пак за Лондон

  • 100 965
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 3 880
искам и аз във Венеция за 49 лв. Wink може ли инфо коя коя компания е направила намаления?

# 346
  • Мнения: 2 697
искам и аз във Венеция за 49 лв. Wink може ли инфо коя коя компания е направила намаления?

Уизеър - www.wizzair.com  Wink Не е промоция, просто си е лоукост компания Heart Eyes

Извинявам се за спама Blush

# 347
  • Мнения: 124
Ейййй съжалявам че оспамих темата с моята Венеция Embarassed Embarassed Embarassed

Резервирах хотелчето през неговия сайт, сега чакам потвърждение. Cancеlation политиката по ми хареса в сравнение с сайта за резервации, който обсъдихте преди 1-2 странички. Иначе мога да ви препоръчам ето ТОЗИ хотел. Бяхме негови гости преди половин година! На прекрасно място се намира. И сега му проверих цените - много са добри!

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 23:53 от rosi_bosi

# 348
  • Мнения: 592
За Лондон и хотелите - зависи освен цената и стандарта - там 4 звезди не са нашите. А ако вземете хотел където и да е по Central линия на метрото - нямате проблем. Имате връзка с всички линии. Вчера видях цена 29 и 37 паунда в Премиер Инн, хубави но на маината си до едни магистрали....

# 349
  • Мнения: 1 473
Хотелът, който препоръчва rosi_bosi го препоръчвам и аз. На супер място е и за Лондон е на ниво и от към комфорт и от към цени.
Ако имаме път към Лондон пак там бих отседнала.
Един път обаче мъжът ми се объркал нещо в заглавията на хотелите и вместо този хотел резервирал в друг (няма да го рекламирам тук), който се намира в пряка на главната улица, на която се намира Парк хотел. Ужасно беше, защото грешката нямаше как да се поправи, объркването си беше по наша вина. Преживяхме го, но думи нямам да опиша мизерната стая, в която спахме и миризмата на цигари, която се беше наслоила в уж стаята за непушачи.

# 350
  • Smallville
  • Мнения: 994
Моля за инфо.Някой ползвал ли е за резервация на хотел този сайт ? Надежден ли е,примерно като booking.com?

# 351
  • Мнения: 124
danibaby аз щях да си резервирам нашия хотел през него, ама през сайта на хотела беше с 2 лири по евтино Mr. Green и повече ми хареса политиката на отмяна на резервацията!
Току що ми потвърдиха Хотела - тройна стая с баня и тоалетна и закуска за 55 лири!

# 352
  • Мнения: 1
Здравейте,
и аз и моите сме се запалили по Лондон. Видях в публикацията на rosi_bosi, че е предложила хотел и че вече го е резервирала. Роси, ако можеш ми пиши такива ли са цените, както са дадени в сайта или по-различни, ако е събота и неделя. Става въпрос за хотел Aquarius hotel. Имаш ли вече потвръждение на резервацията и цените същите ли са? Благодаря ти предварително за отговора.

# 353
  • Мнения: 124
traveller   цените са същите - изпратиха ми booking confirmation.
Triple room with private bathroom - 55 pounds per room per night (breakfast and VAT included).
Room type: Triple
Date of arrival: 19/03/2010
Date of departure: 22/03/2010
Number of nights: 3
Thank you for booking with Aquarius Hotel. We hope you enjoy your stay in London.


Мисля, че са читави. Важното е, че имат баня и тоалетна и са на хубаво място. В отзивите за хотела като негатив сочеха шума от метрото (което е под хотела), но все си мисля, че не сме толкова претенциозни нашето семейство. Освен това за 1 месец ще пътуваме и до Лондон и до Венеция - трябва да сбиваме бюджета, че малко попрекалихме. Казах на мъжо, че това са ни подаръците за Св. Валентин, за неговия, моя и на баткото рождения ден! Изобщо голямо пътуване се очертава живот и здраве!

# 354
  • Smallville
  • Мнения: 994
Благодаря rosi_bosi  и ние направихме резервация директно на сайта на хотела,не съм ползвала сайта,за който попитах.На кои дати ще бъдете там,тъй като гледам май можем да направим форумска "травъл" среща в Лондон Grinning

# 355
  • Мнения: 166
Айде инфо от мен за срещата Grinning-16.03-21.03.2010

# 356
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз съм от 11.03-14.03
така да се каже,май ще сме на смени Laughing

# 357
  • Мнения: 1 236
Вчера видях цена 29 и 37 паунда в Премиер Инн, хубави но на маината си до едни магистрали....

Има два от тази верига хотели съвсем близо до Тауър Бридж, на 5мин от едноименната спирка на метрото. Мисля че е около 90 лири на стая - това е горе-долу цената за нещо прилично и евтино.

За онзи Aquarius Hotel в Трипадвайзора има ужасни ревюта, но все пак цената определя удобствата Wink А за престоя в Лондон едното нощуване не е най-важното нещо  Laughing По-добре тия допълнителни пари да се дадат къде за пазаруване, къде за някое отсядане в кафененце, такива работи  Party

# 358
  • Мнения: 124
Кремче Ванилия, изчетох всички ревюта за тоз хотел, но констатирах че всички се оплакват най вече от шума на метрото. Ама като знам какви мизерни хотели има за по 60 паунда стаята без WC, решихме да се жертваме. И без това по цял ден ще сме навън.... Peace

Имам въпросчета, макар че четох някога някъде относно трансферите с Easybus. Желателно ли е предварително да си купим билетите и ако изтървем точния час на трансфера- билетите изгарят и трябва да си купим нови. Така ли стоят нещата или се бъркам? Може ли да се прикачим на следващия бус с билетите? Като има четох политиката сякъш ми се стори че все искат да ни прецакат newsm78

# 359
  • Мнения: 2 697
Имам въпросчета, макар че четох някога някъде относно трансферите с Easybus. Желателно ли е предварително да си купим билетите и ако изтървем точния час на трансфера- билетите изгарят и трябва да си купим нови. Така ли стоят нещата или се бъркам? Може ли да се прикачим на следващия бус с билетите? Като има четох политиката сякъш ми се стори че все искат да ни прецакат newsm78

Easybus са много точни и супер удобни на много изгодна цена Wink Много по-изгодни от Gatwick Express-а, ако кацате на Гетуик и искате да поразгледате покрайнините на Лондон, а не бързате. Не знам дали губите билетите за определен час - ние си бяхме навреме, но не мисля, че ще ви направят проблем да хванете следващия автобус, след като сте платили предварително. Стига да има места в следващите автобуси, разбира се. Ние си купихме билетите предварително, като бях предвидила автобусче за след час и трийсет минути след кацането, за да имаме време да си приберем багажа и да не треперим. При нас нямаше никакви проблеми, а както съм казвала, бусчето мина през района на Уимбълдън и беше приказно Wink

Общи условия

Активация на акаунт