Такааа, взривиха някакви камънаци на Витоша.

  • 1 421
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Какви бели манастири? (моля, просветлете незнаещите).

# 16
  • Мнения: 2 070
Следва да бетонираме дещоима балкан, а плажовете да затревим за голф игрища. Прекалено дразнещи са тия чукари. Поминък, поимък...

# 17
  • Мнения: 836
Какви бели манастири? (моля, просветлете незнаещите).
Напиши в търсачката "Манастира 2" и "Витоша" и виж какво излиза...

# 18
  • Мнения: 212
А сега изберете пак Бат Бойко - къде е сега?

Моля не намесвайте бат Бойко за всичко да ви е виновен.
Точно за този случай изцяло виновна е управата на Природен парк "Витоша" която управлява, стопанисва и охранява цялата територия на парка. И още по-точно - виновен е оня противен тъпанар Тома Белев който е директор на Парк "Витоша" и който вдига вой за какво ли не, ако се случва из другите национални паркове а това което става на Витоша хич не го притеснява.

Нали точно управата на парка е дала разрешение  "От Паркова дирекция Витоша поясниха, че са били издадени разрешителни за разрушаване на 19 (деветнадесет) камъка, намиращи се на пистата, която от своя страна се намира върху национален парк и в зона от Натура 2000. Смисълът на подобно разрешение също е спорен (според плана за управление на парка не могат да се разширяват съществуващи писти или да се увеличава капацитетът на лифтовете и влековете)".
Всички т.нар. "природозащитници" са един дол дренки и ме е гнус от тях... Sick

# 19
  • Мнения: 836
...Всички т.нар. "природозащитници" са един дол дренки и ме е гнус от тях... Sick
Ей, най-накрая някой да посочи виновниците - природозащитниците били.

# 20
  • Мнения: 212
...Всички т.нар. "природозащитници" са един дол дренки и ме е гнус от тях... Sick
Ей, най-накрая някой да посочи виновниците - природозащитниците били.

А кой е дал разрешение да се "премахнат няколко камъка" от пистите. Нали точно управата на Парка която е създадена за да се грижи за него. Нали това разрешение е подписано от Директора на парка Тома Белев който се води един от най-големите природозащитници в България. Председател е на Националното сдружение на парковете в България... Отврат  Sick

Общи условия

Активация на акаунт