термална вода

  • 32 298
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 743
Имам една на Леокрема,пръскам си след като се гримирам,но от разтояние за фиксиране на грима и вечер след почистване за освежаване.Лятото редовно се освежавах цялата с нея. Laughing

Днес я видях в един магазин тази вода и сериозно се замислих, исках да попитам първо за впечатления.

# 46
  • Мнения: 1 222
не ползвам-отговорете ми за какво я ползвате и какви марки ...
 мисля да си взема да пробвам ..ина4е ползвам розова вода за освежаване
В последния "Капитал" имаше много интересна статия за термалната вода на селцето Авен.

В която ставаше въпрос за?
http://www.capital.bg/show.php?storyid=578317

# 47
  • Мнения: 3 050
Аз от години ползвам на Авен и ла Рош,оба4е миналата седмица реших да разнообразя с тази на Виши,колкото и негативно да съм настроена към тази марка.Еми какво да ви кажа,след три ползвания право в казана отиде,първо има вкус и мирис,което не е характерно по принцип за термалните води,второ след напръскване се усеща леко парене и щипене,направо щях да отка4а.Помислих 4е си внушавам и я дадох на приятелка,за да не я изхвърля аз.Преди малко се 4ухме по телефона и тя я е изхвърлила,на нея и е действала по същия на4ин! Rolling Eyes
Единствено на Виши е високо минерализирана и е необходимо след секунди да се попие, иначе дразни кожата. Това го казвам от обучение на Виши на което съм била. Но не защото съм им привърженик. Просто да знаеш. Иначе ползвам на Авен най-често, на Ла-рош -веднъж съм имала. Доволна съм.
Ползвам термалната при дразнене и зачервяване на кожата, когато имам нужда от освежаване, придава по-здрав вид на кожата.

# 48
  • Мнения: 42
И аз полвам на Avene, ве4е няколко години.  Доволна съм, както от водата, така и от всички продукти на марката, които съм ползвала. Лятото пръсках и бебка - голям смях беше Simple Smile

# 49
A moje li s tazi termalna voda da se praskam sled kozmentik?

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 2 044
Ползвам постоянно на Виши,отвреме на време на Авен.Много освежаващо ми действа,особено лятото Peace

# 52
  • Мнения: 7 061
И аз от доста време ползвам термалната вода на Виши. Доволна съм и никога не съм имала зачервявания и др. подобни оплаквания.

# 53
Някой позвал ли е на Ивостин .

# 54
  • Мнения: 0
В последния брой на сп.Ева са отделили доста на термалната вода Авен, много изчерпателно и интересно е написано за самия извор, спа центъра, процедурите и т.н. Пише толкова положителни неща, че вече гледам с други очи на нея въпреки, че ползвам от няколко години и ми се отразява добре, но пък кой знае какъв ефект не съм забелязала.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 357
Ползвам на авен Peace..Пръскам след всяко миене на лицето,след минута избърсвам,после пак пръскам и оставам да попие.Правя си и маска с хума с нея.Някой да я е пръскал след като е сложил фох дьо тен,защото пише че може,ама на мене нещо newsm78

# 56
  • Мнения: 1 324
Който е ползвал и Авен и Ла Рош, коя от двете ще ми препоръча?  Flutter

# 57
  • Мнения: 13 625
Аз си слагам в шишенце с пулверизатор обикновена българска минерална вода и ефекта е същия Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 356
Ползвам на Виши,доволна съм.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 357
Ползвала съм и на ЛА РОШ,но следващата която си купих беше отново на на АВЕН.Може би по-добре я усештам.А и все пак цялата козметика на АВЕН е основана на съдържанието на  ТЕРМАЛНАТА ВОДА,така че Whistling

Общи условия

Активация на акаунт