ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ ИКСИ, да поговорим- 10

  • 65 804
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 930
  • перник
  • Мнения: 68
djidjito ЧЕСТИТО много се радвам за положителния резултат smile3501 пожелавам ти лека и безпроблемна


царевичка благодаря,дано не ми създаде проблеми тази поликистоза.В сряда ще видим как вървят нещата.
Не ти ли е раничко за тест,нетърпимо е чакането но и не избързвай.


Hri ще дойде не се притеснявай,чела съм че закъснявал по 7-8 дни,при всеки е различно.На мен ми дойде на третия ден след спиране на Регулона.

nikolita след лошото винаги идва и хубавото,не трябва да се отчайваме ЩЕ УСПЕЕМ  Hug

късмет на всички Heart Eyes

# 931
здравейте на всички.токущо се регистрирах казвамсе хриси и сам от пловдив.ето и моята история омажена сам от 9 г  и немога да забременея по принцип уж няма причина но нестава.за тези 9г имам 3 цветни снимки ,една лапароскопия ,една доста сериозна операция изпила сам сигорно една аптека с лекарства за забременяване и нищо.миналата година по това време правих инвитро в софия при доктор генов ипах 9 оплодени яцеклетки вкара ми 3  и след кошмарното чакане до теста се оказа положителен,стигнах до началото на 2рия месец и всичко приключи плода умря неможа да се развие отне ми далго време да се савзема и сега сам решила пак да започвам всичко от начало но сега мисля да пробвам в пловдив в селената но незнам при кой лекар да отида.много сам обаркана и ме е страх да  не стане сащото като преди.моляви пишете ми

# 932
  • Мнения: 1 250
djidjito ЧЕСТИТО, такива новини много ме радват. Лека и безпроблемна.
ИМАМ ВЯРА, аз бях да, благодаря ти. Не се отчайвай, моля те!
Днес ми извадиха 13 яйцеклетки. Д-р Стаменов ми каза да му се обадя към 20,00ч, но нямаше резултат още и каза, че утре ще ми се обади сутринта да ми каже. Днес ми вляха HES след пункцията, утре имам пак. Иска да се застрахова от хиперстимулацията, че съм произвела много, не ми  каза колко, само хубавите ми каза. Но и това ми стига.
Лека нощ, милички, имам един списък с лекарства, които трябва да употребя по предназначение. Прегръщам ви. Hug
П.П Много ми е подут коремът, повече отпреди да ми извадят яйцеклетките, и ме наболява.
Бамбарадамбара, д-р Стаменов на мен ми каза, че ще ми каже още днес колко са се оплодили, но нямаше резултат. Не се притеснявай, ще ти се обадят. Ако ли не, ти им се обади, все пак това е важно.
Ники, как така не ви питаха дали да замразят, то си е грехота да не го направят, след като са били хубави. Нали затова ги попълваме тия декларации и даваме съгласие за всичко...уфф. Аз специално ще питам.

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 22:10 от Choosy

# 933
  • Варна
  • Мнения: 730
Ники, как така не ви питаха дали да замразят, то си е грехота да не го направят, след като са били хубави. Нали затова ги попълваме тия декларации и даваме съгласие за всичко...уфф. Аз специално ще питам.
Лекарите предлагали за замразяване само, ако има останали добри ембриони. Поне на мен така ми обясниха. При първия ми опит от 10 оплодени, не ми остана нито една за замразяване, а при втория имах също 10, трансферираха ми 2 бластоциста и до следващия ден остана само един и отново нямах за замразяване.
Сигурно затова и на вас, Ники, не са предложили.

# 934
  • Мнения: 1 291
Kasidi имаме си още една мама в групата с която ще вървим заедно-djidjito.
Djidji видя ли че нямаше смисъл да чакаш до 17тия ден Wink

Niki другия път ще стане!
choosy нормално е да ти е подут корема.
Имам Вяра ти си при един от най-добрите специалисти в България -сигурна съм че ще направи най доброто за тебе и ще намери варианти които ще доведат до желания резултат!
 Hug

# 935
  • Мнения: 491
  Николита, съжалявам мила! Толкова добре вървяха нещата при теб и аз лично не очаквах да свършат така, но по-всичко личи, че си силно момиче и вярвам, че няма да спреш до тук !

# 936
  • Мнения: 1 091
Hrisito28, добре дошла в нашите редици  Hug. От сърце ти желая този път ревящ финал. За съжаление не мога да те посъветвам за доктор.

Choosy, нормално е неразположението след пункция. Повече почивка и много вода. Дано скоро премине и за трансфера си в отлична форма. Аз дори повръщах втория път, но до вечерта се оправих. Успех  Peace

# 937
  • Мнения: 4 794
Чоузи, стискам палци новините за оплождането да са прекрасни. Иначе и моя корем беше леко подут след пункцията. Иначе и на мен не ми останаха за замразяване, с изключение на едно единствено ембрионче което според док не беше много добро.

Успешна седмица момичета

# 938
  • Мнения: 339
Дороти,няма да ти създаде големи проблеми,даже стимулацията ти сигурно ще е доста лека.С какви лекарства започна?За теста ами той ще е един ден по рано от датата,на която доки ми каза.
Чоузи стикам палци за ембриончетата дано се развиват добре и да ти върнат най-добрите.
Хрисито,добре дошла. Hug
Имам Вяра много Praynig Praynig Praynig от мен
ДАНО ТАЗИ СЕДМИЦА Е ДОБРА ЗА ВСИЧКИ НИ И САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ

# 939
  • Мнения: 862
Джиджи    Hug  bouquet тихичко честито!
Пожелавам ти много красива и лека бременност, която да завърши със здраво бебенце  Hug

Имам Вяра, вярвай че нещата ще стигнат до финал. Няма начин доктора да те остави просто ей така, сигурна съм че накрая ще извадите и яйцеклетки и ще се оплодят и изобщо, че всичко ще е наред  Praynig
Хрисито - добре дошла и дано скоро се преместиш в един друг форум  Hug

На мен снощи ми дойде, днес звънях на Владимиров сутринта, но прави пункции и не ми вдига, сигурно утре ще съм в София и дай Боже да започваме Praynig

# 940
  • Мнения: 339
Хри изчакай да свърши и той ще ти звънне.
Аз като му звъння и не вдига после той ми се обажда когато се освободи.Един път ме забрави ама е нормално.Все пак и той е човек.Аз му звъння винаги следобед защото тогава е по свободен.
Стискам палци Praynig

# 941
  • Мнения: 3 294
Хри , мила стискам силно палци , ще успееш  Hug Praynig

# 942
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Джиджи, честито, лека и безпроблемна бременност и много щастливи мигове.   bouquet

# 943
  • София
  • Мнения: 6 302
Джиджи, честито, мила!   bouquet Дано след 9 месеца бъдеш щастлива мама на живо и здраво бебче!
Имам Вяра, не се притеснявай, тревогите могат само да влошат нещата. Опитай се да мислиш позитивно и изпълнявай инструкциите на докторите. Вярвам, че всичко ще бъде наред.  Hug
Николита, горе главата, следващият път ще е успешен!  Praynig
Момичета, моята пункция е утре. Притеснена съм, защото имам хрема и вчера сутринта докторката ми изписа антибиотик. Нямам други оплаквания, нито температура, но тя каза, че по време на операцията дишането трябва да е чисто. Освен това ми излезе херпес на носа, отстрани на ноздрата. За пореден път се убеждавам, че тия херпеси само чакат да ти отслабне имунната система или да си малко по-стресиран, и атакуват.  Sick
Хубав ден на всички и успешна нова седмица!  Laughing

# 944
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Zazolinka, Имам Вяра    Praynig Hug Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт