ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ ИКСИ, да поговорим- 10

  • 65 723
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 649
Опссс,ето ме и мен.Много положителни емоции,тест4ета и много беб4ета Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 908
ИМАМ ВЯРА  надявам се утре д-р Стаменов да вземе най-доброто решение за теб и да не се отложи процедурата,защото това чакане е изнервящо,аз със сигурност ще дочакам и 11-та тема,а кой знае и още колко но важното е да упеем а кога ще е-божа работа. Praynig Hug

Надя,желая ти от сърце декември да започнеш и това да е последния и успешене за теб опит,и аз сигурно ще съм тогава ако ноември пия противозачатъчни но това са си само мои сметки и мисли.Praynig Hug

Денди и аз те съветвам да звънеш на док и да питаш,какво може да е. Praynig Hug

# 17
Здравейте,
приемате ли нови попълнения, за добро или лошо се записвам при вас.
Днес ми беше втората инжекция Менопур, ходя в клиника Надежда, с мъжки фактор сме, аз съм с вторична аменорея.
Това ми е втори опит, първият път бях в друга клиника преди 4 г.,  стимулацията ми беше прекъсната, поради недобър отговор на яйчниците, не искам и да си спомням за тогава.
На 34 съм, офисноработеща.

Пожелавам успех на всички, сега ще ви попрочета, за да се "запозная" с вас. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 271
Здравейте и от мен,

И аз съм новичка при вас, пиша за втори път, но ви чета много редовно. Този месец и аз съм на стартовата линия, другата седмица ми е сондажа, незнам кога точно, но в понеделник ще разбера и ще дам отчет. Незнам защо, но съм изпълнена с положителна енергия и нагласа към тази процедура, това ще ми е първо ин витро. Силно се надявам да е и последно и да завърши така както всички ние си мечтаем, с  newsm32  newsm32.

На всички момичета, които сега започват или са в процедура, или след трансфер чакат резултати пожелавам само  EFP

За всички по една голяма  Hug

# 19
  • Мнения: 45
Здравейте момичета отдавна не съм Ви писала но Ви чета редовно защото и мен пряко ме касаят проблемите и резултатите на всички ви.Радвам се от сърце на всички успели и преживявам историята на всяка от вас но не ми остава време за писане за което моля да ме извините.
Ето я  и моята история на кратко от 10г.се борим с проблема на безплодието но резултат никакъв.
При мен и при съпругът ми няма никъкви проблеми за който да се хванат докторите за да ни лекуват и това е едно от нещата който ни притеснява преди 5 г. имам правена лапароскопия в Германия за да видят как стоят нещата с тръбите но се оказа че няма никъкви аномалии и така решихме да не правим цветна снимка а да престъпим към икси естественно с куп други изследвания и през юни ми беше първият опит който се указа неуспешен имах перфектни 15 фуликула от който оплодиха 13 и ми върнаха 5 защото са се разделили на 4-я ден само на 7 и 6 за по сигурно но на 8-ят ден ми прокърви и до там стигнаха надеждитени.Сега отново ходя при доки но той иска цв.снимка от която незнам защо изпитвам истински ужас и утре ще ходя да я правя но много ама много ме е страх такъв страх не съм изпитвала при първият си опит .Попитах сестрата наистинали е необходима  тази снимка при наличието че ще правим отново икси а тя беше категорична и не мога сега да си обясня защо е толкова важна та нали за това се прави това икси/инв.  да се избегнат тръбите който в повечето случай се оказват запушени.А относно генет. и имон.изследвания ми ги направиха след първия опит но и при тях всичко е ок.Та незнам кой път да поема утре към София или към офиса .Ще ви бъда благодарна ако някой ми даде съвет.

Успех на всички
Стискам палци на чакащите резултати да са само положителни за да ни дават повече надежда и кураж.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 103
Мила Didits, щом лекарят ти иска цветна снимка сигурно има причина и трябва да я направиш. Мога да те успокоя, че въобще не е толкова страшно. Мен също много ме беше страх и по време на манипулацията направо не знаех на кой свят съм, но после си се чудех защо сама се подложих на този излишен стрес - страха имам предвид. След това много ме беше страх от пункцията, но и това мина. Може би част от борбата ни е да се преборим със страховете си. Аз не съжалявам ,че го направих, макар че само аз си знам какъв ужас съм изпитала. В крайна сметка излиза, че всичко е в главите ни, но преди да преминеш през изпитанието трудно го проумяваш.

# 21
  • Мнения: 271
Дидитс,
и аз мисля, че щом лекарят ти я иска тази цветна снимка и щом това е пътя към мечтаното бебче, то тогава я направи. Знам какво изпитваш защото и аз преди цветната ми снимка изпитвах страх и ужас, но цялата работа за две-три минути. И те ще минат и ще продължиш напред. Няма как, поне знаеш, че всичко, което се налага да изтърпим си струва усилията и страховете. Кураж...  Peace

# 22
  • Мнения: 862
Запис  Hug
С пожелания за много късмет и успешни процедури на всички Praynig

# 23
  • Мнения: 1 649
Ditis,не се коси за цветната снимка Hug.Аз ги имам ве4е 4етери и мога да кажа 4е няма нищо страшно.Излишно си натоварваш мозъ4ето.Болката е като 4е ли си в първите два дни на цикъла.Тъпа болка долу ниско в корема,която се появява с навлизане на контрастното вещество,и из4езва веднага щом док. спре вливането.При мен нещата свършваха за 3-4 мин. Дано само резултата е задоволителен.Аз също съм за ин витро,и правих снимка.резултата беше добър и ще запо4вам другата седмица стимулацията.А ако не беше добър,щеше да има някакво ле4ение,но така и не стигнах до него и не съм питала в какво щеше да се състои.Стискам палци и не се страхувай. Peace

# 24
  • Мнения: 491
   Да се запиша и аз в новата темичка, моята първа процедура ще е през декември, и това силно ме вълнува. Денди пожелавам ти успех от раз и да си ни на кадем.  

# 25
Здравейте на Всички
Бих искала и аз да се включа към темата, за да може да си бъдем полезни взаимно. На мен ми предстои четвърти опит ИКСИ от утре започвам със стимулация. До момента никой не ми е казал точно с какви лекарства ще бъда стимулирана, но това ще се разбере утре
Много съм притеснена предполагам като всички Вас и се надявам всичко както при мене така и при Вас да мине гладко и най-вече с положителни резултати
Аз също съм в клиника Малинов

# 26
  • Мнения: 180
Дано ни е на късмет, новата темичка Simple Smile
Днес бях при док, пункцията ми е във вторник. В 23 часа ще си бия оветрила Wink

# 27
Стискам палци nikolita

# 28
  • Мнения: 91
nikolita ще стискам палци мила за хубави яйчица,и на всички момичета които сега започват едно голямо ГУШ и УСПЕХ

# 29
  • София
  • Мнения: 2 908
nikolita имаш и моите стиснати палци Praynig Hug

etyta желая ти този четвърти опит да  е последен за теб. Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт