Отзиви за изправящия сешоар

  • 17 147
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
Сега ме запалихте с тези сешоари  Thinking Виждала съм първоначално показания, но тогава реших, че не си струва да купувам поредния и за момента се изправям с четка, която е като щипка и захваща косата доста добре. Бях си купила от този, който беше с въртяща се четка на Ровента преди време, но още на първото движение си го завъртях в косата и след известна неравностойна борба замина към нови ентусиасти.
Може би сега бих си взела, ако видя нещо като показаното от  Eclat.
Ще следя темата с интерес.

# 16
  • Мнения: 1 813
Ееее преди една седмица се научих сама да се изправям с кръгла четка и сешоар и сега тази тема.  Crossing Arms Crossing Arms Чувствам се все едно съм се набутала, минавайки през борбата с ръцете,четката,сешоара и нервите си.  Crazy

# 17
Върши чудесна работа, но не може да постигне гладкия ефект на пресата. Силен е, в сравнение с предишните подобни на Ровента, но няма студен въздух.
Доволна съм.
Твоят такъв ли е? Тук като че ли има копче за студен въздух! newsm78
http://www.-spam088-.com/product.php?id=1179&company_id=7&am … amp;subcat_id=112

# 18
  • София
  • Мнения: 265
В общи линии върши работа. Няколко години се изправях с такъв, сега съм с кръгла четка и сешоар с концентратор, основно за да си вдигам повече обема в корените.

Който се колебае и не умее с четка и сешоар - препоръчвам такъв. Ясно, че няма да стане от първия път, но който е поне малко сръчен - ще се се справи

# 19
  • Мнения: 21
Аз лично предпочитам пресите за изправяне на косата.Става бързо и лесно и колкото и да не си сръчен ще успееш да си поизпрашиш косата и сам.А за тези сошуари с четки и без четки за първо време ще ти трябва помощ.
Аз си взех наскоро една преса 1000 вата керамична и с нея точно за 15мин си изправям косата като се има в предвид,че ми е достаа къдрава  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 3 841
Хм, при мен е точно обратното. За пресата ми трябва помощ, за сешоара с четка - не.

# 21
  • Мнения: 21
Амиии какво да кажаа...щастливка Simple Smile Аз трудно се оправям с едната ръка с четка в другата сошуар..че дааа си оправям кичури да ги друпнаа...уаа не е за мен  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 3 841
Чакай, ако в едната ръка имам четка, а в другата сешоар, сериозно бих се затруднила. Но затова хората са измислили четка и сешоар в едно, за такива несръчни като мен.

# 23
  • Мнения: 1 813
Хм, при мен е точно обратното. За пресата ми трябва помощ, за сешоара с четка - не.

Аз също с пресата не се оправям.
Но с четка и сешоар се справям.  Flutter

# 24
  • Мнения: 438
Sexy пресите много изтощават косата  Peace За мен пресата е за накрая да се изпекат краищата.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 97
Sexy пресите много изтощават косата  Peace За мен пресата е за накрая да се изпекат краищата.  Simple Smile
И за мен Peace
Моята коса изправена само с преса някак не ми стои, със сешоара постигам доста повече обем и ползвам пресата само за върховете, че нещо със сешоара много ги завивам  Laughing
И на мен в началото ми беше трудно, но никой не се е родил научен, аз лично доста бързо се усъвършенствах...

# 26
  • Мнения: 329
Аз имам на Babyliss.Много съм доволна. Peace

# 27
  • Мнения: 2 768



Купих този модел на Philips и току що го пробвах. За по-къси прически тези на Ровента и BaВyliss не са подходящи, трябва има дължина за захващане.
Косата ми си е права, но й трябва оформяне до като се суши. Останах много доволна от покупката! Използва се много лесно.

# 28
  • Мнения: 522

Да се похваля купих си го и съм адски доволна. Изправя косата и прави обем.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Аз си купих на Бейбилис ама още не съм го получила Crazy Тук какви цени са тези сушоари

Общи условия

Активация на акаунт