Сутрешното моткане!

  • 2 853
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Ох, завиждам ви мъничко на всички Grinning. Моят разбойник става между 6 и 6.30 откакто се е родил

Дъщеря ми също, но само в събота и неделя...Просто чудно - през седмицата не мога да я вдигна, но през почивните дни е отгоре ми към 7 ч. най-късно  ooooh!

# 46
  • Мнения: 269
Дъщеря ми също, но само в събота и неделя...Просто чудно - през седмицата не мога да я вдигна, но през почивните дни е отгоре ми към 7 ч. най-късно  ooooh!
И у нас е така! През седмицата не мога да ги изстържа от леглата, а в почивните дни се излюпват не по-късно от 7-7.30 Confused
Даже сме ги лъгали, че утре са на градина. Е, няма! Пак кукват по тъмно! Close

# 47
  • Мнения: 5 255
Елате в моята казарма и няма да закъснявате  Mr. Green
Имам си тактика, която действа Whistling
Ще искате рецептата  Thinking хм....  Money Whistling Mr. Green

# 48
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Искаме я.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 576
Елате в моята казарма и няма да закъснявате  Mr. Green

Айде издай военните си тайни, тук сме все свои хора Wink

# 50
моята дъщеря ходи вече на училище, ако ми дадете ефикасен съвет как да я науча да се реше ще черпя!!! голяяяям проблем.

# 51
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моето дете става 45 минути преди да тръгне за училище и никога не може да се оправи, за да тръгне навреме. Ако аз или баща му не се караме да бърза или да му помагаме в обличането просто имам чувството, че ще пропусне първите часове.

# 52
  • Мнения: 1 263
Почти се успокоих, че не сме единствените Laughing 45 мин сутрин не стигат за ставане от леглото....много е трудно това...замъкване до тоалетната...миене на зъбки, обличане...Ако постоянно не повтарям "Хайде обличай се! Готова ли си?" ще си стои загледана в палеца на крака си сигурно с часове... И накрая прическата /т.е. да й вържа косата /, като се започне избиране на ластик и фиба, които да подхождат на дрешките й този ден... ooooh! Сега имаме и нов номер - гримира се /като мама....с една четчица наужким, но с подобаваща сериозност/, слагаме си "парфюм' и червило / т.е. гланц за устни/...
Излизаме и почти тичайки успяваме да стигнем в 8.29 в градината. Но тук отново се започва....докато се преобуе минава цяла вечност....Просто може да застине с пантофа в ръка, заблеяна някъде - я в някой родител, я в лелята която преминава с подноса с храната, я в някое дете от по-горна група...Блейка!  Tired

off:
таткото е най-спокойният човек на света. Спи до 10 мин.преди да тръгнем.
хахаха да не е зодия рак? тези са много са поспаливи ей Laughing

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Пък аз се бях отчаяла, че само моите мъже са ""мотльовци. Винаги ги чакам поне 20 минути, след като съм приключила по всичко относно себе си, включайше макиажа, обула съм се и нервно тропам от крак на крак. Даже ми остава време за кафе. В последно време ни се случваше  с мъжа ми да се разминаваме сутрин и по споделени впечатления от него, когато той води малкия на училище имат идентичния на споменатия проблем. Все закъсняват. Когато аз трябва да го закарам всичко си е в нормите. Детето си става, мие се, облича се като  десантчик. Направих си извода, че явно ...голямото Отроче е криво, нищо че е отслужило казарма. Проблема не е в децата, а в подхода. Те са хитруши и ни дебнат слабостите.

# 54
  • Мнения: 1 312
Ако оставя Павел сам да се облича сутрин значи,че ще отидем по обяд.
Вдигам го от леглото без обяснения и го обличам качен на раклата докато още спи.
Помагам му за всичко сутрин за да не закъснеем-и за тоалета,и зъбите му мия аз.
Ставам в 7.30,будя го в 7.45,излизаме в 8.00,в градината сме в 8.10.
От колата до входа на сградата се гоним за да избегна събирането на кестени,пръчки,камъчета.
През останалото време го оставям да се оправя сам,но сутрин просто няма как да стане.
Лягам си много късно/между 1.30 и 3.00/,сутрин не обичам да ставам рано.
Връщам се вкъщи като го заведа да оправя леглата и да пия кафе и в 9.30 тръгвам за работа за да мога до 10.00 да стигна.

# 55
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Запис.  Laughing
Когато мъжа ми водеше детето на градина, стигаха благополучно към 9'30. В 12'30 аз си го прибирах. То една градина беше... Tired
След това се организирахме така, че аз водех - в 8'00 бяхме в градината. Mr. Green Разбира се, тази промяна бе посрещната с огромно недоволство ("Искам татко да ме води", "Татко ми купуваше кифла по пътя", "С татко гледахме играчките ето там" и пр.).
Да не говорим сутрин какво мрънкане е. Днес беше най-лошо - днес имаше рев - спяло му се (как няма да му се спи, като вечер си ляга точно двадесет пъти), не си бил взел играчка, храната в градината била гадна и т.н. Че и рева по стълбите, та изкара всички съседи в ранни зори.
Ще ни прокудят с факли, това е. Сутрин ги буди голямото, малкото цяла нощ им "пее".  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт