Подарявам зайче

  • 4 609
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 262
Децата си дадоха спестяванията, защото ме обичат, ама ти откъде да знаеш, че съществуват и такива неща! И от пари май не разбираш.

# 16
  • Мнения: 166
Доналд Тръмп, не защото абсолютно неправилно нападаш Вълчето /ама много си мил с тоя образ, я да го махнеш Mr. Green/ ти реагирам. Пропадна ми нета, като ти писах преди това. Темата е "Подарявам зайче". Ти не го подаряваш. И? 

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 262
Доналд Тръмп, не защото абсолютно неправилно нападаш Вълчето /ама много си мил с тоя образ, я да го махнеш Mr. Green/ ти реагирам. Пропадна ми нета, като ти писах преди това. Темата е "Подарявам зайче". Ти не го подаряваш. И? 

Ами такова, че форумът е обществен и всеки може да даде мнение или коментар според чувствата си в момента. Както и да прикачи аватар, какъвто му харесва без да се опасява, че някой ще му поръча да го махне newsm09. И аз не харесвам нечии аватари, но не ми влиза в работата Пък и мога да чета  де.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Всъщност темата е съвсем изчерпана. Зайекът е подарен, намира се в райската градина и прелива от блаженство. Мерсим!

# 19
  • Мнения: 166
Ами такова, че форумът е обществен и всеки може да даде мнение или коментар според чувствата си в момента. Както и да прикачи аватар, какъвто му харесва без да се опасява, че някой ще му поръча да го махне newsm09. И аз не харесвам нечии аватари, но не ми влиза в работата Пък и мога да чета  де.
Много умно. Не приемам забележки и навигации. И в чужди разговори не се меся без предварително извинение. Естествено, ти не може да си като мен. Не го и искам от теб. Ти гледай също да не предяваваш желания да ти подръжавам. Хайде, със здраве. И със зайче.
Небесна, честито!   bouquet

# 20
  • Мнения: 4 586
Престанете, това бе просто закачка с ника Доналд Тръмп. Съвсем естествено е да отпусне кредит на децата си с цел да му купят подарък. Кой бяга от 15% лихва. След като зайчето си е намерило грижовен стопанин, авторката да информира мод да заключи темата. Тя си изпълни предназначението.

Общи условия

Активация на акаунт