Раждане в Света София?

  • 10 573
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
а какво ще кажете за д-р Ташков? Аз скоро ще раждам и не знам при кого? Препоръчаха ми д-р Божидар или д-р Константин Ташкови, но съм доста объркана. Никаква инфо. не намирам за тях  Confused
Много са добри.  Peace
Попитай за координати на К. Ташков в тема, все някой ще ги има.

# 16
  • Мнения: 925
Много хубави думи за д-р Петра Семерджиева чувам. Освен това е млада и още порочните лекарски практики не са й станали рутина Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 890
    Аз раждах при д-р Мажена Панова (секцио) преди месец и останах мн доволна.  Peace

# 18
  • Мнения: 8
   Аз раждах при д-р Мажена Панова (секцио) преди месец и останах мн доволна.  Peace

На 18.10. родих втората си дъщеря по нормален път при доктор Томи Попмарков. Той ми следеше и цялата бременност. Препоръчвам го на всички, защото е млад, кадърен амбициозен, изключително внимателен и некоромпиран. Сред раждането всеки ден идваше да ме види, дори и в събота и неделя, когато не беше на работа. Прекланям се пред хъса с който работи. Това е един истински отдаден на жените и бебетата лекар. Свалям му шапка.

# 19
  • Мнения: 349
Аз останах много доволна от д-р Панова, тя ми потвърди бременност и беше много мила.

# 20
Здравейте на всички, аз също съм се насочила към Света София. Можете ли да ми кажете все пак крайна цена на раждането колко е?

Благодаря Ви и лека бременност

# 21
  • София
  • Мнения: 1 262
аз съм много доволна от д-р гергов  Hug
по мое време избора на екип беше 500 лева и още по 35 лева на ден, ако искаш ВИП стая
не знам дали са още актуални тези цени, виж им сайта  Peace

# 22
  • Мнения: 1 733
Ще изполвам темата да ви попитам можете ли да ми препоръчате добър гинеколог от "Света София" (Тина Киркова), който да следи бременността ми и след това да води раждането и ДА РАБОТИ СЪС ЗДРАВНАТА КАСА? Благодаря ви предварително!

# 23
Защо никой не казва нищо за д-р Жанна Колева? Аз я избрах, ще ми наблюдава бременността в кабинета си, и най вероятно ще равдам в ТК. Мисля да бъда в единичен ВИП. Въпроса ми е, след като тя ме наблюдава, тя ще води ли раждането ми или доп. трябва да плащам  на касата в болницата?

# 24
  • Временно
  • Мнения: 788
Защо никой не казва нищо за д-р Жанна Колева? Аз я избрах, ще ми наблюдава бременността в кабинета си, и най вероятно ще равдам в ТК. Мисля да бъда в единичен ВИП. Въпроса ми е, след като тя ме наблюдава, тя ще води ли раждането ми или доп. трябва да плащам  на касата в болницата?
Аз си следих бременността и раждах при нея. Peace
Това,че ти следи бременността не означава непременно,че ще раждаш при нея.Ако желаеш тя да ти води раждането ще трябва да си платиш за избор на екип.Попитай я,тя ще ти обясни. Peace
Аз съм доволна.И сестра ми ражда при нея.
А относно единичния ВИП аз лично бих те посъветвала да си избереш двоен.Ако си сама няма да ти е много приятно.Все пак друго си е да има с кой да си кажеш една дума,пък и бебето няма да остава само като отидеш до тоалетна примерно. Peace Но ти си решаваш.
Успех. Hug

# 25
  • Мнения: 118
Два пъти ми прави секцио д-р Киров - най- добрият доктор за мен   Peace Peace
Второто ми секцио беше при д-р Киров и останах много доволно от избора си. Много внимателен и компетентен лекар. Всеки ден идваше да ме вижда въпреки, че беше в отпуск, но изглежда че това му е практика да наблюдава панциетките си дори в почивни дни. Бременността не ми е следил той, а отидох при него в средата на деветия месец, когато ми направи изследвания и ми насрочи дата за планово секцио. Съобрази се с желанието ми да раждам по оперативен път, въпреки че имаше възможност да родя и по естествен, но тъй като първото ми раждане беше много тежко и преди десет години не исках да рискувам себе си и  живота на бебето. 
Страхотен специалист и човек. Peace

# 26
  • Мнения: 48
Преди 4 месеца родих в ТК със избор на лекар - което тогава струваше 500 лв. които плащаш на касата на болницата срещу касова бележка и талонче с името на лекаря. Платих за един лекар а ме оперираха двама - Божидар и Константин Ташкови. Wink Blush Доволна съм и от отношението и от професионализма им. Леко раждане и здраво бебче.

# 27
  • Мнения: 1 733
И аз не откривам телефон на д-р Ташков (Божидар)  newsm78

# 28
  • Мнения: 236
Горещо ти препоръчвам д-р Мажена Панова. Раждах при нея преди почти 4 месеца, страхотен професионалист и изключителен човек. На всеки пожелавам да получи такова отношене!!!

# 29
  • Мнения: 1 734
През декември ще има отворени врати за болницата, ще я посетя и тогава окончателно ще реша дали ще раждам там. Не съм решила кой лекар да избера и изобщо да плащам ли за избор на лекар

Общи условия

Активация на акаунт