Трябва ли да се почиства нослето на бебето?

  • 8 952
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 396
Мои приятелки използваха специална помпичка за нос, но на мен клечките за уши ми свършиха чудесна работа. Разбира се, с повишено внимание!

Успех!

Лора Г.

# 16
  • Мнения: 532
Кремчето което използувах докато беше по - малка се казваше Нисита ( Nisita ) .Като се сложи малко в нослето след 10 - 20 мин всичко става течно и много лесно се почиства.На малката още 2 ден в болницата и се запуши и лекарката там ми показа как се чисти нослето.Не знам как не им чистите нослетата след като аз всяка вечер вадя по едно злато от там.Такива твърди сополки и на мен ми се получават и аз си ги махам.С помпичка за нос не мога да и го почиствам защото реве неистово.А с клечките в началото малко се дърпаше , но сега вече си знае след баня чистене на ушенца и носленце.Успех.

# 17
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз физиологичен разтвор ползвам само ако е засъхнало за да се увлажни и да се отстрани по лесно секретчето. Чистя с клечки за уши.

# 18
  • Мнения: 1 181
като видя, че има сополки ги вадя с клечки за уши, а ако е с хремичка или има засъхнали корички ползвам физиологичен разтвор

# 19
  • Мнения: 844
и аз с клечка за уши след баня най-добре
И аз така правя, тези клечки с ограничтел нищо работа не ми вършат за уши, камо ли за нос. Ползвам обикновени клечки за уши, става перфектно!

# 20
  • Мнения: 4 629
Не почствам нослето с нищо

Общи условия

Активация на акаунт