За и против слагането на спирала

  • 77 449
  • 166
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и мен ме е страх

# 16
  • Мнения: 9 814
тези които имат може ли да кажат дали боли ooooh!

Пробата с/върху мен ми показа, че боли.
Оказа се, че организмът ми не може да понася спиралата и я свалих на петия ден.

# 17
  • Мнения: 2 334
Аз съм против защото ме е страх

# 18
  • Мнения: 27 524
тези които имат може ли да кажат дали боли ooooh!

От споделено от много мои познати със спирала - да, боляло. Особено при махането  Crazy

# 19
  • Мнения: 5 940
Против съм, без да мога да обясня разумно защо. Просто изпитвам  някакъв психилогически дискомфорт като си помисля за подобно нещо.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Начинът на действие на спиралата, чрез който всъщност предпазва от бременност е отделяне на метални йони от медната жичка. Медта възпалява маточната лигавица, така че дори да има оплождане яйцеклетката да не може да се закрепи.
Това е най-елементарното обяснение. Реално със спирала все едно има постоянно възпаление в организма.

Лично аз съм много против този метод. Предпочитам противозачатъчните.

# 21
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз съм от шубелиите. Не мога да се реша. Лекарката ми предлага, но... абе против съм.

# 22
  • Мнения: 2 910
И аз обмислям този вариант, гинеколожката също ми го предложи, но започнах да се замислям след прочетеното. Ще направя още една консултация.

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 22:39 от reniuga

# 23
  • Мнения: 583
Лекарят ми я препоръча, според него противозачатъчните нанасят непоправими вреди, а мен ме е страх.

# 24
  • Мнения: 2 658
Ох, кофти zвучи. Аz по принцип искам да си сложа след някой и друг месец, не ми се пият противоzачатъчни беz край.. А искам някакво сигурно предпаzване  Thinking . Доста противоречиво...

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Лекарят ми я препоръча, според него противозачатъчните нанасят непоправими вреди, а мен ме е страх.

Май твоят лекар е доста консервативен и краен. Най-съвременните противозачатъчни в никакъв случай не нанасят непоправими вреди.

# 26
  • Мнения: 27 524
Лекарят ми я препоръча, според него противозачатъчните нанасят непоправими вреди, а мен ме е страх.

Май твоят лекар е доста консервативен и краен. Най-съвременните противозачатъчни в никакъв случай не нанасят непоправими вреди.

Разбира се  Peace

# 27
  • Мнения: 257
Записвам се да следя темата
Не мога да се престраша да си сложа  спирала но са ми казвали че е по добре от противозачатъчните някои може ли да каже
 Боли ли?

# 28
# 29
  • Мнения: 3 314
против съм  Rolling Eyes страх ме е

Общи условия

Активация на акаунт