Аптамил Комфорт или Лактана Био?

  • 5 562
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 999
Лактана Био!

# 16
  • Мнения: 61
Е не бил гладен,ама днес на консултацията се указа,че не е качил и грам. А не се движи кой знае колко повече от преди. Цял месец си виках,че е от млякото,че не му се яде и това е резултата,а е пораснал с 1см. Cry Rolling Eyes

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аптамил Комфорт Peace

# 18
  • Мнения: 110
От всички Аптамили - първо АР, после Комфорт и накрая 1, се запичаше много. След един курс Бифидус Комплекс + смяна с Лактана, няма никакви проблеми вече, а беше с много як запек.
Лактаната и Комфорта са редки млека. А, от Комфорта много и повръщаше. Вече сме на Лактана 3 и съм супер доволна.

# 19
  • Мнения: 61
маria_m какъв етози курс Бифидус Комплекс??? newsm78

# 20
  • Мнения: 110
Бифидус Комплекс е хранителна добавка на Аква Сорс. Ходихме на гастро заради запека и тя ни даде 7 капсулки (като антибиотик са). За една седмица давах по половин прахче разтворено в 20-ина мл. вода. Понеже прахчето е зелено, ама много отровно зелено, в началото акаше същия цвят  Sick Обаче после направо се родихме. Той тогава беше на 3-4 месеца. От тогава и както казах смяната на млякото, да чукам на дърво, няма никакви проблеми.
Това е :
http://biozona.eu/index.php?main_page=product_info&products_id=32

# 21
  • Мнения: 61
маria_m много ти благодаря за инфото! Ако нещата не се подобрят при нас от новото мляко,ще се консултирам и аз с гастро още веднъж!  bouquet

# 22
  • Мнения: 520

Лактана Био  Peace.
След като спрях да кърмя изпробвах всички др. млека  и все запек, откакто яде Лактаната всеки ден пълни памперса, а понякога и два пъти. За мен лично няма по -добро мляко. Hug

Общи условия

Активация на акаунт