Въпрос за съдомиялна Електролукс

  • 13 445
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Моята е АЕГ за 12 комплекта, таблетки почти не ползвам. Ползвам прах Simple Smile

# 16
  • Мнения: 37
599 ЛВ НА ПРОМОЦИЯ ОТ ТЕХНОЛУКС.Малка средна и голяма са една и съща цена.
Каква прах слагаш и по колко,а препарат за блясък и сол слагаш ли?

# 17
  • Мнения: 37
ELEKTROLUX ESF 43010 такъв модел е

# 18
  • Мнения: 37
В момента тази е на промоция
http://www.technopolis.bg/cat_list.php?cid=41

# 19
  • Мнения: 184
Моята е тази: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025328, но както казах от съвсем скоро- има няма месец. Моя много близка роднина има магазин за техника и ми я препоръча тази марка. А навсякъде до надписите Елекролукс стои и този на АЕГ, така че вероятно са се сляли двете компании, или едната е закупена от другата. 

# 20
  • Мнения: 37
Твоята е с малко повече екстри от моята.Какъв препарат ползваш ипо колко слагаш?Аз нямам дисплей и авто програма.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди да сложите съдовете в миялната изплаквате ли ги с вода.

естествено, че ДА,
Що за питане...  ooooh!

# 22
  • Мнения: 184
Твоята е с малко повече екстри от моята.Какъв препарат ползваш ипо колко слагаш?Аз нямам дисплей и авто програма.
В миялната когато я купих имаше 2 таблетки Калгонит All in 1. Сега пак си взех същите, но смятам да пробвам и с други за напред и то не че не съм доволна(таблетките измиват перфектно), а най вече заради цената им. Освен тях използвам отделно гланц, така ме посъветваха.  Иначе смятам да продължа с таблетките, струва ми се по лесно отколкото всеки път да дозирам  препарат.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Преди да сложите съдовете в миялната изплаквате ли ги с вода.

естествено, че ДА,
Що за питане...  ooooh!
Естествено, че НЕ. Аз, ако исках да плакна щях да си мия на ръка Mr. Green За какво ми е миялна тогава?! Е, много загорелите тенджери и тави ги търкам малко с телчето, ама само тях. Чиниите и купите ги вдигам от масата, минавам с четка с дълга дръжка над коша за отпадъци да махна големите остатъци и пъхам в миялната.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мърлявщината е повсеместна... Flutter

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Преди да сложите съдовете в миялната изплаквате ли ги с вода.

естествено, че ДА,
Що за питане...  ooooh!
Естествено, че НЕ. Аз, ако исках да плакна щях да си мия на ръка Mr. Green За какво ми е миялна тогава?! Е, много загорелите тенджери и тави ги търкам малко с телчето, ама само тях. Чиниите и купите ги вдигам от масата, минавам с четка с дълга дръжка над коша за отпадъци да махна големите остатъци и пъхам в миялната.

 Peace

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
мърлявщината е повсеместна... Flutter


Е, малко грубичко, ама прощаваме ти, Шани.
И през ум не ми минава да плакна чиниите и не го смятам за мърлявщина. bowuu

# 27
  • Мнения: 37
Моля ви не се карайте #2gunfire. Аз просто искам мнения,като начинещ за работа с тази отлична помощница в кухнята. Досега смятах че без пералня не мога, но сега причислявам и съдомиялната.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мърлявщината е повсеместна... Flutter


Е, малко грубичко, ама прощаваме ти, Шани.
И през ум не ми минава да плакна чиниите и не го смятам за мърлявщина. bowuu

хич не е грубо.
Домакинските машини се отплащат и служат така на стопаните си, както последните ги ползват и уважават.
Или и това не е вярно, а?
alexlok - паднах умряла. Спри да стреляш, да стана да си обера стотинките...

# 29

Общи условия

Активация на акаунт