"Горещо" тема 3

  • 27 303
  • 449
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 314
 Rolling Eyes  що се хабите да пишете за тоя смешник  Tired

# 91
  • Мнения: 575
В последно време виждам аз че все Пацата играе тая роля, тогава какъв да го наречем. Като и той сам се нарича така.
Абе все таа, да се оправят, както искат Mr. Green шмъркалници Sick


Rolling Eyes  що се хабите да пишете за тоя смешник  Tired

права си, що ли  Embarassed

# 92
Какво разправя, че е пробвала наркотици в у-ще като е завършила средно през 1992г., а за тогава не съм чула в училищата да са се употребявали наркотици?

# 93
  • Мнения: 5 622


Rolling Eyes  що се хабите да пишете за тоя смешник  Tired

Ами как що, щот недоумявам как е възможно да има такъв малоумник, че и неясно как се е взел насериозно..Всъщност знам как- какво се чудя след като е канен в предавания и за рекламно лице на модни къщи и кой знае още какво..Няма ли кой да го приземи тоя мурук (С два шамара зад врата )?

# 94
Даже се похвали, че се развива. Joy

# 95
  • Мнения: 1 813
Много ясно,че ще е канен. Простотията е модерна в БГ в момента. Той е идеалният модел. Какво още?

# 96
Много ясно,че ще е канен. Простотията е модерна в БГ в момента. Той е идеалният модел. Какво още?
Peace

# 97
  • Мнения: 575
Даже се похвали, че се развива. Joy

Ахахаха да, това ми беше любимата реплика. От всички бисери дето каза, този е най-добър  Joy

# 98
А в темата за репортажа от училището във Враждебна още нищят защо са такива днешните ученици.

# 99
  • Мнения: 4 435
Аз не смятам че е канен,по-скоро навиращ се по предавания.Сам се предлага навсякъде,те къде го п9оказват- при Венета и при Найден преди.Нищо кой знае какво не е.

# 100
  • Мнения: 6 417
Ааа, канен е той, защото е много цапнат в устата и ръси бисер след бисер. В момента го търсят да коментира от къде ли не и съвсем се е взел на сериозно. Изненадах се доста, че води рубрика за ББ в "168 часа" заедно с...Пеньо. 100 процента, всъщност 1000 процента съм убедена, че някой друг им пише текстовете.  Joy

# 101
  • Мнения: 5 622
Абе Пеньо може да е всякакъв, но е пич. В смисъл се държи съвсем толерантно и сдържано. Оня, обаче е пълен кретен, братче.. Crazy

Иначе разбрах за Пеньо, опс, Парис (  hahaha) че се пдвизавал из Варна и проституирал. Не знам дали е вярно, обаче..Аз лично не съм го виждала   Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 6 417
Абе Пеньо може да е всякакъв, но е пич. В смисъл се държи съвсем толерантно и сдържано. Оня, обаче е пълен кретен, братче.. Crazy

Иначе разбрах за Пеньо, опс, Парис (  hahaha) че се пдвизавал из Варна и проституирал. Не знам дали е вярно, обаче..Аз лично не съм го виждала   Rolling Eyes
Е, той едва ли застава пред Катедралата за да лови клиенти.  Flutter Него го търси в "Александър".

# 103
  • Мнения: 5 622
Е, той едва ли застава пред Катедралата за да лови клиенти.  Flutter Него го търси в "Александър".

Ако не бъркам това е в Черно море, отдолу...Аз посещавам съседното заведение (Ликьор). Ще се оглеждам за Пеньо другия път. Може да го заваря във ВЦ-то, надявам се все пак, не в компрометираща поза... ooooh!

# 104
  • Мнения: 6 417
Ама какво WC? Ти не гледа ли "Малката сестра", когато Пеньо се зъбеше на Панайот:"Олеее, недей да говориш така, защото не знаеш кой стои зад гърба ми" Tired

Общи условия

Активация на акаунт