"Горещо" тема 3

  • 27 327
  • 449
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 320
В интерес на истината, никога не съм я засичала с охрана!  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 575
В интерес на истината, никога не съм я засичала с охрана!  Rolling Eyes

а ти къде я засичаш обикновено

Аз съм я виждала не повече от 2-3 пъти по заведения и всеки път е била с гардове. Включително и снощи в Син Сити.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 320
И в заведение съм я срещала няколко пъти винаги е била сама или с манекенки от фирмата и, веднъж и с мъжа и, както и редовно в кварталния магазин отново без охрана...

# 48
  • Мнения: 4 525
A за тази версия с катастрофата някой знае ли нещо? На мен не ми звучи невероятно, всичко е възможно, но ми е любопитно дали е така. И ако не е, откъде е тръгнал този слух?

# 49
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Изпуснах малко и не разбрах, какво каза Жени, че Доган платил на Алтен да стане мис, в конкурса на Дарина Павлова, така ли?
те с Доган не се ли събраха след като тя стана мис  newsm78

Алтен още като ученичка беше протеже на Доган.

Жени и аз като съм я засичала, винаги е била без охрана.

# 50
  • Мнения: 6 417
A за тази версия с катастрофата някой знае ли нещо? На мен не ми звучи невероятно, всичко е възможно, но ми е любопитно дали е така. И ако не е, откъде е тръгнал този слух?
От някой помиярски вестник като ШОУ.

# 51
  • Мнения: 575
Алтен още като ученичка беше протеже на Доган.
Жени и аз като съм я засичала, винаги е била без охрана.

За Алтен ясно, ама тя като стана мис си беше още ученичка.

А за Жени, че има охрана и шофьор - има. А това къде ходи с тях, явно е избирателно.
ама самия факт, че живее с охрана, нали снощи така показаха...

# 52
  • Мнения: 6 417
Може да се страхува от крадци  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 1 891
Не знам защо,но ми беше скучно.Може би защото Жени много праволинейно го даваше.Руса ми харесва. А за Пацо не трябва изобщо да се хаби ефирно време.

# 54
  • Мнения: 3 695
в първия момент като я видях на снимка руса не ми хареса, но вчера като я гледах с прическата и грима и отиваше този цвят  Peace

всички знаем, че не й е чиста работата и това което се знае от години за Мартините е вярно и чудно как веднага се появи някаква мутра да й опази къщата, ако някой влезе така в нас няма да излезе мутрата да го изгони  Naughty

# 55
  • Мнения: 459
На мен снощното предаване хич не ми хареса. Калканжиева всичко отрече, сигурно си мисли,че някой ще й повярва. Ангелче се изкара.

# 56
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Калканджиева се изкара света вода ненапита.
А за откровенията на Пацата какво ще кажете? #Crazy
ще кажа, че е гнусно медия като Нова с всичките си претенции, да се занимава с тази отрепка, било в жълто предаване, или в някакво друго. Венета толкова ли го закъса откъм гости и рейтниг, че трябва да кани некви селяци неграмотни, дето да обясняват колко бройки имат и как се мъчат да чукат курвите и как  точно го правят?!

# 57
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Шушон, абе се да те питам, и се забравям - защо така се остриш против Шоу  Wink

# 58
  • Мнения: 6 417
Много ясно, че го е закъсала.

# 59
  • Мнения: 4 525
Малеее, тя в началото на сезона ако закъса, до края му какви изроди ще видим?!  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт