Орифлейм - тема за консултанти 9.

  • 13 744
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 638
http://www.oriflame.bg/prod/offers/FlippCatLgImg.jhtml?pImgUrl=/ … BG/200816/1_l.jpg

Честито ново каталогче!
Заслужава си да се разгледа - коледно издание Simple Smile
Знаете как -  сменяте последната цифра на линка.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 010
Супер оформление!
gato, мерси за линкчето  Peace
Коя е тази серия с канела?  newsm78 Нещо май не съм в час...

# 17
  • Мнения: 414
Някой да знае нещо за колана от мини каталога... ???? Харесах си туй онуй... ама и този колан нещо ме привлича май.... Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 6 010
Коледният каталог е супер!  santa2
Аз като гледам колко много готини неща има с поръчки само за мен ще си направя 200БТ!  Joy

# 19
  • Мнения: 31
Коледният каталог е супер!  santa2
Аз като гледам колко много готини неща има с поръчки само за мен ще си направя 200БТ!  Joy
Да, да определено наистина е така  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 638
Предлагам да копираме заглавната страница и в другата орифлеймска тема. Или поне някакво по-красиво начало - може да е без контактите - нали тука ги има Simple Smile

# 21
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Ароматът Екла да не би да го спират или просто сменят опаковката?   newsm78
Дано не ...  Praynig

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
здравейте искам да ви попитам дали някой си е порачвал пълния комплект от мостри и дали си струва цената?благодаря ви:)

пълния комплект не е съвсем пълен, но си струва Peace
Поръчах си го миналата година по това време и в него имаше абсолютно всички мостри, които се предлагаха за продажба-и бялата козметика, и шампоаните, и червилата, ФДТ, аромати-всички, изброени във формата за поръчки плюс всички необходими държачи за мострите на червилата и парфюмите, както и чантичка  Peace

# 23
  • Мнения: 1 035
здравейте искам да ви попитам дали някой си е порачвал пълния комплект от мостри и дали си струва цената?благодаря ви:)

пълния комплект не е съвсем пълен, но си струва Peace
Поръчах си го миналата година по това време и в него имаше абсолютно всички мостри, които се предлагаха за продажба-и бялата козметика, и шампоаните, и червилата, ФДТ, аромати-всички, изброени във формата за поръчки плюс всички необходими държачи за мострите на червилата и парфюмите, както и чантичка  Peace

аз си го поръчах мин. година юли месец и имах липсващи парфюмчета и червила.... и няколко нюанса от фдт на Джордани. сега пък, моя консултантка си поръча комплекта и отново има липси. досега не съм чуля всеки да е получил пълния комплект, но за тези пари и това ,което дават пак е на сметка...а без мостри е мн трудно да предлагаш продуктите. Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Може аз да съм била късметлийка, за да получа всичко  newsm78 Но така или иначе за тази цена...изключително изгодно е да се поръча (въпреки, че сега е малко по-скъп, заради многото нови продукти)  Peace

# 25
  • Мнения: 5 577
 Grinning радвам се, че темата ви хареса.
Вчера, малко след като я пуснах, ни спряха тока в нас /профилактика, цял ден/ без предупреждение.  Shocked и не можах да добавя няколко момичета, писали вчера и желаещи да се включат на първа страница.
ще изчакам сега малко, да се посъберат  повече и ще опитам да използвам връзките си като ветеран в бг-мамма, и да помоля модератор да ги добави.  Embarassed

Иначе - от 16 каталог определено мисля да взема за мен един комплект Воларе. Задължително.  Peace Това на пръв поглед. (иначе много се чудех дали сега от миникаталога Дивайн ... ).  Подарък за раждането.  Laughing

# 26
  • Мнения: 5 577
Предлагам да копираме заглавната страница и в другата орифлеймска тема. Или поне някакво по-красиво начало - може да е без контактите - нали тука ги има Simple Smile

 Tired за съжаление такава редакция е невъзможна, докато не се пусне нова тема. 24 часа след пускане на тема, само толкова може да се дописва - аз затова толкова се мотах с пускането на тази, докато синхронизирам информацията.
след това само модераторите могат да редактират.

# 27
  • Мнения: 5 577
Някой да знае нещо за колана от мини каталога... ???? Харесах си туй онуй... ама и този колан нещо ме привлича май.... Simple Smile

виждала съм го, голям е  Mr. Green
аз не нося колани никога, и не проявих интерес по-подробно.

п.п. ще добавим и теб в първият пост, искаш ли?

Коледният каталог е супер!  santa2
Аз като гледам колко много готини неща има с поръчки само за мен ще си направя 200БТ!  Joy

 Grinning какво си хареса?

# 28
  • Мнения: 164
темичката си е супер до сега е нямало такава

# 29
  • Мнения: 215
Здравейте  Simple Smile
Записвам се да следя темата отблизо. Аз съм консултант от скоро, но съм голяма фенка на продуктите на Орифлейм  Hug

Общи условия

Активация на акаунт