Използването на тампони

  • 22 601
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Малеее, ако прочете някой мъж темата какви ли не работи ще си представи Joy

# 16
  • Мнения: 46 526
Не знам, 14 г. след първия опит, все още не мога  Rolling Eyes слагам само за море и едва изтрайвам 2 часа Tired

# 17
  • Мнения: 27 524
Не знам, 14 г. след първия опит, все още не мога  Rolling Eyes слагам само за море и едва изтрайвам 2 часа Tired

 Laughing hahaha
Стига, де, Никол  Hug

# 18
  • Мнения: 3 219
Не знам, 14 г. след първия опит, все още не мога  Rolling Eyes слагам само за море и едва изтрайвам 2 часа Tired

 Laughing hahaha
Стига, де, Никол  Hug

Имаш още поне толкова години да се научиш, а после няма да ти е необходимо Joy Joy  bouquet

# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз не мога да използвам тампони, пробвала съм, неудобни са ми. И това е.

# 20
  • Мнения: 27 524
Аз не мога да използвам тампони, пробвала съм, неудобни са ми. И това е.

Няма такъв филм. Просто ги поставяте неправилно явно. При правилно поставяне те не се усещат. Изобщо. Нито са удобни, нито неудобни. Просто все едно ги няма  Peace

# 21
  • Мнения: 3 219
Аз не мога да използвам тампони, пробвала съм, неудобни са ми. И това е.

Няма такъв филм. Просто ги поставате неправилно явно. При правилно поставяне те не се усещат. Изобщо. Нито са удобни, нито неудобни. Просто все едно ги няма  Peace

Да, така е, затова само тях ползвам, забравяш, че си в цикъл Peace

# 22
  • Мнения: 46 526
Смейте се вие, наистина някои жени не могат Tired
В 3-ти месец на бременността, гинекологът ми каза да сложа тампон при даването на урина за изследване (по-късно рабрах, че имал предвид памук, свит на топка), в крайна сметка си предизвиках контракции, кървене, лежане за задържане в болница Confused може да съм с две леви, не знам Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 219
Смейте се вие, наистина някои жени не могат Tired
В 3-ти месец на бременността, гинекологът ми каза да сложа тампон при даването на урина за изследване (по-късно рабрах, че имал предвид памук, свит на топка), в крайна сметка си предизвиках контракции, кървене, лежане за задържане в болница Confused може да съм с две леви, не знам Rolling Eyes

Ау,страшно е това, за което говориш, явно много си го натикала навътре, друго обяснение нямам.

# 24
  • Мнения: 81
Със апликатор  по лесно се слагат
 Peace
Peace Peace Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Смейте се вие, наистина някои жени не могат Tired
В 3-ти месец на бременността, гинекологът ми каза да сложа тампон при даването на урина за изследване (по-късно рабрах, че имал предвид памук, свит на топка), в крайна сметка си предизвиках контракции, кървене, лежане за задържане в болница Confused може да съм с две леви, не знам Rolling Eyes
много лошо....по-добре не си слагай вече Peace

# 26
  • Мнения: 1 103
Темата е станала доста интресна като гледам .
И аз използвам само тампони  много са ми удобни и също забравям че съм в МЦ.
Забравила  съм какво е превръзка и как се ползва .

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 09:17 от sisil76

# 27
  • Мнения: 559

И аз използвам само тампони  много са ми удобни и също забравям че съм в МЦ.
Забравила какво е превръзка и как се ползва .
И аз така. Не смятам, че на някой може да са му неудобни. Освен ако не са ги поставили правилно. Трябва да не се усеща. Прочетете инструкциите. Може да помогнат!  Peace

# 28
  • Разград
  • Мнения: 518
Аз също ползвам тампони и ми е много комфортно с тях. Спомням си обаче че първият път не бях го поставила достатъчно навътре и го усещах. С апликатор не съм използвала, предполагам е по-лесно поставянето  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 23 097
От 10 год. използвам тампони. Първият път ми беше малко некомфортно, докато улуча колко навътре трябва да се сложи. Дори не знам какво е апликатор, за пръв път чувам, а виждам, че всички за него говорят  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт