Бъди мой кръвен брат/сестра!

  • 6 339
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Имам приятелка, която чувствам като родна сестра, макар и да не сме си рязали пръстите както е по стара традиция.Това,че веднъж ни хапа едно и също куче, от което се опитах да я спася по безумно смешен начин може пък донякъде да замени традициите.  Grinning Израснали сме заедно, и двете нямаме братя и сестри и сме преживели много заедно.Мечтали сме заедно, радвали сме се заедно, тъгували сме заедно, творили сме заедно и  много глупости правехме  Laughing Много ми е мъчно,че сега е далеч от мен, но от друга страна се радвам,че е щастлива там далеч и чакам с нетърпение Коледите и летата, през които се връща за малко.

# 16
  • Мнения: 335
Символиката, Холограма, символиката ...  Grinning
... Замислих се дали и сега децата правят това...

И СПИН ми е символика, и лудата крава, и диоксинът, и меламинът, птичият грип, епидемията от рак и другите символи на "новото време"...

"Кръвните братя" бяха от друго - от времето на бате Гойко, на фенерите от дини със свещичка отвътре, дето ги дълбаехме из двора пред блока към 11-12 часа вечерта, на ключовете под черджетата или по вратовете ни...
Време, завършило с филмчето в леко напрегната "десидентска" поза, наречено "Вчера".

Виж, в заглавието му поне има сполучлива символика. Само дето е обратната на това, заради която е кръстен така.

В прав текст: когато децата днес правят това, за което авторката се пита, по-често е по криминални причини. Нежали, за да се "побратимят".
Някой да не е забелязал това?

# 17
  • Мнения: 2 759
... Замислих се дали и сега децата правят това...
...В прав текст: когато децата днес правят това, за което авторката се пита, по-често е по криминални причини. Нежали, за да се "побратимят".
Някой да не е забелязал това?
                    Много черногледо пък  Crossing Arms...
                    Благодаря на всички включили се досега: напълно ми върнаха спомените усещанията, и си обещах, че рано или късно ще издиря моята сестра  Heart Eyes...

# 18
  • Мнения: 843
А да кажа ли кого искам за кръвен брат/ сетсра   Тук?    МММ? Blush

# 19
  • Мнения: 393
  Казвай Wink ама честно!

# 20
  • Мнения: 46 518
Имам брат Sunglasses
Бяхме съученици, сега се виждаме рядко, но още поддържаме връзка Peace

# 21
  • Мнения: 2 759
А да кажа ли кого искам за кръвен брат/ сетсра   Тук?    МММ? Blush
                     Хехе... Това би трябвало да е проверен човек, човек, с когото сте преминали през всякакви изпитания заедно... Ако имаш такъв човек, значи си огромна късметлийка... Бъди всичко за него, и дано той ти отвърне със същото   bouquet!

# 22
  • Мнения: 5 940
Нямам кръвни братя и сестри, имам духовни.

# 23
  • Мнения: 3 405
Холограма, разбра ме Simple Smile Но ти просто не можеш да оставиш нещата да са само романтични, без добавката на действителността.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От време оно не харесва индиански филми, както и свещеносействията в тях.
НЕ, нямам такива "братя" и "сестри", с които да сме си мешали кръвчицата  Sick Отвратително  ooooh!
Имам наистина кръвен брат и няколко души, които са ми много близки, като сестри/братя (но те всъщност пак са си ми кръвни, тъй като са ми братовчеди).

# 25
  • Мнения: 306
Имам!Кръвна сестра.Ритуала извършихме през далечната 1994г.-в разцвета на пубертета! Mr. Green
След време, пътищата ни се разделиха,но и до днес тя си остава човека,който ме разбира с един поглед,четем си мислите,не е нужно да си кажем нещо смешно, за да избухнем в истеричен смях,вбесявайки всички наоколо...
Миналата година се видяхме след 7години раздяла.Мислех,че вече ще говорим и общуваме на друго ниво-деца,семейство,работа...
Нищо такова!Еуфорията ни разтресе наново,с пълна сила,бяхме по-щури и от преди!
Познати констатираха,че щом се съберем заедно,"нещо ни тресва",но поотделно, всяка от нас си била наред! Crazy

# 26
  • Мнения: 2 786
Имам две приятелки, които чувствам като сестри.
С едната сме израснали заедно от детската градина и винаги съм я чувствала по много специален начин!
Винаги заедно, винаги наясно с тайните и вълненията на другата, четем си мислите и се разбираме и с поглед.
По-късно се оказа, че сме трети братовчедки и сме родени с няколко часа разлика само.
Сега живеем в различни държави, но поддържаме връзка!
Не сме си смесвали кръвта, връзката е духовна.

# 27
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Сигурно всички сме го правили в детството... тогава е било романтика, книжки за приключения и тънъ... много мило, като си спомниш.

Обаче онзи ден в Сървайвър гледах двама уж сериозни мъже, които си станаха кръвни братя... доста смешно ми стана... на фона на това как се опитват да изглеждат силни мъжаги...

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
.....(но те всъщност пак са си ми кръвни, тъй като са ми братовчеди).

И аз имам такъв брат. По кръв, но и по кърма!

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
О, имам няколко кръвни братя.  LaughingПобратимявахме се по моя идея, аз все още непораснала и четяща "Винету" (все още съм такава). Те - вече големи момчета, които (сега си давам сметка) са изпитвали романтични чувства.  Blush И на всяка моя глупава идея са били навити.
За съжаление, не знам какво е станало с никой от тях. Пътищата ни се разделиха много рано - след гимназията.

Общи условия

Активация на акаунт