Безвъглехидратна диета №5

  • 69 872
  • 434
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
днес си купих месо и дадох да ми направят къйма и сега си правя кюфтета ,днес зял ден сам на една салата днес не се качих на кантара утре ще се кача и ще ви пиша какво става ..

# 16
Възможно е да се отбележи спад в килограмите, но те на са критерий за развитие! Wink Защпо само салата?

# 17
  • Мнения: 62
Възможно е да се отбележи спад в килограмите, но те на са критерий за развитие! Wink Защпо само салата?
]
защото искам да отслабна по бързо сега изядах доста кюфтета с зелева салата и се надявам вече за утре да съм с 1 кило на доло  bouquet

# 18
Е няма как да стане бързо! 1 килограм подкожни мазнини се маха, когато изгориш около 9 000 ккал. И при условие, че си на отрицателен калориен баланс! За един ден не виждам как ще стане .... До 800 гр. седмично

Не пий вода и ще си 1 кило надолу, но да е от мазнина - абсурд!

Не искам да те отчайвам, не ме разбирай погрешно, просто ти казвам какво ще стане. Може да си по-лека, но за сметка, на загуба на активна мускулна маса и вода. Защото тези кюфтета сега ще те заситят, фибрите от салатата също, но до тук!

Калории за ежедневните ти нужди ще са дошли от мускулните влакна, не мазнината. ... а тя ще си стои там ... докато не я "размърдаш" нея  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте!
Поля, аз съм станала в 05:55 сутринта днес....
По цял ден съм в университета и нямам време да хапна, камо ли да седна на компютър (освен ако нямаме информатика Simple Smile ).
Ядки не може!  Naughty Поне аз така знам де...нито сурови, нито никакви.
 iskra_p, roosi, Белчо Христов - Добре дошли!  Hug
Мария, чакаме те с нетърпение Wink
После пак може да пиша, че отивам да хапна нещо....

# 20
  • Мнения: 62
на ден пия 2 литра вода дори и повече,е нали пише от позволените храни колкото искам за това изядах доста кюфтета .остана ми 12 дена незнам колко килограма ще мога да смакна надявам се да е много  no

# 21
  • София
  • Мнения: 6 010
Реджина, хапвай си колкото искаш от позволените неща. Съвета ми е да ядеш за последно най-малко 2 часа преди да си легнеш вечер.  Разбирам, че до тук си издържала 12 дни, колко кг смъкна?
Може да се яде готвено с позволените продукти, аз си ям мусака с тиквички, спанак на фурна с яйца, рататуй но без сметана... Даже ми е супер вкусно, понеже ми писна от салата с пържола, месо, скара или риба...

# 22
  • Мнения: 62
Реджина, хапвай си колкото искаш от позволените неща. Съвета ми е да ядеш за последно най-малко 2 часа преди да си легнеш вечер.  Разбирам, че до тук си издържала 12 дни, колко кг смъкна?
Може да се яде готвено с позволените продукти, аз си ям мусака с тиквички, спанак на фурна с яйца, рататуй но без сметана... Даже ми е супер вкусно, понеже ми писна от салата с пържола, месо, скара или риба...
и  на мен ми писна от месо но незнам какво да си направя друго за сега сам 2 кг. на доло утре сутринта ще се кача на кантара ,надявам се да смакна ощте поне 4 кг.дайте удеи да зготвим нещто вкусно и различно

# 23
Здравей и от мен White_tulip  Hug

Колкото до броя дни - ей, няма да се давате, аз съм издържал 40 дена на кетонна диета, мозъка ми засвири валс (бях в сесия) - волята е най-важноо оръжие в момента! Wink

Женският стомах е с вместимост около 470 мл - така, че порциите не бива да ви бъдат по-големи от 300 грама!  Crazy Иначе ще остане храната неусвоена и няма смисъл от това!

Реджина, водата е задължително да се вдигне и над 4 литра дори - иначе остават кето тела в кръвта ти, които са опасни за бъбреците, водата филтрира и "измива" организма!

Ето един мой материал за водата: http://www.belchohristov.com/95.html

Колкото до рецепти - ето идеи:

http://www.belchohristov.com/563.html

http://www.belchohristov.com/517.html

http://www.belchohristov.com/414.html

http://www.belchohristov.com/290.html

Бон апетит   chef

# 24
  • Мнения: 164
Добро утро дами и господа и от мен  love001, много се радвам, че имаме мъжко присъствие, дори и да дава съвети само. Белчо Христов това е специално за теб smile3525. Не знам дали да ви се похваля или не, че днес съм -1кг., но дали е мазнинка или вода и мускули, както казва Белчо newsm03, но се надявам искрено да е мазнинка newsm17. Аз пия над 3л. вода на ден, ама 4 със сигурност не мога да стигна. Темата става все по-интересна, айде много   love001 от мен и диетичен ден.

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 09:13 от polq28

# 25
  • София
  • Мнения: 6 010
Добро утро!   bouquet
Аз днес нещо започвам да се разболявам, та сега си пия чайче. По-късно ще хапна нещо.
Белчо, не всички неща, които са в рецептите ти стават за нашата диетка  Naughty Погледни в главния пост, за да няма объркали се. Иначе рецептите ти са супер! Wink
Хубав ден!

# 26
  • Мнения: 493
Добро утро и от мен  food010
Момичета вчера неуспях да си купя кантарче и много ме е яд #Cussing out
Днес ще гледам на всяка цена да си взема-лошото е,че незнам за тези 3 дни вече имам ли минус нямам ли....
Но си мисля,че този път ще смъквам по-бавно Rolling EyesЛятото за 10 дни бях -4кг,а до края на първият цикъл бях -6 Peace
Но сега май няма да е точно така,но няма значение колкото и да сваля все е от полза Wink
И аз за ядките знам,че не са позволени нито печени нито сурови Peace
Бих се радвала да споделим рецепти-аз снощи ядох пилешки сърчица със зелена салата,иначе си спомням че и кьополу съм си правела Peace
Хайде лек ден,и пак ще се включвам Hug

# 27
  • Мнения: 62
1 кило съм на доло днеска ако спра сега веднага качвам 2 килограма на повече ,за това сега май имам задържане,за довечера пак ще си направя кюфтета ,тая сутрин сам изяла едно кюфте и сега пия кафе без захар с малко мляко защтото за да мога да ходя до тоалетната с извинение,

# 28
  • Мнения: 164
White_tulip  дано се оправиш бързо и мен ме мъчи нещо като грип, ама не му се давам пия лекарства и така.

# 29
Привет и хубав ден от мен! Рецептите са все пак за разнообразие, не за да се ядат всеки ден разбира се. Имах желание да ги споделя с вас и го направих.

Още, веднъж ненаднинат ден и усмивки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт