И аз искам бебче! :)

  • 1 990
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Ей ама не може да не те захапе някой #Cussing out
 Браво мила, стискам палци  скоро д астане бебо.
От мен съвет - спри цигарите ако пушиш Mr. Green И не ги започвай пак (като мен) след като родиш Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 110
Като за начало си направи изследваня , убеди се ,че сте здрави, после кажи на лекаря, предполагам, че ще ти изпише фолиева киселина, която е добре да пиеш поне 1-2 м. преди да забременееш, и си купи тестове за овулация, много са добри и вършат чудеса !!! Успех !

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ще я хапеме я.Не е нужно всеки,който иска бебе да пуска тема!Има си седмична за обсъждане и подкрепа  Peace

# 18
  • Мнения: 1 085
А ми да мила.Всички тук искаме бебче.
Успехи ти пожелавам и много много скоро да се похвалиш.Присъедини се към седмичната тема. Hug

# 19
# 20
И аз искам бебче но първо след около 2 седмици трябва да спра антидеприсантите ,да изчакам 20 дни да се изчисти организма ми и започваме да действаме sohappyВчера бях на гинеколог понеже от 2-3 седмици ми тече нещо кафяво и гинеколога ми каза че имам раничка и някакво бяло петно до нея, взе ми цитонамазка и ще разбера какъв е резулататът от нея следващия петък.А това кафявото може и да е странично действие от антидеприсантите Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 2 908
Rosinaaa съветвам те щом има раничка да ти  я изгорят и тогава да почваш с опитите дори и доктора да ти каже че е малка,че ще я намаже със Солкогин и нямало нужда да се гори,а и това бяло петно което е видял незнам как да го тълкувам,както и кафявото течение.Ето в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331362.0 може да пишеш ако желаеш,а тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180572.0 има много полезна информация по въпроса.Стискам палци за хубав резултат от цитонамазката и съвсем скоро да имаш положително тестче.

# 22
  • Мнения: 49
Нинка, защо да се гори задължително раничката?
На мен абсолютно всички лекари, при които съм ходила не ми го препоръчват преди раждане и казват, че не пречи на забременяването, защото всяка втора бременна без особени усилия е с раничка.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
gazela,защото раничката може бавно но славно да направи куп поразии и положението да стане сериозно.Горенето не пречи на забременяването,има много изписано за това,моята също я изгориха и сега съм много по-спокойна иначе все ми беше на мисъл и си представях как стои във мен и прави каквото си иска.Но пишем в тема която е съвсем друга и по друг въпрос,има тема за Ранички нека пишем там.

# 24
  • София
  • Мнения: 701
Не искам да се заяждам, но е по-добре да попрочетеш закованите теми преди да пускаш теми.
Там има всички отговори. Ако нещо не ти е ясно, заповядай в седмичната тема - там винаги ще получиш отговорите!  bouquet

Благодаря! С удоволствие ще дойда в седмичната ви темичка! А относно закованите теми, вече съм ги прочела! newsm47

Успех! Peace Можеш да си направиш една цитонамазка и микробиология  -това стига като за начало!

Сравнително скоро си правих и всичко ми бе наред!  newsm10

Ей ама не може да не те захапе някой #Cussing out
 Браво мила, стискам палци  скоро да стане бебо.
От мен съвет - спри цигарите ако пушиш Mr. Green И не ги започвай пак (като мен) след като родиш Embarassed

Не пуша, пия само 3 в 1 и по чаша бяло вино чат-пат...  Heart Eyes

Благодаря на всички за пожеланията за успех и за "захапките"...  smile3525

# 25
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен.  bouquetОт четири години се опитваме и ние,но без успех.Не сам се предала и все още ходя по доктори за да ми каже някой какво ми има,защото всички изследвания на мен и на мажът ми са добри.Пожелавам ви успех. Peace

Общи условия

Активация на акаунт