Да спестя ли 200лв от щори ?

  • 12 185
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
А конденз имаш ли в стаята? Питам, защото аз например не бях помислила за това и сега щорите в спалнята ми седят непрекъснато вдигнати, иначе зад тях направо вода тече Confused Не сега де, зимата. В следващото си жилище ще заложа на завеси в по-малките стаи, където има вероятност да се изпотява прозореца Confused Просто ти давам сламка, пък ти дано нямаш конденз!

# 16
  • Мнения: 4 380
ама на тия щори не трябва да се слага перде, по-светлата материя играе ролята на светло перде, а вечер си пускаш тъмната материя, която не пропуска светлина и тя е вместо завеса. получава се така все едно имаш 2 реда пердета, просто пестиш място, тъй като щорите са закрешени за дограмата и са плътно до стъклото и примерно като си отварям вратата  не трябва да бутам нищо Simple Smile

"Може да не слагаш" и "не трябва да слагаш" са две различни неща. Щори без пердета бих оставила само в голямо жилище в стил минимализъм. В типичен апартамент щора без перде стои като "не стигнаха парите". Laughing

# 17
  • Мнения: 3 830
Аз бих предпочела тънки, прозрачни пердета + плътни завеси.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 044
Защо тогава навсякъде се обяснява( и по разни списания, и производителите), че римските щори не се съчетават с перде? Ксения, ако имаш пусни някаква снимка на римски щори + перде. Наистина не съм виждала никъде.

# 19
  • Мнения: 4 380
Защо тогава навсякъде се обяснява( и по разни списания, и производителите), че римските щори не се съчетават с перде? Ксения, ако имаш пусни някаква снимка на римски щори + перде. Наистина не съм виждала никъде.

Къде се обясняват подобни глупости? Shocked Може би не си разбрала добре?
Римската щора е най-универсална в това отношение и съчетание на римска щора с перде е може би  най-често използваното. Изключително любима от дизайнери комбинация.


# 20
  • Варна
  • Мнения: 172
Сложи си от щорите, които харесваш. Има ли смисъл да спестиш пари, когато всеки път като влезеш в стаята, няма да се чувстваш напълно удовлетворена, щом погледнеш щорите? А щом казваш, че и механизмите на Гершман са по-добри, тогава няма какво да се чудиш. Нали знаеш, че доста често евтиното излиза по-скъпо? Wink Мъжът ми искаше хоризонтални за хола, защото изглеждали по-добре  Shocked, пък и са евтини, но в крайна сметка си взехме римски от Гершман. Не съжалявам за парите, защото много ми харесват. Така че, ако можете да отделите още 200лв., не се чуди, а действай.

# 21
  • Мнения: 8 999
Доколкото знам, щорите, изработени от Гершман, са най-скъпите на пазара в момента. Ако някоя друга фирма предлага нещо подобно на по-ниска цена, то това не означава непременно, че продуктите й не са качествени.
Аз бих избрала онези щори, които са по-красиви. 200 лева не са чак толкова ужасно много пари, за да наклонят везните на избора. Той /изборът/ трябва да зависи от конкретното предложение - прецени кое ще ти е по-приятно да гледаш в хола си и кое би ти вършило по-добра работа /т.е. зависи с каква цел си слагаш нещото пред прозореца/. Защото може да е само за красота, или пък за да се скриеш от любопитни погледи, но може и да търсиш друг ефект - например добро затъмнение на облещено в прозорците ти лятно слънце.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 952
Зависи от интериора, но тези щори трудно се комбинират с перде. Слагат се вместо перде - текстилни са. Това им е замисъла  Grinning
Малко са щорите които трудно да се съчетават с перде и  плисето не е този случай, отчасти и точно поради това че са от плат. Наподобяват римска щора. И двата вида добре се съчетават с пердета.
Оставям на теб да правиш такива съчетания, важното е да останеш доволна. Аз харесвам прости, мнооого прости неща.

Белинда, права си - остава конденз, когато са пуснати, но в най-влажните дни като днешния, ниско долу зад ефирната щора. Пиша го за тези, които имат сериозни проблеми с конденза. В хола, където работи климатика не остава конденз - предполагам, че като пуснат парното нещата ще се оправят. Така или иначе в момента в хола щорите са само вдигнати, за да се радвам на едно дърво, което пролет и есен е като нарисувано  Grinning

# 23
  • Мнения: 147
така като чета май наистина е по-добре да вземем от гершман, но мъжката половина е на друго мнение и май ще стане на неговата Sad утре трябва да вземем окончателно решение... конденз още не сме забелязали да има, предполагам не, но за пердета така или иначе не може да става въпрос точно в тази стая, мисля че ще е много грозно и непрактично точно в конкретния случай.

# 24
  • софия
  • Мнения: 2 140
Спести си парите.Ние сме с такива щори от Гершман.Първо щорите бяха монтирани с голямо закъснение,една от щорите беше объркана.Чакахме 20-на дни да ни коригират щората и да я монтират.При нея се оказа,че тънкия плат е различен  като материя и цвят,а на плътния пръчките са разминати с тези на другите щори и се диплят различно.Обадихме се във фирмата да кажем и чак на третата седмица се появи човек отново да вземе щората за корекция.От юни до сега се занимавам с Гершман.За една поръчка се издъниха многократно. #Cussing out

# 25
  • Мнения: 147
о Боже, оказа се че жената от камакс се объркала при смятането и излизат даже с 300лв по-скъпо от гершман  ooooh! така че в крайна сметка ще вземем от тях... Simple Smile определено уж по-евтиното излезе по-скъпо  Confused

# 26
  • Мнения: 147
дано само нямаме проблеми като на смехорана Sad

# 27
  • Мнения: 27
Здравей, аз имам щори на Гершман плисе. Това от което не съм очароана е , че уж прадлагат безплатно пране чвата година, но не ти съобщават, че за сваляне и превоз има такса, по важното обаче, когато на скоро проучвах за цена на друг модел, изрично посочвайки плат и размери по мейл получих от 3 офиса на Гершман 3 различни цени, и то доста различни, така че опитай така! и успех  bouquet

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
То и с Гершман не е много сигурно за офертата.При нас на всичкото отгоре и първоначалната оферта бяха объркали.И се оказа,че щорите ни ще струват с близо 500лв. повече.

# 29
  • На село
  • Мнения: 873
И при мен цената, която платих на Гершман се оказа по-висока от първоначалната оферта , е, не с фрапиращите 500 лв, но все пак.

Общи условия

Активация на акаунт