Преляла ли е вече чашата?

  • 3 089
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
 Уважаеми господа,дойде и моето време да си изплача болката и да поискам едно мъжко обективно мнение.След десет години брак не може да се каже,че нещата в моето семейство вървят.Даже обратното.В своите очи минавам за добра съпруга и майка.В материално отношение няма забележки.Животът,който живеем,е мечта за мнозина:къща в извънградската зона,всеки има собствена кола,прилични доходи,които дават възможност за този висок стандарт.Две прекрасни дечица...Ще кажете-какъв ви е проблема.Ами ето го.От 5 години мъжът ми е в постоянни кризи.Изпада в някакви форми на тежки депресии,от които няма измъкване.Вечно намира поводи за лошо и протично държание.Това,което преля чашата е скандалът,който ми спретна-че съм платила лечението на баба ми,която е тежко болна и лечението в частна клиника бе единственият и шанс да оцелее.В допълнение е и отвратителното му отношение към децата,крясъците му,че заради тия сополанковци си е провалил кариерата,че заради прибирането от училище на детето не можел едни карти да изиграе,един мач да изгледа и др. ...Доскоро търпях това.Наскоро при поредният скандал нервите ми не издържаха и го цапардосах.Ми омръзна ми да слушам как не изкарвам достатъчно,за да може той да ходи да гледа наживо всички състезания на Формула 1,как другите мъже карали бързи коли и собствени яхти...Когато му предложих да отиде на лекар пак вдигна скандал,че искам да го изкарам луд...Доскоро не мислех,че е допустимо да оставя децата си без баща,като се разведа,но сега сериозно обмислям дали да не се разведем и да започна всичко от нулата...

# 1
  • Мнения: 589
 Само да допълня-издържаме се от моята работа.Той напусна своята,защото не си струвало да хаби време заради някакви мижави пари(беше държавен чиновник)

# 2
  • Мнения: 122
Само преди малко прочетох същата тема пусната от мъж...  newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335496.0

... темата е пусната преди тази тук...
Да разбирам ли, че ти си съпругата... дано намерите общ език... опитайте се да поговорите, заедно... наистина заедно, вие сте семейство... при много хора понякога пътищата в един момент се разделят... дано при вас това не е така... всъщност вие ще прецените това...

п.п. ... всъщност чия баба лекувахте в клиника...

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 16:39 от Нали Мъжете Не Плачат

# 3
  • Мнения: 194
 newsm78 #Crazy Crazy

И аз се разписах в предната тема. ДЕ ЖА ВЮ?

А може би шизофрения ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 448
Авторката явно се е подразнила от онази тема и е пуснала контра - тема тук, но казано от мъж звучи реалистично, а от жена, на която мъжа и се седи в къщи с децата , а тя го издържа.....  Laughing издиша от всякъде.

# 5
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
е,променете си поне изреченията,които се повтарят и в другата тема! много еднакво мислите!че и заглавията на темите ви еднакви!

# 6
  • Мнения: 2 716
Само преди малко прочетох същата тема пусната от мъж...  newsm78

Мхм. И дори една и съща правописна грешка е допусната.

... Вечно намира поводи за лошо  и протично държане.

Вечно намира поводи за лошо и протично държание.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 044
Това просто е безобразие! Я си намерете хоби!

Надявам се модератор да заключи темаите- и двете!

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хайде стига бре...,какво става тук ,някой ще обясни ли...все пак? Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 716
Вечно намира поводи за лошо и протично държание.
И какво изобщо означава тая дума  newsm78

# 10
  • Мнения: 145
Стига бе хора, колко пъти да алармирам, че темата в дом и семейство е нагласена. Ама никой не обръща внимание на тези думи, и не се знае дали под този ник в Татковци наистина седи жена му или пак просто се подклаждат нещата. Ерика ми писа че знаела лично как седат нещата. От къде лие така? И вслучай ако е така коя всъщност е тя, страна на жената или страна на мъжа. ако е страна на жената - жалко че тази жена, не знае що за хора има край нея, и каква ли е целта на Ерика, че да щ плюе така, ако страна на мъжа то ясно що се прави тази тема.
 Крайно време е модераторите да зключат и двете теми.
А за Ерика и автора - срам, що за хора сте вие, наглоста и простотията ви край няма.То може безочливост но пък чак толкова????Пуууууу еснафска работа, само сопа за вас нищо друго.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 17:35 от tobeornottobe

# 11
  • Мнения: 194
Аз тотално не вдявам Crazy

Здраве да е Crazy Като се обичат , да се вземат Mr. Green ooooh!

# 12
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
olimpiia, дай някакво разяснение за тоя копи-пейст с леки елементи на промяна по полов признак?
Мислиш, че е невъзможно да има такива жени, и мъжете им да вдигнат ръце от тях?
Или просто се чудиш какъв ще е отговора на мъжете в такава ситуация?
Имай предвид, че и в Татковци, и в ДиС отговарят предимно майки.

tobeornottobe, от какво пък Ерика да я е срам бе?

# 13
  • Мнения: 145
olimpiia, дай някакво разяснение за тоя копи-пейст с леки елементи на промяна по полов признак?
Мислиш, че е невъзможно да има такива жени, и мъжете им да вдигнат ръце от тях?
Или просто се чудиш какъв ще е отговора на мъжете в такава ситуация?
Имай предвид, че и в Татковци, и в ДиС отговарят предимно майки.

Цитат
tobeornottobe, от какво пък Ерика да я е срам бе?
Ами от това че, плюе жената и подклажда огъня срещу нея.Каква всъщост е нейната цел???????? Ама н е можеш да прочетеш, защото тя всъщност си изтри постовете.

# 14
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
А olimpiia сливи или банани има в устата, та нищо не казва?

Общи условия

Активация на акаунт