В коя седмица плода е видим за видеозон?

  • 44 417
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Да, така е, но малко ме притеснява болката от едната страна на корема до вчера, днес вече не я усещам.Но възнамерявам да не си мътя главата повече...

# 16
  • Мнения: 4 306
Някои жени ги боли в началото, при мен също беше така. Постоянно имах чувството, че всеки момент ще ми дойде.

# 17
  • Мнения: 15
Имаш предвид, мато1на или извънматочна бременност, че си карала?

# 18
  • Мнения: 4 306
Абе стига си пълни главата с бръмбари, бе момиче! Не дърпай дявола за опашката!
Аз имам една бременност, резултатът от нея е в подписа ми.
Имай още малко търпение.

# 19
  • Мнения: 15
Така е,права си...

# 20
  • Мнения: 313
и аз съм усещала болки при 2 от бременностите...единия път бяха толкова силни направо събрах границите на кръвното и припаднах. отидох веднага при една лекарка, която ми беше под ръка, която със замах отрече , че съм имала възпаление на яйчника и ме набрули с доксидиклин, А СЪМ БИЛА БРЕМЕННА  Sick
но това тогава беше нежелана бременност

# 21
  • Мнения: 15
Момичета, само да ви кажа - за сега всичко е наред... newsm10

# 22
  • Мнения: 1 699
Elegra това значи ли че са видели сакчето  Praynig Хайде разкажи подробно  Hug

# 23
  • Мнения: 203
Това за виждането на плода е много относително,но и аз сам чувала,че след 6г.с и с хубав видеозон-но пак стават грешки!И аз минавам ада от изванматочната,за да стигнат до "кухо яйце" и не знам вече с какво могат да ме изненадат освен още страх,напрежение и луди нерви-ще видим какво ще излезе във вторник!

# 24
  • Мнения: 203
Искам мниние от Вас-бихте ли ми казали Вашето мнение за "ТОРАКС"-Пловдив?Има ли някоя от Вас,която да е ходила на прегледи там и може ли да се разчита на компетентно мнение от техните АГ специалисти?

# 25
  • Мнения: 4 306
За специалистите не мога да ти дам мнение, но от познати лекари съм чувала, че техниката им не е добра.

# 26
  • Мнения: 203
Каде да намеря добра апаратура в Пловдив?Гледаха ме на видеозон вагинален и виждат само плоден сак и жалто тяло,което от последният път до последния ми преглед нямаше развитие.... Cry Не се чуха и тонове нито видяха енбрион...Поне така казват-вече и аз не знам направиха ме на луда!

# 27
  • Мнения: 4 306
Клиника Медикус Алфа, до фонтаните на градската градина. 63 44 63 това е телефона на регистратурата. Д-р Даскалов работи там, ако не можеш да вземеш скорошен час, му се обади направо и да се уговорите 0898 20 60 05.

# 28
  • Мнения: 203
Благодаря Simple SmileДано да мога да го открия

# 29
  • Мнения: 15
от мен да ви кажа , за сега докторката видя на 13.10 плодния сак и ми каза след 2-3 седмици да отида отново и евентуално направо да си направя изследвания, важното е, че всичко е нормално, единствено ми предписа хормон - за всеки случай, заради леките болки в корема.
Благодаря на всички, които ме подкрепихте!

Общи условия

Активация на акаунт