Как водите момиченцата до тоалетната?

  • 8 668
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ахахаа Паси  Mr. Green разсмя ме много.

# 16
  • Мнения: 1 447
Хех весели случки с децата и пишкането.  Laughing
Моето дете е момче, но почти изцяло аз съм го извеждала без таткото и редовно е влизал и понякога все още влиза с мен в дамската тоалетна, когато аз ходя понеже не иска да стои отвън сам. Неудобство има понякога, разбира се съпроводено с голям смях. няма да забравя преди време как се развика "мама ака" от кабинката понеже за него щом си седнал на тоалетната чиния значи акаш. Казвам му не викай, мама пишка, но той, не е вярно защо сядаш, нали се пишка прав.  Laughing

Невероятни бисери чуваме от децата. Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 961
Само дано вашите татковци не правят това, на което станах свидетел вчера в една градинка!
Чувам аз детски плач, обръщам се и гледам едно момиченце на около 2-3годинки със свалени до глезените гащички и панталонче. Таткото говори по телефона, момиченцето го дърпа за ръката и вика "Тати, тати, стига си говорил по телефона" и продължава да реве. Тази сцена продължи около 10 минути. От време на време таткото правеше някакви опити да събува ботушите, после се отказваше, гушваше я, оставяше я на земята...  ooooh! Много ми стана мъчно за момиченцето, но и такъв смях ме напушваше от този татко...

А конкретно по въпроса, ми що пък да не влиза в женската тоалетна, в крайна сметка кабинките не са общи, да не говорим, че понякога тоалетната е само една!

# 18
  • Мнения: 651
Както и мамите водят момченцата!   Shocked

# 19
  • Мнения: 3 634
От естетическа гледна точка мисля, че е по-правилно да влезе таткото в дамската тоалетна. Ако имаме момиче, това бих посъветвала съпругът ми. Последният път в една бензионстанция някакъв простак си пикаеше на отворена врата. Всички на бара го виждаха и никой не направи забележка. Развиках се, но ме изгледаха все едно съм луда.  #Crazy

Няма нищо прелестно за едно дете в гледката на пикаещ мъж.  Naughty Освен това не съм виждала жена да си оправя бельото пред общата за двете тоалетни мивка, докато често виждам как мъже си прибират кренвиршите извън тоалетната кабинка.

# 20
  • Мнения: 285
И според мен трябва да влиза в мъжката тоалетна, защото мъж при жените не е удобно.
А това за писуарите е кофти, ама влизат в кабинките на тоалетните и толкова.

# 21
# 22
  • Мнения: 762
Най-големият проблем на мъжа ми относно това, че си имаме момиченце беше как ще го води до тоалетната ако са някъде навън без мен Laughing И много държи да разбере какво правят другите татковци ако попаднат в такава ситуация. Детето е момиченце, прекалено малко за да го пуснеш само в женската тоалетна. Къде да влезе, в мъжката или в женската тоалетна?
Пък аз не съм сигурна какво да му кажа, то бебето ни е малко още и не сме стигнали дотам. Все си мисля, че няма да ги пускам толкова да излизат сами, как да се отлепя от малката Heart Eyes
За толкова малко дете няма проблем да го изпишка и в мивката на мъжката тоалетна,но определено има възраст,в която е по-добре момиченцата д ане влизат в мъжката тоалетна,а и всяка жена би разбрала мъж с дете в женската тоалетна какво смята да прави.Моят мъж никога не е имал проблем,но най-любими са му тоалетните за инвалиди,където има огромни мивки и може да изпишква дъщеря ни без инциденти още от самото начало. Wink

# 23
  • Мнения: 575
До определена възраст няма значение, но дъщеря ми вече е почти на 3 и ако влезе в мъжката и види анатомията на някой чичко ползващ писоара... не ми се мисли какви въпроси ще има. Я по- добре мъжО ми с малката в женската. Там поне няма да се натъкнат на гола лелка.

# 24
  • Мнения: 46 518
Чичкото ползващ писоара е с гръб, поне мъжът ми казва, че никой не си развява онова пред лицето на влизащите  Rolling Eyes
От друга страна на 3 г. ми е странно да не знае разликата м/у половете.

А ако ми влети мъж в женска тоалетна, направо ще го наритам, ако ще с 5 деца да е.

# 25
  • Мнения: 1 047
...Там поне няма да се натъкнат на гола лелка.
|Е, жалко.
...А ако ми влети мъж в женска тоалетна, направо ще го наритам, ако ще с 5 деца да е.
Дано не се засичаме... Praynig

Не съм се замислял до сега да влизам в дамската тоалетна, честно казано.

# 26
  • Мнения: 2 448
Естествено, че според пола на възрастния се водят децата до тоалетната.
Не бих си помислила да вляза в мъжката, защото детето ми е момченце. Смятам, че доста повече ще притесня мъжете , които са на писоарите, отколкото жени в кабинки и аз да вляза с момче. Нищо притеснителни не намирам.
Така, че и татковците е нормално да влизат в мъжката , дори да са с момиченца, все пак не ги изпишкват на писоар, а ги вкарват в кабинка предполагам.  Laughing

# 27
  • Мнения: 762
Ми не знам вие колко бихте се притеснили,ама мен ме притесняват 2 неща-1)в мъжките тоалетни мирише много зле;2)не знам какво би си помислила дъщеря ми ако види чичко с гръб да се държи за чатала,ама ме интересува да не си помисли чичкото нещо неприлично.Та за това не смятам,че някоя от вас би имала нещо против ако смутения ми съпруг влезе в дамската тоалетна и се извини обяснявайки защо е там.Все пак тоалетните не случайно си имат предверия и нормативи да се влиза през поне 2 врати до самата тоалетна.
Честно казано мен би ми се сторило по-неприлично да се изпишкват деца в храстите,но това е друга тема.

# 28
  • Мнения: 2 448
Не ми е направило впечатление в дамските тоалетни да мирише на цветя и рози.  Laughing 

Нито пък би ме притеснило да го изпишкам в храстите, ако сме навън и няма тоалетна наблизо. Когато детето е малко не може да стиска дори 5 минути.  Кучешките лайна не ми се струват по малко гадни от детските.

А какво ще си помисли дете като евентуално види някой, който уринира, ами не знам , предполагам нищо кой знае колко страшно, при положение че вкъщи ни е виждал голи и двамата с баща си. Не се е стреснал.  Laughing

Както отбелязах по напред в темата съм го вземала и с мен в кабинката като ходя до тоалетна по простата причина, че не мога да го оставя сам отвън и да пищи.

# 29
  • Мнения: 46 518
... в мъжките тоалетни мирише много зле ...

Оставам с впечатлението, че никога не си влизала в мъжка тоалетна Simple Smile но са много по-чисти от женските Mr. Green влизам редовно, когато има опашка (до сега още никой не се е възпротивил Whistling)

Общи условия

Активация на акаунт