Орифлейм - тема за консултанти 9.

  • 13 814
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 199
Здравейте на всички!
Виждам ,че темата за консултанти, но ....
Можете ли да ми обясните каква е разликата между капсули за лице" Спри времето" и енергизиращи  капсули с вит.С??????????
Чувала съм много добри отзиви ............ Embarassedами за какви ставаше въпрос/май в тази тема се обсъждаше преди време/, мисля че бяха с вит.С.  Но тези които сега виждам в каталога/от 20.10-9.11.2008/  ми изглеждат като че ли със златни частички?Гледам кремчета от същата серия" за лице за бронзов тен".????????????
Дано не съм ви объркала.
Та ви попитам от  какви капсули с вит.С сте доволни??????
Благодаря на всички предварително!  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 034
капсулите "спри времето" са за много по-зряла кожа.
тези с витамин С са за по-млада кожа.

не съм ги използвала все още, но имам добри отзиви за тях от клиентки. Peace

# 77
  • Мнения: 199
капсулите "спри времето" са за много по-зряла кожа.
тези с витамин С са за по-млада кожа.

не съм ги използвала все още, но имам добри отзиви за тях от клиентки. Peace
Благодаря за бърз отговор!   Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 885
Айде и аз ще ставам консултант днес или утре.
Тази промоция без такса за регистрация дали те задължава да направиш 100 точки с регистрацията?

# 79
  • Мнения: 3 782
Не е задължително, но е желателно, за да можеш да си получиш подаръците през трите стъпки.

# 80
  • Мнения: 305
Момичета, искам да се оплача от очните линии от страница 44, аз имах поръчани черна и зелена и като ги видях направо щях да падна! Те са като фулмастри, ама буквално, аз си мацнах малко на ръката от едната и то си е все едно ме е надраскал някой с фулмастер, веднага попива и не се размазва, но.....

О, да, и аз върнах една такава зелена  Confused
Точно като флумастер, драснах си на ръката и няма изтриване, ама изобщо с нищо не се изтри  ooooh!
Представих си го нежната кожа на окото какво ли търкане трябва да падне  Tired
На мен пък точно това ми хареса - че е като флумастер - по този наичн не ми цапа миглите и съм с много по-сигурни движения.
За по-добър резултат я завъртам леко и повтарям там, където ми се струва недостатъчно.
и още нещо - с лосион за сваляне на грим от очи си се изтрива чудесно - не се притеснявай, няма нужда от допълнително търкане  Peace.

# 81
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!Може ли и аз да се присъединя към вас? Аз също съм консултант   Hands Clap

# 82
  • Мнения: 3 782
Добре си ни дошла. Hug

# 83
  • Мнения: 0
Мерси мила Simple Smile

# 84
  • Мнения: 215
99909-Пълен комплект-37,50лв
аз съм си взимала от първия  Peace
Всички мостри ли съдържа или и тук има липсващи  Peace

# 85
  • Мнения: 1 289
Здравейте на всички!Може ли и аз да се присъединя към вас? Аз също съм консултант   Hands Clap

И аз да се запиша,че от два дни съм във вашите редици  Mr. Green Даже днес направих първата си поръчка  Party

# 86
  • Мнения: 31
Такаааа и аз да си похваля продуктите, които получих от 14 каталог.
Бях поръчала две преси - за мен и една клиентка, аз съм доволна и клиентката ми също - загрява много бързо - 2-3мин, изправя също бързо, е не е като професионалните, но върши страхотна работа  Peace
За успокояващия гел на Алое и Почистващия тонизиращ гел Чаено дърво също имам добри отзиви, почистващия лосион 3 в 1 Essentials - също е много добър... Общо взето нямам оплаквания от поръчаните продукти Peace

ps Освен това си получих и първите подаръчета за нови консултанти  smile3521

Надявам се да съм била полезна на някого   bouquet

# 87
  • Мнения: 3 034
добре дошли на новите консултантки, а на получилите вече подарък - честито !  bouquet

# 88
  • у нас
  • Мнения: 5 732
99909-Пълен комплект-37,50лв
аз съм си взимала от първия  Peace
Всички мостри ли съдържа или и тук има липсващи  Peace


вероятно ще има липсващи, защото излизат нови парфюми и продукти, така че няма как да са включени в к-та. Аз си допълвах к-та с около 4-5 мострички  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Добре дощли и на новите попълнения!   bouquet
Искам да попитам аз за каталог 14 вече имам 128 направени точки и утре ще пусна поръчка за още 30тина точки. Ще трябва ли да плащам такса обработка след като поръчната ми, която ще направя утре е под 100 БТ?
Гелчето за около очи от серията с Алое е супер наистина Wink

Общи условия

Активация на акаунт