Дързост и красота - 14....без добавки.

  • 29 305
  • 582
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496

Аз съм изпуснала, но може ли някой да ми каже какво направи толкова Амбър, че се разведоха с Рик и така се озлобиха Форестърови срещу нея? Дразни ме отношението на Ридж към нея и изобщо напоследък много ме дразни поведението му.

Амбър беше детегледачка на Бриджет и тогава пламна искрата между нея и Рик.Тя открадна някаква гривна от сейфа на Брукасита, работата се размириса и Рик я прикри.  По време на един...ъъъ...излет с кола катастрофираха и стана нещо с Рик, та се налагаше да му присадят бъбрек. Оказа се, че Амброзия е подходящ донор.  После тя спа с него. Ама спа и с някакъв свой приятел от предишна връзка/някакъв певец беше май/, който пък беше афроамериканец/така ли се казва вече за негър? newsm78/. Впоследствие се оказа, че е бременна и със сто зора се ожени за Рик. Той се почувства отговорен и затова. Ама Брукасита беше мнооого против този брак. Обаче Амброзия се чудеше от кого аджеба е бебето и в крайна сметка като наближи да ражда, отиде при майка си във някакво забутано градче в Долината на смъртта. Там роди, бебето проплака, Амброзия пита "На кого е?" Демек бяло ли е или черно. На Рик беше. Обаче бебчето почина. По същото време  роди и братовчедката на Амбър- Беки. Тя не искаше бебето и беше решила да го даде за осиновяване. Ама майката на Амброзия го взе и го даде на дъщеря си. Беки не знаеше, казаха ́и, че е дадено за осиновяване. Амбър се прибра при Форестър с бебето и уж нещата се оправиха. Но после Беки им отиде на гости и така се случи, че я оставиха при бебето/Стефка бе виновна тук, ама откъде да знае жената/. Беки видя родилния белег на момченцето и се светна, че е нейното бебе. Та Амброзия беше принудена да признае всичко. Рик беше отвратен, а за Брукасита да не говорим, както и за цялото фемили Форестър...После се появи и бащата на бебето- наш Дикън. Опитаха се Форестър да го подмамят да подпише документи, че се отказва от сина си, ама май нещо не се получи. После Амброзия забременя втори път, но загуби бебето в последните месеци...И се разделиха с Рик. Тя по едно време отвлече вече порасналото бебе на Беки и Дикън, щеше да скача от някаква скала...А, и хапчета пиеше по едно време, беше пристрастена...


Сега, докато писах, ми се появи някаква мисъл за  някакви пчели, някой ги пусна в нечия стая...Защо така се сетих изведнъж? Я ми припомнете за тези пчели, ако помните... Thinking

Хектор не харесва Рик, защото последния ще му развали "невинното "момиченце. Пък на момиченцето пак му се ходи на вилата с Рики  Mr. Green

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 15:21 от мис арк

# 16
  • София
  • Мнения: 270
Шийла май имаше нещо общо с тез пчели, но и аз не помня.  newsm78
По това време Амбър още нещо се издъни... в някакъв мотел... някакъв пожар... полицията я прибра...  Rolling Eyes

# 17
С пчелите наистина беше замесена Шийла,то какво замесена:тя ги пусна.
Тогава май се разделиха Амбър и Рик и след това вече стана пожара

# 18
  • Мнения: 49
И аз се сещам смътно - Шийла искаше да убие един и ги пусна в къщурката му, а той пък идваше да оправя някакви неща в нейната къща и знаеше някаква информация, която щеше да оневини Амбър... пак беше сгафила нещо... аааа, това не беше ли покрай онези хапчета/наркотик? който й бяха дали без тя да знае и после мислеха, че пак се е пристрастила  newsm78 Тъмна Индия...

# 19
  • София
  • Мнения: 270
Да... просветва ми. Шийла нае един да напие Амбър, да преспи с нея, за да може дъщеря й да се докопа до Рик. Онзи пък го гизеше съвестта и щеше да си каже, затова Шийла му пусна пчелите.
Обаче Амбър защо я закопчаха?

# 20
  • Мнения: 929
Един въпрос - аз така и не разбрах кой е бащата на дъщерята на Шийла. Та кой е знае ли се или аз нещо се заблуждавам  Thinking

# 21
  • Мнения: 643
Доктора Уоруик, а на малката- Дон Макароне-което не се знае още със сигурност май.

# 22
  • Мнения: 0
На мен ми е жал за Амбър, голям карък е и всеки път като излъже я хващат и тя все повече се оплита в лъжите си... като пате в кълчища   no  За нея с пълна сила важи изречението "Пътят към ада е покрит с добри намерения"  Rage
Ама и Брук вече събра достатъчно опит да бъде Кралицата -майка №2 във Форестърови  thumbsup Какви психологически съвети даваше на мъжО си - да не притиска Т., че ще го набута в ръцете на златотърсачката Амброзита  kiss И как в началото двамата играха ролята на доброто и лошото ченге, пък после и лошото стана добро  Laughing
Но най-много ми хареса Зъблича - дали е толкова глупава, или на глупава се прави  Thinking - да седне да разправя на Амбър, че Рик ще се радва тя да си намери друг и да и предлага пак да бъдат приятелки. Леле-леле, то бива наивност, бива простота, ама това е неестествено  newsm78 А иначе доста хитро изнуди Рик да и каже, че я обича  Wink
Това дето го демонстрираха Зъблича и двете манекакнки ли беше прословутата колекция? Пропуснала съм я, ама тя много невинна, особено това червеното парче плат, дето и потник не мога да го нарека  smile3532
Някой от форума беше нарекъл Джаки - Ушето, но то всички трябва да са Ушета в сериала, как не им порастнаха ушите от толкова слухтене, не знам. Ей го сега и Т. стана изпечен подслушвач  154uu

Мислинка, Амбър кога са я арестували? Нали Шийла я беше отвлякла, као се разбра, че ще я разкрият с Тейлър  newsm78

# 23
  • Мнения: 0
Доктора Уоруик, а на малката- Дон Макароне-което не се знае още със сигурност май.



Ама то имаше ли по-малка, аз си мислех, че е Шийла блъфира нещо и няма никакво дете  newsm78

# 24
  • Мнения: 172
Ама то имаше ли по-малка, аз си мислех, че е Шийла блъфира нещо и няма никакво дете  newsm78
Имеше едно бебе,което беше скрила под шлифера си...когато беше отвлякла Ридж.Та именно за това момиченце каза,че е дъщеря на Макароне

# 25
  • Мнения: 929
Брей ма аз съм много изостанала - за туй второто сега научавам(ми то тъй от повече от половин година не съм го гледала, а и повторението сигурно е в "много удобно" време. Гледам че и за Тейлър се разправяте - тя не беше ли умряла?!  Май ще трябва да прегледам старете теми.

# 26
  • Мнения: 198
и аз нещо се пооплетох Mr. Green, кой , къде , кога ,но едно е сигурно- Тейлър е жива !!! Joy Joy Joy
има такава тема даже Wink

# 27
  • Мнения: 4 496
Благодаря за припомнянето за пчелите... Hug

А за арестуването на Амброзия- тя наистина беше в затвора, Тейлър ходеше при нея. Тогава  и беше простреляна от Шийла /надявам се, че не се лъжа/. После Рич ходи да я души/удуши/ в затвора./Шийла, не Тейлър/
Ама Амброзия за к`во я закопчаха, ми се губи...Дали не беше, защото нея обвиниха за пчелите? newsm78

А бе аз ли съм отвеяна /то това си го знам де, говоря за степента  Mr. Green/ , или наистина станаха много оплетени нещата... ooooh!
Вече не мога да разчитам на спомените си...Съвсем се оплетох и аз...

Тейлър е жива, Ilistavreva, спотайва се при принц Омар. Но още никой не знае. Шшшшшт.  tiptoe

# 28
  • Мнения: 0
Имеше едно бебе,което беше скрила под шлифера си...когато беше отвлякла Ридж.Та именно за това момиченце каза,че е дъщеря на Макароне
Ако беше на Макароне, той веднага да си го е приватизирал - толкова много драпа за семейство и деца. Това, че не се появи в семейство Макароне ме кара да мися, е е било поредната лъжа на ненормалницата... пък и тя последните сезони бая изпадна и погрозня, как пък ще се е класирала до леглото на този мъж-мечта  newsm78 Wink Laughing

# 29
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
.... как пък ще се е класирала до леглото на този мъж-мечта  newsm78 Wink Laughing

Съзирам тук аз ирония безкрайна 
Недей Пухи, не бъди тъй крайна
От тоз мъж на тестостерон лъхти 
озарява той женските мечти, а и нощи
га с кожените гащи
на мотора той лети.. Grinning

Според мен Моторисимо не знае за Шийлината щерка и за това все още и на нея не е подарен пръстен с монограм  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт