Проблем с лепене на тапет

  • 13 949
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
жгмъц  благодаря за отговора.Пропуснала съм където е описано от къде е тапета,а уж изчетох всичко.Преди време бях разглеждала един сайт с подобни на този фототапет.За съжаление не мога да го открия.Ако някоя от вас е попадала на него може ли да ми каже какъв е адреса?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Още не съм се преборила с тапета. Вместо безцветен силикон съм взела бял и не ми се връщаше обратно да го сменя. Утре трябва да приключа обаче и непременно ще докладвам за резултата, момичета!  Hug

Относно тапета:    bouquet  bouquet  bouquet за Malenna, която бе пуснала линк във форума към тази фирма, а именно:
http://www.olliandlime.com/
Имат доставка до БГ, но не можах да преглътна тогава цената! Моя много близка приятелка ни изненада на рождения ден с него. Беше го поръчала на неин познат, който имаше рекламна агенция. Не знам на каква цена е излязъл, затова не мога да ви кажа.

# 17
  • Мнения: 6 039
жгмъц  благодаря за отговора.Пропуснала съм където е описано от къде е тапета,а уж изчетох всичко.Преди време бях разглеждала един сайт с подобни на този фототапет.За съжаление не мога да го открия.Ако някоя от вас е попадала на него може ли да ми каже какъв е адреса?

само че, това не е ФОТОтапет

# 18
А какво е  newsm78  Явно нещо не съм разбрала.Благодаря за сайта.Точно това търсех   bouquet

# 19
  • Мнения: 6 039
фототапет е тапет от реалистична снимка
а това си е тапет с графика или илюстрация, няма нищо общо с фототапета, нито като картина, нито като хартия, нито като начин на монтаж

фототапетнът се лепи по схема

# 20
Аха ясно.Благодаря за обяснението   bouquet

# 21
  • Мнения: 112
Здравейте,
спешно се нуждая от съвет.
Купих лепило за тапети "Бизон-универсал".
Разтворих го според инструкцията , но лепилото стана на бучки.
Пробвах да го хомогенизирам, бъркайки го с какво ли не (вкл.с ръце).
Накрая се отчаях и го зарязах. Някой тук сблъсквал ли се е с подобен
проблем? Видях, че масово препоръчвате С200(300), в др. форум
препоръчват българско тапетно лепило.
Моля, ако някой може да помогне нека пише.
Въпросното лепило е това:
http://www.profix.bg/plugins/content/content.php?content.74

# 22
  • Мнения: 672
Вземи голяма и по-рехава цедка. Може и старо перде, от тия които са на дупчици. Прекарай лепилото и действай.

# 23
  • Мнения: 112
_Nat_,
благодаря за съвета.  bouquet
Снощи зарязах лепилото, казах си че днес ще взема от българското.
Да, но не се стигна до там - днес лепилото се беше разтворило.
Е, не за 10 мин. по инструкция, а за 10 часа, но...
Тази вечер налепихме тапети, ще видя утре дали ще има паднали.

# 24
  • Мнения: 112
Да се отчета - всички тапети са по местата си.
Така, че лепилото става, но доста по-бавно се разтваря.
Успех на всички майстори и отлични резултати при ремонтите.

Общи условия

Активация на акаунт