Май 2005- Тема 116

  • 19 398
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 407
Добро утро!
Желя ви лек и слънчев ден  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 2 896
Деси, ЧРД на патерици! Да си жива и здрава и да се радваш на здрави и усмихнати дечица!


Ние сме добре, ЕМа вчера беше на куклен театър с баща си (аз бях на едно обучение цял ден). Тази сутрин нарисува Симба   Laughing

# 62
  • Мнения: 2 498
Деси, макара и със закъснение ЧРД-много здраве, щастие е късмет!!!

И ние сму добре, като изключа, че съм с ужасна хрема...дано не заразя децата...
Не съм писала отдавна, т.к. с този апартамент не ми остава време...надявам се до месец като се нанесем да ви посещавам по-честичко...ето докъде сме стигнали (давам линк на една снимка-снимките след нея са всичко направено до тук) :
http://valia777.multiply.com/photos/album/21/Apartament#54

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 16:56 от valia77

# 63
  • Мнения: 4 314
Деси, честито на патерици! Желая ти здраве и много, много любов!

Теа вече е християнче. Кръщенето мина много добре, съвсем малко поплака, докато й топиха крачетата. Накрая толкова се отпусна, че пя заедно с двамата свещеници Laughing

В петък са били на контролен преглед, налепите почти ги е нямало, гърлото е било леко зачервено. Педиатърката е казала и тази седмица да не ходи на детска, но засега имаме вариант само за понеделник и вторник. Дано е достатъчно за възстановяване. От утре мисля да започна с Цитросепта.

Хубава вечер!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 437
Добро утро Simple Smile

Мартеа, радвам се да чуя добри новини за Теа. Продължава с АБ, нали?

Валя, апартамента става много, много добре Simple Smile Модерно, стилно, изчистено и луксозно Simple Smile  Простена ти е липсата Wink
Бързо оздравяване и дано подмине децата!

При мен се оказа, че нервите не били само от недоспиване, но кой да се сети, че месеца отлетя и е време за МЦ Останах много изненадана от появата  Laughing

Свърши се съботно-неделният купон у нас и днес  е тихо.  Такава игра и смях пада, че осезаемо се усеща липсата на Любачето у дома. Но ме радва с какъв мерак ходи в градината Simple Smile

Хубава седмица ви пожелавам   bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 2 896
Добро утро Simple Smile


При мен се оказа, че нервите не били само от недоспиване, но кой да се сети, че месеца отлетя и е време за МЦ Останах много изненадана от появата  Laughing



и при мен последния път се получи така, нещо като "Ебаси, ся па тва кво е@!?....ооо да, бееее!"  Laughing


Ема всяка сутрин влиза не с плач, но със скърцане и мрънкане, даже преди малко още от вкъщи започна със скърцането  Rolling Eyes

Вале, харесва ми апартамента - с една-две забележки за неща изискващи много чистене  Laughing
като черната тоалетна и синята мивка - красиви са, ама всяка капка личи.
И нашата кухня е от бял лак - ето я - /дръжките не са такива като на снимката/ да видим обаче кога ще я монтираме, нещо се бави строителя, а на 30,09 трябваше да има А16, все още чакаме А15   Close


Тая седмица имам ужасно много работа, но ми е едно такова превъзбудено-продуктивно - миналата седмица се сдобихме с нов проект за голям автомобилен производител и съм окрилена bowuu
 

# 66
  • Мнения: 465
Вале апартамента става страхотен Heart Eyes, детската на малките принцеси е много хубава!

отново нова седмица , работа уфф , да не почвам така Laughing
лека седмица на всички!

# 67
  • Мнения: 302
Добро утро!
Да се присъединя и аз към адмирациите на Валиния апартамент - страхотен, модерен, невероятен! Виждам реалното изпълнение на някои от мечтите  ми Blush

Деспинка, ЧРД! Пожелавам ти здраве и късмет!   bouquet

Ние вчера прекарахме предиобеда в зоопарка, в приятната компания на Тиа и Калоян! Бяхме взели колелетата и младежите къде караха, къде бутаха. Разгледахме нЕкои по-едри жувотни  ( и те нас) и си тръгнахме доволни....

Лек ден и седмица!

# 68
  • Мнения: 2 498
Радвам се, че ви допада гнезденцето ни.....между другото вс. мебели са по мой проект  Embarassed ....днес монтират мебелите в дневната...остава антрето само-сега работя върху него.....други снимки ще пусна живот и здраве вече като е напълно обзаведено и заживеем там.....

Цитат
Вале, харесва ми апартамента - с една-две забележки за неща изискващи много чистене 
като черната тоалетна и синята мивка - красиви са, ама всяка капка личи.
Гуш, вече знам..и на кухнята вс. капка личи.....и твоята кухна е мн. красива....нали ще ни покажеш снимки като я направите? ...аз съм на принципа бялото си е бяло.....

# 69
  • Мнения: 2 407
Привет,Ники леко е болна,снощи повръща много,днес си беше в къщи,явно е вируса Twisted Evil.Дано до утре се оправи!
Вале апартамента е уникален,много ми харесва,особено детската стая.
Вчера ,иначе бяхме на една вила и изкарахме страхотно!
Гуш и вашата къхня е много хубава!

# 70
  • София
  • Мнения: 2 437
Камий, дано да се оправи бързо. То и да й мине за 1-2 дена, поне 3-4 ще е заразна. Дано те подмине.

Гуш, Валя,   старите ми шкафове в кухнята бяха бяли и искам да ви кажа, че сега, на кафявите, повече им личи мръсното. Както и на дограмата- тя също беше кафява, а сега е бяла. Плочките в коридора също са много светли и по-не им личи, когато са мръсни. Така, че аз съм фен на светлите цветове и съм убедена, че на бялото по-не личи, отколкото на тъмните тонове.

Тази нощ бешеее  Tired уникална. Любаа се събуди да пишка и после 1 час не заспа, гали ме, въртя се и накрая ми изръсни "мамо, уморих се да спинкам, хайде да ставаме"  Crazy Еееййй....опитах се да го убеждавам, че не може да се е уморил, че не трява да ставаме сега, че е тъмно, нощ, всички спят. Не, та не. Накрая трябваше да му се скарам и за да заспи  Simple Smile Излишно е да споменавам, че през това време Павката проплака 100 пъти, опита се да седне пак, а Любака ме убеждаваше, че и той не иска да спи.  Laughing Диваци, не виждам как скоро ще ги оставя да спят сами в една стая. Заспиват си самички, ОК е ако ме няма там, но събудят ли се и двамата, май няма да заспят самосиндикално. Павката се изправя и започва да пее. Така, че засега отивам да спя там и толкова. Нямам намерение да тичам по цяла нощ м/у стаите.
Много интересен и вълнуващ постинг, но това е положението при мен  Laughing

# 71
  • Мнения: 2 407
Ники вече е по добре, днес също не е на градина.Ще я гледа баща и.
Лек ден!

# 72
  • Мнения: 310
Валя, честито апартаментче! За черните плочки да кажа мъка са, ние си сложихме в антрето и се скъсвам да чистя по повода, въпреки че пък е супер яко  Flutter А кухнята е горе-долу в стила на моята, даже и дръжките са същите, само дето моята е в жълто и оранжево  Whistling

Ей Гуш-че, къде ви е апартаментчето да не ми ставаш съседка?

Камий, дано Ники бързо оздравее, че как го мразя тоя вирус с повръщането...
Мартеа, добре че Теа вече оздравява, че се намъчи.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 896

Ей Гуш-че, къде ви е апартаментчето да не ми ставаш съседка?


ми пак в Редута, ама по към парка, на ул.Братован, близо до фр.салон Венера, който е на Ат.Узунов.

# 74
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Да не ви изтърва дирите  Peace
Аз май ги изтървах  Embarassed ooooh!
Мери, да не би да е "Рождения ден на Мечо Пух"?
Имаше такова представление на Дисни в София. Водих Маги и много и хареса. Издържа целият мюзикъл и накрая плака, че е свършил. Наистина беше забавно и много пищно, ама Дисни си е Дисни  Wink
Не, "Красавицата и звяра" е. На Дисней има много постановки. Синът преди няколко години го водих пак на тяхна, "Мери Попинс", прекрасен мюзикъл и аз бях запленена! А каква продължителност имаше представлението за Мечо Пух, спомняш ли си?
Оставяли ги основно да шляпат или ги карали да тичат във водата. Така, че "плуване" е силно казана дума за тях  Laughing
Това е част от обучението Simple Smile Аз нали сама се мъча с Ели и скоро се загледах, как един треньор обучава 4-5 годишните, точно подобни упражнения правеха. Тъкмо се наканих да ги приложа при Ели и тя пак ми е с хрема Sad Обаче мисля, че тя няма да иска да слуша моите инструкции, може би е хубаво да се замисля за треньор.
Вале, много хубаво се получава!

Общи условия

Активация на акаунт