"Горещо" тема 3

  • 27 326
  • 449
  •   1
Отговори
# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
и как се прави модна агенция на 20 години? не е ли като ти дадат някои хора парички? Whistling

# 31
  • Мнения: 1 424
Интересно беше с Жени, но тази прическа хич не и отива  #Crazy 
А този Пацо за какво изобщо го даваха, само глупости говори.

# 32
  • Мнения: 4 525
Тя не познавала дори крадци.
А на записа от 2004 година се чува как казва " Ама имаш ли представа ако не беше ти,а някой друг а?"  Laughing Какво ли има предвид?
Според мен имаха предвид, че понеже Венета е известен образ, нещата се разминаха безинцидентно. Ако е била някоя световно безизвестна, е щяла да си отнесе боя - това имаха предвид.  Peace Няма нищо общо с репликата й за крадците.
За Пацо нямам думи.  ooooh! Благодаря на Бога един милиард пъти, че никога не съм срещала на живо такова недоразумение, както някой го нарече.

# 33
  • Мнения: 1 813
Анту , знам,че това имаха предвид и се шегувах. Но от къде този бой като тя дори крадци не познава? Тц,тц...   Whistling

# 34
  • Мнения: 328
Тя не познавала дори крадци.
А на записа от 2004 година се чува как казва " Ама имаш ли представа ако не беше ти,а някой друг а?"  Laughing Какво ли има предвид?
Според мен имаха предвид, че понеже Венета е известен образ, нещата се разминаха безинцидентно. Ако е била някоя световно безизвестна, е щяла да си отнесе боя - това имаха предвид.  Peace Няма нищо общо с репликата й за крадците.
За Пацо нямам думи.  ooooh! Благодаря на Бога един милиард пъти, че никога не съм срещала на живо такова недоразумение, както някой го нарече.
Peace Точно и аз така мисля за Пацо.Но негова си работа  Whistling.За Жени много откоровенна ми сде стори и мила,а това за къщата и всеки би реагирал така все пак ще ви е приятно ли някой да нахлуе най нахално в къщата или апартамена ви да ви го снимат  newsm78 ooooh!

# 35
  • Мнения: 4 525
Абсолютно на мен няма да ми е приятно някой да ми души около къщата.
Иначе, аХ'Не, те гардовете са, за да я пазят нея, тя каза, че лично не познава крадци (хора, които с това си вадят хляба), пък камо ли и убийства да поръчва.
Това, за убийствата, и аз не го вярвам - колко да е закоравяло едно 20-тина годишно девойче, че чак и поръчки да прави?  Tired

# 36
  • София
  • Мнения: 1 320
Ох, на Жени само дето ангелски крила не и се показаха.... Аре глупости... По-добре да си беше седяла вкъщи и да си върне малко лентата назад, че нещо много празни кадри... Луда! Сигурно си повярва на всичко дето каза!

# 37
  • София
  • Мнения: 191
На мен не ми звучи искрено всичко това, което каза...

# 38
  • София
  • Мнения: 1 320
На мен не ми звучи искрено всичко това, което каза...

Наистина ли? На мен също, значи грешката не е в моя телевизор! Жени обаче взе че си повярва, еми то като повториш една лъжа толкова пъти, накрая вече я приемаш за истината...

# 39
  • Мнения: 2 175
Много убедително лъжеше... Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 1 813
Венета пък "Едно време в Нерон,колко се засичахме", едно време еди си къде, да покаже милата,че някога и тя е била вървежна.  Tired

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 503
Жени е много готин и земен човек, освен, че е и страшно красива Heart Eyes

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Калканджиева се изкара света вода ненапита.
А за откровенията на Пацата какво ще кажете? #Crazy

# 43
  • Мнения: 97
някой можели да даде линк, Praynig

# 44
  • Мнения: 575
Калканджиева се изкара света вода ненапита.

да, и затова ходи навсякъде с охрана, щото е много чиста и невинна  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт