правят ли и вашите мъже така

  • 4 515
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
"Е, що не изгладиш,като заспи?".
Е, това вече е прекалено Sick Защо търпиш Shocked Защото изкарва повече пари? Мъжете понякога забравят, че ако не посвещавахме няколко години от кариерата си, за да раждаме и гледаме деца, вместо да се катерим нагоре по стълбичката, щяхме да изкарваме не по-малко от тях Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 212
"Е, що не изгладиш,като заспи?".
Е, това вече е прекалено Sick Защо търпиш Shocked Защото изкарва повече пари? Мъжете понякога забравят, че ако не посвещавахме няколко години от кариерата си, за да раждаме и гледаме деца, вместо да се катерим нагоре по стълбичката, щяхме да изкарваме не по-малко от тях Crossing Arms

Вие пък забравяте че основната ви задача в природата е да раждате и гледате деца, а не да се катерите по разни стълбички. Оставете на мъжете да се катерят по стълбичките а вие си гледайте вашата работа заради която сте създадени от природата - да бъдете майки и да си гледате децата...

# 17
  • Мнения: 1 008
belinda, не знам как мога да променя нещата. Не, че мъжът ми е лош, но понякога случаи, като този който описах в предният си пост ме вбесяват.

# 18
  • Мнения: 1 008

Вие пък забравяте че основната ви задача в природата е да раждате и гледате деца, а не да се катерите по разни стълбички. Оставете на мъжете да се катерят по стълбичките а вие си гледайте вашата работа заради която сте създадени от природата - да бъдете майки и да си гледате децата...
[/quote] Ох, ако не виждах с очите си,че мъж ми гледа мач, щях да помисля,че отговоря в тази тема под псевдонима Борис.

# 19
  • Мнения: 2 471
Моят съпруг се занимава много с детето. Винаги ми е помагал. Обожава да си играе с нея. Не разбирам мъже, които "кръшкат" от бащинството.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 989
Гледай си детето, затова държавата ти дава толкова дълга отпуска по майчинство. И се казва "майчинство" а не отпуск по "бащинство" защото майката трябва да си гледа детето а не да мрънка и да се чуди как да се оттърве от това си задължение. Мъжът в къщата не е детегледачка или бавачка да ви гледа децата. Той трябва да бачка и да осигурява парите за детето.
Междудругото мъжете нямат т.нар. "майчин инстинкт" и не стават за гледане на деца. Ти да си чула някъде мъж да се кандидатира за детегледачка. Всички детегледачки са жени.
Така че не се чудете как да прехвърлите гледането на детето на мъжа ами се вземайте в ръце и си гледайте децата.

Ей, смешник!!! #2gunfire

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Вие пък забравяте че основната ви задача в природата е да раждате и гледате деца,
Е, защо така черно на бяло Laughing Аз много добре знам коя е основната ми задача, бих казала дори, че не го възприемам като задача, а като привилегия. Това не пречи да правя и други неща, нали? Мъж ми като работи нещо си за пари, това значи ли, че не бива да си упражнява и родителските права, защото те са изключително мои  Laughing
Прощавам ти невежеството, защото явно си още малък Wink Порасни, направи 2-3 деца, научи се да им осигуряваш добър живот, пък пак ще си поприказваме дали нещата са само черни и бели Wink

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От тази година си останах в къщи за да си водя и прибирам детето от предучилищната,само мъжката половинка работи.....
Когато се прибере от работа ми е достатъчно ,че изявява желание да ми помогне в домакинската работа,да напазарува.....,за детето никога не изявявам някакви претенции,ако има желание и свободно време си играе с нея,но никога не съм претендирала след работа задължително да се грижи за нея......,все пак аз съм поела този ангажимент от семейните задължения на този етап.

# 23
  • Мнения: 6 701
Мъжете от намеци не разбират, на тях им трябват точни и ясни указания.
Като искаш да гледа детето му го казваш направо.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
К.а.л.и. - това разбира се си е ваше право и семейно решение, аз мога само да изразя личното си мнение, че детето страда от липсата на достатъчно контакт с единия родител за сметка на другия. Малкият човек има нужда от непрекъснат контакт с двата ролеви модела - на майката и таткото, на жената и мъжа. Говорим за ежедневен контак, за общуване. "Здрасти, тате, как си?" и после нищо не е контакт и общуване и според мен не е полезно нито за детето, нито за родителя, който пък се отчуждава. С две думи смятам, че за моите синове е по-полезно да поиграят с баща си в двора един час, отколкото той да работи един час в повече, за да им купи по-скъпи играчки, примерно.

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да,за подобен род общуване на ,,здрасти,, и аз съм против.....

# 26
  • Мнения: 212

Ей Дюкянке полека с пищовите. Нещо напоследък Дюкянките взехте много нервни да ставате. Не ви понася нещо май диетата на батко ви Дюкан и ви избива на насилие.

Не можахте ли да разберете че мъжете за детегледачки не стават просто. Ако от мъжете ставаше детегледачки хората щяха да си наемат мъж-детегледач. Да ама не - всички детегледачки по света са жени и това трябва да ви накара да се замислите малко...

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Не можахте ли да разберете че мъжете за детегледачки не стават просто.
абе някои мъже въобще за нищо не стават, да ти кажа Whistling

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 14
Моят пък предпочита да поиграе и погледа детето,докато аз си върша домакинската работа,за да не би да реша,да го накарам той да я свърши.А когато искам просто да отпусна за малко,без детето,винаги си намира извинение,че има някаква работа,за да не го гледа!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 524
Започни и ти да кръшкаш.
Вика те съседката, хвърляш боклука, и т.н.  Mr. Green

Борис да мълчи, че не стига, че ставаме като буренца за 9 месеца, раждаме децата, после се  потим да сваляме каченото, мием, гладим, деца гледаме, готвим и т.н. Този манталитет - жената да ражда и да домакинства  ooooh!  ще си замълча...

Общи условия

Активация на акаунт