Какво става в Лондон???????

  • 10 721
  • 197
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 980
ВътеШният министър на Англия съобЩи, че на могат zа сега да кажат със сигурност кой стои zад АТЕНТАТА. Борсата е zациклила.
Сега се zанимават повоче да zапаzят спокойствието и да се грижат zа пострадалите. Тони Блеър се връЩа в Лондон. Много се спряга 11.9.

# 76
  • Мнения: 500
Момичета как сте? Косата ми се изправи от днешните новини, моля ви кажете с какво можем да ви помогнем. Нека Господ е с вас и вашите семейства и ви закриля.

# 77
  • Мнения: 382
Това, че Франция би имала нещо общо с атаките, според мен, е абсолютна шега. То, че луди има навсякъде, има, но за олимпийски игри война да се води?! Хайде между Северна и Южна Корея не би ме учудило, ама... между Париж и Лондон? Това някой от телевизията ли го предположи?
А за Ал Кайда беше ясно, че пак ще се появи из новините. Прекалено дълго си мълчаха след САЩ, а и от доста време се заканват на англичани.

# 78
  • Мнения: 4 244
Моля французойките да ме извинят  Praynig, ама то от толкова избълвани простотии за всичко, човек вече не знае на какво да вярва.   #Crazy
Аз споменах че е в връзка с посещението на Буш там, ама това май никой не го прочете. И май ще се окаже вярно.
Жалкото е че пак пострадаха невинни хора в нашите очи, щото на ония от Ал Каида знам ли как пак са им промили мозъците.
Аз се притесних за всички момичета дето живеят в Лондон, които са тук сред нас и всичко останали българи.
Дано да сте ме разбрали сега правилно

# 79
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Сега се zанимават повоче да zапаzят спокойствието и да се грижат zа пострадалите. Тони Блеър се връЩа в Лондон. Много се спряга 11.9.

Струва ми се съвсем нормално да спрягат 11.09 ,но се страхувам да не са същи и последствията.Дано да греша Praynig

# 80
  • Мнения: 4 244
Това, че Франция би имала нещо общо с атаките, според мен, е абсолютна шега.
Това някой от телевизията ли го предположи?
Аз бях  Embarassed Embarassed

# 81
....
Аз споменах че е в връзка с посещението на Буш там, ама това май никой не го прочете. ...
Абе и аз изказах подобно мнение. Но моето (както виждам вече и на политиците), е свързано със срещата на G8. Не е само Буш важната личност на тази среща.

# 82
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
Моля французойките да ме извинят Praynig, ама то от толкова избълвани простотии за всичко, човек вече не знае на какво да вярва. #Crazy
Аз споменах че е в връзка с посещението на Буш там, ама това май никой не го прочете. И май ще се окаже вярно.
Жалкото е че пак пострадаха невинни хора в нашите очи, щото на ония от Ал Каида знам ли как пак са им промили мозъците.
Аз се притесних за всички момичета дето живеят в Лондон, които са тук сред нас и всичко останали българи.
Дано да сте ме разбрали сега правилно

Фид то атентатите са близо до мястото ,където ще се строи олимпйското градче та може би това те е подвело Wink

# 83
Политиците си знаят (дали newsm78) работата, ние не можем оправим света.
Жалко само за невинните жертви.
Няма да е първият, нито пък последният такъв атентат.  Sad

# 84
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Това което се слу4ва в Лондон е просто УЖАСНО  ooooh! Отново невинни жертви,отново страх,отново бомби.  #Cussing out Не съм расистка но за такива действия трябва да се отговори с равни противодействия: стига с тая ов4а толерантност  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Моята най_добра приятелка живее с мъжа си в Лондон:от 11 4аса се опитвам да се свържа с нея на дом тел или мобилен,но не става. Дано са добре  Praynig
Тук казаха ,4е Ал Кайда е поела отговорност за атентатите и ,4е има отправени заплахи към Италия,Франция и Германия:зна4и все пак е заради Г8 newsm78

# 85
  • Мнения: 4 244
Политиците си знаят (дали newsm78) работата,
Определено е дали!
А за това кои други са на мушката на Ал Каида няма и да кажат
Всичките са с посрани Д-та, ами да не почвам да ругая че ще стана страшна  #2gunfire

# 86
  • Мнения: 7 837
Ужас  Shocked
Аз сега ставам и дори още не бях пуснала ТВ.
И тук потвърждават за Ал Кайда Close

# 87
  • Мнения: 382
Това, че Франция би имала нещо общо с атаките, според мен, е абсолютна шега.
Това някой от телевизията ли го предположи?
Аз бях Embarassed Embarassed
Аааааа така може. Аз реших, че някой по телевизията се е изказал...
А за политиците и дали знаят какво правят... още не съм чула нещо такова за политик. Но според мен най-умело умеят да крият истина.

Ето карта с местонахождение на експлозиите (за лондончани):

# 88
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
Истината ,е че всички живеещи тук бяхме наясно ,че това рано или късно ще се случи
Просто се моля да  Praynig има възможно най-малко жертви

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Мами да има някаоя от вас връзка с me4eto ? Не се е включвала , та се притеснявам за нея !
А незная всъщност дали беше в Лондон , но май да .  

Общи условия

Активация на акаунт