Признаците на мъжката изневяра

  • 8 510
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
А какво те води на мисълта,че ти изневерява?В смисъл каква точно е промяната в поведението?Защото човек понякога има разни периоди и настроения и невинаги е свързано с изневяра.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 546
Ох...дай Боже да не ми се случва в скоро време обаче...бих била директна. Има ли нещо или няма. Така според мен най-лесно ще го уловиш дали има дори и да те излъже. Все пак го познаваш доста добре. Аз лично си мисля, че не бих отлагала един такъв разговор. Така, докато проблемът е в самото начало има по-голяма вероятност да се справите с него..иначе ако задълбае.. Whistling

Но все пак...дано всичко се окаже напразни твои страхове. От сърце ти го желая. Hug

# 17
  • Мнения: 5 647
Според мене най-вече дали ти го чувстваш...
Не мисля че няма да усетиш, ако човека до теб ти изневерява

Заблуждаваш се, че ще усети. Има връзки, при които един от партньорите си има любовник(ца) и другия нищо не разбира.

# 18
  • Мнения: 5 647
живка, защо не го накараш да ревнува? Започни по-често да излизаш с приятели, отдели повече време за себе си, купи си нещо ново, направи си прическа, маникюр и т.н., пропусни няколко пъти да му сготвиш и виж как ще реагира.

# 19
  • Мнения: 7 186
Заблуждаваш се, че ще усети. Има връзки, при които един от партньорите си има любовник(ца) и другия нищо не разбира.
Така е,мъжете по принцип са по-предсказуеми в това отношение от жените,които изневеряват,но разбира има и изключения.

# 20
  • Мнения: 311
1.нео4аквани и скъпи подаръци
2.за разлика от преди заспива рано дори понякога и без намек за секс
3.закъснява,но винаги си има оправдание newsm78
4.постоянно търси трети 4овек за компания,за разлика от преди сега по4ти не оставаме сами
5.не споделя
6.раздразнителен е
7.преди за него нямаха зна4ение скъпите коли, а сега ще си купува такава
8.не ме ревнува

Горе-долу е това,може да съм пропуснала нещо,но мисля,4е и това е достатъ4но Sick

# 21
  • Мнения: 5 647
Така е,мъжете по принцип са по-предсказуеми в това отношение от жените,които изневеряват,но разбира има и изключения.

Забобиколена съм от мъже имащи паралелна връзка съпруга/любовница. Някои го крият, други-не. За някои това да имаш любовница е най-голямото постижение и се гордеят с него. Преди малко с един колега си имахме спор точно по този въпрос. Опита се да ме убеди, че любов не съществува и сега ми е времето да си хвана някой любовник, защото много хора проявявали интерес към мен...Като му отговорих, че нямам нужда от любовник той едва ли не ми се изсмя в лицето и започна да ми обяснява как на моята възраст имал няколко жени едновременно и, че сега ми е времето. В неговия случай вариантите са два: или лъже, за да си вдига самочувствието, защото вече е на възраст и никой не му обръща внимание; или втория вариант- бил е наранен от жена, или никога не е изпитвал никаква любов.
Хора всякакви, но мъжете чудесно умеят да водят "извънбрачен" (ако мога така да се изразя)живот.

# 22
  • Мнения: 7 186
Доста подозрително звучи,но може би ти трябва някакво доказателство,за което да се хванеш.Опитай се да проучиш нещата,за да има с какво да се аргументираш,ако му повдигнеш въпроса.Ако решиш да говориш с него на тази тема ей така,без да си сигурна той сигурно ще се ядоса,ако е виновен и ще стане още по-внимателен да не разбереш нещо за в бъдеще,но може и всичко това да са някакви съвпадения или ти да си въобразяваш,че си има друга.Пробвай сама дискретно да стигнеш до истината,все ще има някакъв начин.Дано подозренията ти да не са основателни.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
1, 2 и 4 като 4 ми се вижда най-сериозно
другото не е толкова важно - скъпа кола...да не е свързано с третото дете  Wink
НО 1 при наличие на 2 /секс/ и 4 /дори не му трябваш НАСАМЕ/ ми се вижда като изкупление  Thinking
НО може да е чисто съвпадени на признаците...
Питай! ДИректно! И да те излъже - поне си направила опит...

# 24
  • Мнения: 932
Нищо чудно да е изпаднал в дупка!Мъжете си ги имат тея състояния,когато започват да си мислят,че не са постигнали в живота това,към което са се стремили.Другото нещо е:виждам,че имате малко бебе.Много е вероятно да му е трудно да свикне с трето дете.Това е голяма отговорност и му напомня,че е порастнал:) Имам и трети вариант.Като във всяка по-дълга връзка има моменти на емоционална умора.Нямаш чувства към другия и се чувстваш виновен.И не че не те обича-това е моментно и се случва при почти всички двойки.Просто може да има нужда от малко време за себе си и спокойствие.Знам,че не е честно спрямо теб,но поне знай,че ще му мине

# 25
  • Мнения: 311
зам,4е ако го питам директно само ще го ядосам ,а и отговор няма да полу4а,така 4е сега се 4удя какъв капан да му заложа,та ако има нещо да се хване сам

# 26
  • Мнения: 2 978
1.нео4аквани и скъпи подаръци- това не винаги е критерий
2.за разлика от преди заспива рано дори понякога и без намек за секс- това да
3.закъснява,но винаги си има оправдание newsm78 - ох Crossing Arms
4.постоянно търси трети 4овек за компания,за разлика от преди сега по4ти не оставаме сами- това ДА
5.не споделя- не винаги
6.раздразнителен е- дааааа
7.преди за него нямаха зна4ение скъпите коли, а сега ще си купува такава-- оо иска да се показва... Embarassed Confused
8.не ме ревнува- не

Цитат
но мисля,4е и това е достатъ4но Sick
даже ПРЕ достатъчно...поне за мен, някои от тези неща биха ме усъмнили...ти си го познаваш най-добре!!! Sad


Дано ние всички да бъркаме!!! Praynig

# 27
# 28
  • Мнения: 311
дано не ми трябва то4но този вид помощ.Благодаря

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кажи му че го е търсила някаква жена по телефона. Ако има друга ще се ядоса че го е търсила у вас, иначе ще се изненада. Ако разпитва как звучеше гласа и едва ли се притеснява, но ако каже нещо от типа на "ми все тая, не знам коя е" ако не коментира, тогава бих се усъмнила. Няма нормален човек, който да не разпитва ако разбере че някой непознат го е търсил по телефона.

Общи условия

Активация на акаунт