Признаците на мъжката изневяра

  • 8 531
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
Живка, а може нещата да произтичат просто от криза на средната възраст... Що народ полудява след трийсетте. Не че изневярите не са сред лудостите.
Изживяла съм подбни кризи (и доста по-тежки, не само съмнения). Но след доста перипетии - имам една истина - ИСКАМ СИ СЕМЕЙСТВОТО. Всеки, който иска, намира свой си начин да го постигне. Запази само спокойствие и достойнсто.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 632
Точно така запази достойнството си! Аз като изпатила вече,мога да кажа че съм в този капан още от първите месеци на бременността ми.Няма да ти разказвам какво се случи с нас,но всяка дума написана тук като признак за изневяра е все едно за нас писана.Ще ти кажа само,че веднъж издадеш ли се,че се съмняваш връщане назад няма.По-добре е просто да поговорите за неговите проблеми.Обясни му,че си все още под влиянието на хормонални промени и имаш нужда от него по-вече от когато и да било,дори ако трябва помоли го да не закъснява от работа,защото страшно много ти липсва и времето което прекарвате заедно не ти е достатъчно.(някой мъже може да се почувстват ограничени от това,но мисля,че ако те обича може да направи компромиси за известно време).Само НЕ споменавай за изневяра,това наистина може да го обиди.
tangeo е много права,не се затормозявай.
Щастлив семеен живот ти пожелавам миличка! Hug Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 311
Честно казано много му вярвам,даже до толкова ,че едно не ми е достатъчно,за това и пуснах темата-хора разни ,мнения много,все едно ще ми допадне и ще ме успокои.Благодаря на всички

# 63
  • Мнения: 311
Толкова си миличка и "зряла" и готова да чуеш мнения! Heart Eyes
Ето и съвет за "съветниците"-за айзберга не се съди по частта му над водата!
Мноооого благодаря за мнението ви за мен,определено беше изчерпателно.
И не това не беше за теб мила ,за Баш таткото беше благодарността

# 64
Kakvo znachenie ima dali ti izneveriava ako se dyrji dovre s teb.
Az sym omyjena ot skoro, bremenna sym v 8mi mesec, no predi 5 meseca ni zabraniha da pravim seks zaradi bebeto i kakvo stana...
ne mislia che myja mi ima nqkoia druga, no znam sys sigurnost che veche ne mi pravi komplimenti (vqrno e che sym bremenna i edva li sym seksi, no drugite myje haresvat jenite si), ne me pregryshta, ne me gali, dori ne me celuva za leka nosht (kakto e bilo vinagi dori kogato sme bili syrditi vinagi sme se celuvali za leka nosht i tova mnogo chesto e opravialo neshtata) i tova e samo s fizicheskia kontakt, kato dobavim grubite dumi, podigravki, nerazbirane, isterichni krqsyci, ponqkoga udari i mnogo zaplahi che shte si trygne .... si mislia dali vse pak ne e po-dobre da si hjvane nqkoia i da ne si izbiva vsichko vyrhu men i bez tova mi e dosta trudno

# 65
  • Мнения: 7 186
Kakvo znachenie ima dali ti izneveriava ako se dyrji dovre s teb.

Не съм съгласна с това ама хич. Simple Smile

Темата е от 7 юли бай дъ уей... Whistling

# 66
ок
1. явно си щастливка и само това ти е проблема евентуална или реална изневяра. Затова и неможеш да разбереш

2. като е толкова стара темата и е приключена за теб, защо ми отговаряш?

# 67
  • Мнения: 6 155
Две шепи чужди косми в колата за какво говорят? Cry

# 68
  • Мнения: 3 161
Happybaby, защо не пуснеш отделна тема в Дом и семейство? Мисля, че твоят проблем е сериозен - доста по-сериозен, впрочем, от отва дали изневерява или не (щом има и удари...). За съжаление, много мъже изпадат май в предродилна депресия и стават неадекватни, понякога агресивни - точно когато най-много имаме нужда от тяхната грижа, нежност, любов и закрила... Не се плаши, пиши, и съм сигурна, че ще получиш подкрепа и добри съвети. Не оставяй нещата така.

# 69
Благодаря ти за съвета и подкрепата emem, може би наистина ще пусна нова тема, просто не съм допускала, че се случва и на други. Това което ми пишеш и разбирането, което проявяваш ми подейства много добре и думите ти малко ме успокойха
Благодаря ти!

# 70
  • Мнения: 3 423
happybaby Hug emem е права- това което пишеш е сериозно-мъжа ти няма право да те удря !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!сега бременна имаш нужда от подкрепа-пусни отделна тема тук има много добри хора които ще ти дадът добри съвети .имаш ли приятели и роднини на които можеш да разчиташ?изпращам ти голяма прегръдка-пази се Hug

# 71
  • Мнения: 5 622
Две шепи чужди косми в колата за какво говорят? Cry

А тез косми от един вид ли са,или от няколко?Щото и на мен ми се е налагало да се возя в чужда кола,но след това старателно си обирам космърлака,че да не стане фал.Щото може едно невинно ползване на чужда кола(както и се наложи на скоро да ползваме една на един комшия),да се превърне в нещо сериозно и заплаха за семейството му!)

Иначе може да има косми,но да няма заплаха.Космите могат да дохвърчат от всякъде.

Аз например съм намирала дълъг черен женски косъм на дрехите на мъжа ми,като се връща от работа,но той работи с хора,така че не виждам това да е нещо опасно за мен.Отстраних косъма от дрехите му,разгледах и го инспектирах обстойно и го избъзиках накрая(от рода на"а,а какъв е тоя косъм,а....") и това беше...... Crazy

# 72
  • Мнения: 7 186
Две шепи чужди косми в колата за какво говорят? Cry

Не знам за какво говорят, но в никакъв случай не са доказателство за изневяра. Аз например сумати пъти съм се возила в най- различни коли, я на някой приятел, я колега, то все има вероятност да попаднат някакви косми. Ма това съвсем не означава, че съм правила секс в колата. Wink Преди време с тогавашното ми гадже се бяхме возили в колата на един негов приятел и след това неговото гадже намерило от моите косми в колата, а тя беше много ревнива и му беше вдигнала луд скандал. Grinning Пък иди обяснявай, че нямаш сестра. Laughing
Преди година- две пък имах още по- фрапантен случай. С мъжа ми бяхме в София и спахме в един негов приятел. Пък аз преди да тръгнем си бях купила един комплект бельо- сутиен и прашки, много готини- полупрозрачни, в цвят шампанско със златисти нишки и си ги бях взела, ама така и не ги облякох. После се прибрахме и след няколко дена се оказа, че прашките са ми изпаднали някъде от багажа и са останали в тях, не че аз бях забелязала липсата им де. Crazy А то как се разбра- гаджето на тоя пич- тя беше огън и жупел Grinning ги намерило в апартамента и се завихрил луд панаир, а той горкия така се притеснил, че чак след няколко часа  се сетил, че прашките вероятно са мои. Simple Smile Чак ми стана неудобно, че съм станала ябълката на раздора. Blush
Така че невинаги от такива неща човек трябва да си прави прибързани изводи. Wink

# 73
  • Мнения: 6 155
Две шепи чужди косми в колата за какво говорят? Cry

А тез косми от един вид ли са,или от няколко?

От един и същи червен вид из ЦЯЛАТА кола, особено на задната седалка... #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 74
  • Мнения: 3 161
Happybaby, видя ли личното съобщение, което ти изпратих? Също така пуснах тема в Дом и семейство, коят може би ще ти е полезна.

Общи условия

Активация на акаунт