Безвъглехидратна диета №5

  • 69 924
  • 434
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1
Съжалявам, това съм го пропуснала с боба - приеми го като неблагоприятен за нашата диета, защото е от семейството на варивата. А това го копирах от нета. Мислех, че ще е полезно за тези от нас които искаме бързо да свалим кг. Междудругото като се орвих в нета видях, че не трябва да ядем и моркови, защото съсдържали много въглехидрати. Много жалко защото аз много обичам зелева салатас моркови - но няма да ги ям докато съм на тази диета. Всеки от вас момичета да прецени за себе си дали да ги яде или не.
Много целувки на всички и очаквам да пишете, защото нон стоп проверявам дали някоя от вас е писала.


Гъби мисля, че могат да се ядат - аз лично ще хапвам. Ще си направя някои ден сач със зеленчуци и гъби. И това ще ям цял ден.

# 391
  • Мнения: 94
Ще пиша мъничко,че съм на работа.Пия "Хюмекс",че в "Тайлол хот" и "Фервекс" има много захар!Закуска 2 пържени яйца с чаена лъжичка олио,обяд - 2 сърми без ориз + 2 чаши мляко нискомаслено с кафе!
Довечера ще видя ако мога да организирам албума и да пишем по снимките,както и да кача сбор от снимки,
Радвам се,че сме толкова много и упорити.Като гледам имаме всички шансове да сме равни по свалени килограми на Дюканките,но без режим само на месо Joy

# 392
  • Мнения: 1
Не искам да звуча упрекващо, но тези Дюканки дано им останат коси след пълният им курс  Rolling Eyes Дано не ми се сърдят ако четат това.
Момичета и аз качих две снимки, като съм пояснила в коментара от кога са. На първатас нимка съм около 70, на втората съм 85 кг. В момента съм 83 кг.

# 393
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета,
поздравявам ви за свалените килограми и за качените снимки! Страхотни сте, всеички сте невероятно красиви. Виждам, че темата става доста посещавана, затова ще подготвя новата темичка и ще сложа и линк в първия пост към албумчето, може да измислим и нещо с табличка със мерките ни "преди" и "след", само ще видя как да го направя... С вас съм от 01.02.09.
Успех!  Hug

# 394
  • София
  • Мнения: 6 010
Пиле по баски

Продукти:
1 пиле
2 глава лук
4 скилидки чесън
5-6 чушки
1 ч. ч. бяло вино
1/2 кг домати
дафинов лист
магданоз
1 ч. л. мащерка
4 с. л. олио
3 с. л. масло
сол на вкус

Начин на приготвяне:
Доматите се режат на кубчета, чушките на лентички, чесънът се пресова. Пилето се пържи и се отцежда. Отделно се задушава лукът, чесънът, чушките, половината вино, доматите. След 5 мин. се добавя и останалото вино. Слагат се и подправките. Връща се пилето. Ястието ври на тих огън около 30 мин.
 
 

Свинска обезкостена пържола с гъби и мащерка

Продукти:
2 обезкостени свински пържоли
1/4 чаена лъжичка сол
1/4 чаена лъжичка червен пипер
1 чаена лъжичка зехтин
1 средно голяма глава лук
1 1/2 чаши нарязани на дребно гъби
1/2 чаша сух вермут
1 чаена лъжичка мащерка

Начин на приготвяне:
1. Пържолите се осоляват и намазват с червения пипер. Сложете незалепващ (тефлонов) тиган на среден огън и поставете в него пържолите. Приготвят се докато двете страни покафенеят, като на две три минути всяка от пържолите се обръща. След като бъдат готови се слагат в две порционни чинии, като се покриват с фолио за да се запази топлината. Запазете соса от готвенето.

2. Налейте зехтина в нагорещения тиган, добавете нарязания на дребно лук и разбъркайте за около 30 секунди докато лукът омекне. Добавете гъбите и пържете за около 2 минути, докато омекнат и покафенеят. Добавете вермута и разбъркайте за около 15 секунди. След това добавете мащерката и соса, получен при приготвянето на пържолите. Разбъркайте докато сосът се сгъсти за още около 2 минути.

3. С получената смес полейте пържолите и гарнирайте по желание със зеленчуци. Сервира се веднага.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 16:56 от White_tulip

# 395
  • Мнения: 1 059
Момичета, уж сладкото не ми липсва много,а съм ужасно нервна и постоянно се карам на детето.Някоя от вас дали се чувства като мен?
Цигарите ги спрях преди 3 год.,а на моменти пак така ми се иска да си запаля.Докато пушех като че ли по-лесно спазвах диети.А сега само с кафета се наливам и май прекалявам,от няколко дни вечер съм ужасно изнервена.
Ще ходя да си правя чай от маточина,някой ако знае друга билка за нервите да сподели.

# 396
  • Мнения: 1 632
Така уж -1 кг само ама вно съм посвалила  понеже си обух едни дънки дето неми ставаха Party
Продължавам все така Peace
Днес заобяд- консерва роба тон а за вечеря салата с печена наденица. Аз спортувам от началото на януари явно и това помага Peace

# 397
  • Мнения: 1 095
Аби, за боба исках да съм сигурна, щото много си го долюбвам ... ама явно ще почакам за него Simple Smile
Днес съм на една пилешка плешка - варена с малко сол и салата пече пиер с олио и оцет.
Довечера ще е пак пилешко с гъби ( мерси за разрешението,АБи Hug
Утре ще видим какво Simple Smile

# 398
  • Мнения: 37
Тук съм и аз и ейсега ще се помъча да си кача снимки,дано успея  Praynig На обед аз хапнах скумрия в доматен сос,но ИНТЕРЕСНО:НА ЕТИКЕТА ИЗОБЩО НЕ ПРИСЪСТВА ГРАФаТА ВЪГЛЕХИДРАТИ,СИГУРНО НЯМА,фирмата е Славянка-гр.Бургас Thinking Следобяд хапнах риба тон а довечера някаква салата-може димати с лук или настърган морков с риган Peace Отивам да ви видя ,после пак идвам Heart Eyes

# 399
  • Мнения: 37
МНОГО СТЕ ГОТИНИ,АМА ТРЯБВА ДА СИ НАПИШЕМ ИМЕНАТА И ДА МИ КАЖЕТЕ КАК ДА СИ КАЧА СНИМКА  newsm78

# 400
  • Мнения: 94
Ще я намерим тази скумрия какво съдържа:)!
Абито - голяма сладурана - как пишеш на тия снимки?дай малко разяснения  bouquet
Аз вечерях едно чисто месо в пакетче на "Камарко" - сурово сушен свински бут пише на него.Запържих го с чаена лъжичка олио и му чукнах 2 яйца.Съвсем скоро ще почна да кудкудякам Embarassed.Салатка - кисело зеле без олио.Намаля ли олиото и веднага съм на минус:)
Veniz - нервна си заради цигарите ,а не заради сладкото.И аз колко пъти ги спирамммммм...Ама мога и по 2-3 дни да не пуша,мога с една на ден ,мога и с 5-6 .там умея да се контролирам(днеска 2)...и аз да позяпам албума сега:)

# 401
  • Мнения: 1 095
Момичета, коя от вас е мацката във фотьойла?
Много ми прилича на Уинона Райдър !  bouquet

# 402
  • Мнения: 94
http://www.snimka.bg/upload_photos.php?album_id=331644&standart_upload
Това е линка за качване на снимки - много е лесно - ако не разбираш пиши ми на лични.Аз обаче питам как да пишем под снимките..

# 403
  • Мнения: 94
Намерих как  newsm44

# 404
  • Мнения: 1 095
http://www.snimka.bg/upload_photos.php?album_id=331644&standart_upload
Това е линка за качване на снимки - много е лесно - ако не разбираш пиши ми на лични.Аз обаче питам как да пишем под снимките..
на мен ми отваря началната страница на сайта   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт