Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-21)

  • 18 753
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 425
За партито с размяна на подаръци не ме пишете. Муцито а теб това майчинство те прави голям веселяк.  newsm53

# 256
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,викам си я да видя какво става във форума сигурно е изписано свет нещо,но не е.
Аз какво да ви се похваля,за сега няма какво освен че станехме на 3месеца.Мога само да се оплача от моята мома,че вчера ме побърка и две нощи вече как не мога да се наспя,2 часа само спя и после през 30мин се будим.Дано по скоро мине този момент.Айде аз да се опъна малко докато спи,че кой знае кога ще скръцне пак.

# 257
  • Мнения: 582
Ха, така, говори се за коледно парти и аз да не знам  #Crazy На къде без мен  Wink
Хей, Зузи, а аз разчитам на теб  Wink Grinning

С удоволствие ще се включа  Hug Ако трябва и с помощ по организацията. Само кажете  Peace

# 258
  • Мнения: 369
Здравейте момичета,викам си я да видя какво става във форума сигурно е изписано свет нещо,но не е.
Аз какво да ви се похваля,за сега няма какво освен че станехме на 3месеца.Мога само да се оплача от моята мома,че вчера ме побърка и две нощи вече как не мога да се наспя,2 часа само спя и после през 30мин се будим.Дано по скоро мине този момент.Айде аз да се опъна малко докато спи,че кой знае кога ще скръцне пак.
Дими какво да ти кажа освен че е от възраста на момата  Joy Joy Joy
Михаела все още си не спи ноща

Аз съм със две ръце на горе зьа партииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии

# 259
  • Мнения: 41
здравейте момичета честито на рожденниците и иманниците малко със закъснение  Sad сорииииииииии
аз съм за парти Hug

# 260
  • Мнения: 68
Дими какво да ти кажа освен че е от възраста на момата  Joy Joy Joy
Михаела все още си не спи ноща
Ама тез деца каде намират таз енергия да не им се спи толкова време    newsm78  Joy

# 261
  • Мнения: 2 425
Дими, тя все по-малко ще спи.

# 262
  • Мнения: 369
Добро утро хайде на кафенце


дими ще видиш за какво става на въпрос когато започне да спи по 1път на ден и да продължава да будува и нощта Sick

# 263
  • Мнения: 301
Добро утро!!!
Страхотно кафенце и кексче
Скорпионка благодаря   bouquet

# 264
  • Мнения: 369
ZuzyM то май само с теб си пихме тази сутрин кафенце  Laughing


Момичета няма как да не се похваля Naughty Днес Мишел както си се разхождаше из стаята изведнъж започна да ръмжи  Rolling Eyes , обаче нямаше животинка покрай нея  newsm78 и аз взех та я  сложих на гърнето и ......... изненада  Mr. Green детето взе та си свърши една голяма работа  Hug не знам дали беше някакво съвпадение (вероятно ) но пак съм си щастлива  Laughing Ами ако пък не е ? Hug

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 14:15 от Скорпионка

# 265
  • Мнения: 41
Дими то зависи от детето,само си прави режима, аз от моя не мога да се оплача, е тука 1-2 дена до 24ч. не заспива и му се играе но за сметка на това си спи до сутринта.
а и от няколко дена го държиме над гърнетои днес забелязах че чака да го хванем за да си свърши работата, и само когато го подканим иначе ще го държи цял ден Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 68
Абе горе долу някакав режим има,ние сащо преди 23часа не заспиваме дълбоко и само предремва.Взех вече да не се ядосвам,оставям си я да пореве дам и вода,пореве си пак пак вода и заспива по някое време.Тук две нощи така що годе се пооправи като взех да я оставям да се нареве.Аз нашата я знам кога ще ака издава специфични звуци и мисля някой път и аз да пробвам да я държа над гърнето,да видим какво ще стане.

# 267
  • Мнения: 2 425
Ето нещо да ви поразвесели http://www.gledanka.hit.bg/.

# 268
  • Мнения: 68
Хей хора къде сте?ДНес времето е доста мъгливо.Аз излизах до пощата,а малката си седя вкъщи с баба,може следобяд да я угрее за малко да излезе с колата да дишне малко въздух.
Вие как сте?

# 269
  • Мнения: 369
Добър ден  Simple Smile Няма ви никакви Flutter Сега като се развали времето вместо да сте активни на компа, вие май сте се развихрили  newsm79  wash hang 1ironing  knit Дайте си малко почивка Mr. Green
Метко само гледаш и никакво раздвижване  Naughty


Малко за дечурлигата ако не искат да спят на обяд

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 13:57 от Скорпионка

Общи условия

Активация на акаунт