Витамини за апетит

  • 54 389
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 232
И мойте са злояди.Давала съм най-различни витамини за подобряването на апетита, единственият който ни действа е Саностол, когато видя, че нещата отиват на зле им го взимам-действа и на двамата.

# 16
  • Мнения: 8 242
Проблемите с яденето идват от захранването и храненето..
Не са виновни децата, че са злояди..

Кумата ми имаше такъв проблем с големия си син - даваше му рибено масло и каза, че има много добър ефект... Но само докато го дава  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 471
Проблемите с яденето идват от захранването и храненето..
Не са виновни децата, че са злояди..

Кумата ми имаше такъв проблем с големия си син - даваше му рибено масло и каза, че има много добър ефект... Но само докато го дава  Thinking
Каквооооо? Я подробности, че явно ние със злоядите деца сме си ги захранили неправилно (и педиатъра ми е сгрешил)!!!

# 18
  • Мнения: 8 242
Нямам намерение да се зяжвам, но децата не формират сами хранителните си навици.. И ако са неправилно във времето създавани.. не са те виновни нали?
Постоянно се пускат темо - детето ми яде само бонбони, или само салам или само хляб.. Е.. дали само си ги купува от магазина?
А за педиатрите - постоянно грешат...
Ранно захранване, заместване на хранения, бързане с въвеждането на разни неща, не много подходящи за възрастта.. с цел нахранване, а не захранване.. Ей такива неща.. и то се натрупва..

# 19
  • Мнения: 2 471
Нямам намерение да се зяжвам, но децата не формират сами хранителните си навици.. И ако са неправилно във времето създавани.. не са те виновни нали?
Постоянно се пускат темо - детето ми яде само бонбони, или само салам или само хляб.. Е.. дали само си ги купува от магазина?
А за педиатрите - постоянно грешат...
Ранно захранване, заместване на хранения, бързане с въвеждането на разни неща, не много подходящи за възрастта.. с цел нахранване, а не захранване.. Ей такива неща.. и то се натрупва..

Направо не знаеш какви ги пишеш. Твоето дете злоядо ли е? Ако не - изобщо не си на ясно с този проблем. А написаното от теб за мен е БЛА БЛА.

# 20
  • Мнения: 8 242
 Peace
Казах, че не искам да се заяждам.. И споделих какво знам за витамини за злояди деца..
Личи си че ти е блабла..

# 21
  • Мнения: 2 471
Peace
Казах, че не искам да се заяждам.. И споделих какво знам за витамини за злояди деца..
Личи си че ти е блабла..

Да, направо си личи. Омръзнало ми е някой да ми обяснява, че няма злояди деца и тем подобни. Знаеш ли какво е да стиска уста и да отказва каквото и да е ядене? Знаеш ли какво е да стои с хапка в устата и да не иска да я дъвче, после да я плюе? Знаеш ли какво е да плачеш, защото детето ти отказва всякаква храна? Имало е момент в който бих била щастлива и 1 бонбон да изяде.
И явно ми е БЛА БЛА.
Пожелавам ти никога да не усетиш какво е злоядо дете

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моето дете също не обича да яде. Не мога да го нарека злоядо, просто яде с много говорене покрай него - да сдъвче по-бързо, да глътне. Сега съм купила Мултивитамол 6+, хем да го подсиля за зимата, а ако започне да хапва малко повече няма да е лошо.

# 23
  • Мнения: 2 232
Истината е, че който не е имал злаоядо дете , въобще си няма и представа за какво става на въпрос.
Освен всичко понякога се и унаследява и от родителите. Peace

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Лесно е отстрани да се дават акъли. Няма злояди деца, ок. Сгрешила съм при захранването, ок. Формирала съм лоши хранителни навици, ок.
Това обаче с какво ми помага на момента. Не мога да върна нещата назад, така че търся( търсим) нещо, което да ни помогне сега, когато вече грешките са направени.
Въпреки че изобщо не съм съгласна с тези твърдения. Синът си го захранвах съвсем по остарелите методи, но детето си ядеше нормално. Докато с дъщеря си уж се водех по новите схеми...

# 25
  • Мнения: 523
Ами аз спазвах стриктно режима на захранването и при двете ми деца , спазвах реда на включването на новите грани ,количеството и т.н. До 1г възраст и при двете нямаше проблем с храненето , но след това  #Crazy
В дадени моменти съм си мислела , че можеби аз не готвя вкусно и затова малките не ядат . Вземала съм храна от готова кухня - отново същото . Водила съм ги на ресторант - същата работа . Наистина е много лошо да имаш злояди деца - просто нищо не може да ги накара да ядат .
И не става въпрос за заместване на храната с боклуци като зрънчо , бонбони и т.н. Те моите кукли и тези неща не ядат . В чудо се виждам , но така като чета , май и с витамините не мога да се мадявам на кой знае какъв апетит . 

# 26
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Давала съм Мултисаностол,Апетон,Омега-3 ,в момента смуче Марсианци,и да давам и да не давам яде на периоди,има моменти,когато може да изяде цяла порция,в други и по 2 хапки и стигат.Но и аз не съм редовна,давам по няколко дни и забравям.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сестра ми дава на племенницата ми КИДИ

# 28
  • Мнения: 120
Давах на малката Апетон -имаше ефект докато го пиеше3 но щом го спрях отново хапва съвсем малко.

А за погрешното захранване, и лоши хранителни навици и други такива бла бла съм абсолютно несъгласна.

Дъщеря ми до година и половина си ядеше чудесно. Като казвам чудесно имам в предвид:
Закуска изцяло изядена
Обяд- супа и част от второто
След обед крем
Вечеря супа
и между храненията плодчета

И след една наша двуседмична почивка , където от превъзбуда и огромното внимание което и се обръща не искаше да яде и така до сега. Вече повече от половин година.


Нямам намерение да се зяжвам, но децата не формират сами хранителните си навици.. И ако са неправилно във времето създавани.. не са те виновни нали?
Постоянно се пускат темо - детето ми яде само бонбони, или само салам или само хляб.. Е.. дали само си ги купува от магазина?
А за педиатрите - постоянно грешат...
Ранно захранване, заместване на хранения, бързане с въвеждането на разни неща, не много подходящи за възрастта.. с цел нахранване, а не захранване.. Ей такива неща.. и то се натрупва..


Крайно е неприятно някой да прави такива изводи без да е живял с някое от тези деца . И този някой нито знае как е захранвано детето и какви са му навиците и каква храна му се предлага и естествено майката виновна  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 471
venera123 понеже с duhi_puhi си разменихме реплики мога само да допълня, че съм започнала да си захранвам детето на 10м. Шоколад не съм давала до 3г, но и да бях предложила - нямаше да има кой да го яде...  Предлаганата и храна е разнообразна и здравословна, но ефекта е никакъв. Просто мрази да се храни. Майка ми споделя, че и аз съм била такава

Общи условия

Активация на акаунт