Дързост и красота - 14....без добавки.

  • 29 336
  • 582
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 485
Уф, ама Торньо и Ерик няма ли да спрат да повтарят едно и също - кой ощетен, кой пренебрегнат... обвинения, извинения... 
 
И аз това си мислех...Ерик не мога да го "дишам" от доста годиШки,пък образа на Торно става все по-скучен, на 50 години се сети че е пренебрегван,та да се откъсне от мамино и татково рамо. passifierДобре че по едно време "поразкърши" Брук,та живна тоя човечец... smile3501

# 511
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 466
Добре че по едно време "поразкърши" Брук,та живна тоя човечец... smile3501

 Joy искаш да кажеш, че Брук го "поразкърши"
 Съгласна съм.. показаха ни по-различен Торн тогава  Grinning
Торньо е дърт на години, но е с много комплекси и държанието му доста често е супер инфантилно, но аз пък си го харесвам. Това май идва от моята склонност да си падам по мъже с наранена душа  Crazy Laughing

# 512
  • Мнения: 4 496
Още съм на Кейбълтел, но Канал 1, а и не само той,  вече е  с кристално качество.  newsm18
Ама не пиша подробности, за да не звучи като реклама.
Ако някой иска- ще поясня за какво става дума. Hug

# 513
  • Мнения: 52
Момичета, извинявайте, че така нахлувам в темичката ви, отдавна не съм писала, но искам да ви попитам, не ви ли се струва в тази серия, че Брук си е слагала нещо на устните? newsm78

# 514
  • Мнения: 4 496
Аз повече слушах. Но утре ще обърна спИциално внимание. Mr. Green

# 515
  • Мнения: 52
Горната й устна ми се струваше леко "обърната" Wink

# 516
  • Мнения: 4 496
Въх, не думай! Shocked

Към обяд ще я видя по немската. Sunglasses

# 517
  • Мнения: 2 401
Момичета, извинявайте, че така нахлувам в темичката ви, отдавна не съм писала, но искам да ви попитам, не ви ли се струва в тази серия, че Брук си е слагала нещо на устните? newsm78

Да бе, издута и беше джуката на Брук. Що така  окепазват арните мацки не ми е ясно.  Rolling Eyes

# 518
  • Мнения: 3
Мис Арк по коя немска гледаш и от колко часът

  bouquet

# 519
  • Мнения: 3
хайде някой да пише 2 реда какво стана днес

 Hug  bouquet

# 520
  • Мнения: 4 496
Мис Арк по коя немска гледаш и от колко часът

  bouquet


По ZDF от 12,15 ч.  Hug
Дъмпер  bouquet

Ами какво стана днес...
Долу- горе и накратко от мен:
Стефани каза на бРичо, че е настанила Амброзия Изкусителката На Невинни Момченца в къщата за гости. Той беше леко казано бесен. После Амброзия му каза едно мазно "Лека нощ, Рич!" Той пък обясни на Стефка, че бесът му бил, за да я провокира да я защити, и с това Амбър да остане с чувството, че С. e на нейна страна.
Торн преправя моделите на Фелиша и Кларк и още кой беше. после всички охкаха и ахкаха по сътвореното от него чудо.
 Рич разбра колко безценен е бил Торн за Форестър и как сега работата, която той сам е вършел, е разпределена между три /цели три!/ отдела.


Някой да ме допълни... Hug



Ако сред вас има такива, които харесват "Смолвил"- всяка вечер от 20 ч. по ТВ7  излъчват ТРЕТИ сезон. Повторение- на следващия ден от 14 ч. Hug

# 521
  • Мнения: 7 803
По ZDF от 12 и 15  Mr. Green дават го и по австрийската, но са по-назад

# 522
  • София
  • Мнения: 10 030
Спомням си преди години (може би същите тези серии) се дискутираше по форумите, че и има нещо на устната на ККЛ. За съвсем малко и после си стана същата. Та се чудеха интернет феновете дали е операция или някаква алергична реакция. Така и не стана ясно, защото устната й (мис арк, не можах да запомня комбинацията за й с ударение Embarassed) си е същата след няколко серии. Напоследък по снимки забелязвам някаква промяна обаче. Може и да си внушавам де Simple Smile

# 523
  • Мнения: 4 496
мис арк, не можах да запомня комбинацията за й с ударение Embarassed

& # 7 6 9 ; и

Без интервалите обаче.  Hug

# 524
  • София
  • Мнения: 10 030
Записвам си го, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт