Помощ, мъжът ми припада!

  • 5 503
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
.... Има хора с по-нисък праг на болката и наистина при най-слаба болка припадат. Имам дори приятелка, която като й дойде мензис и я е страх да остане сама, защото припада от болката,......

И аз така припадах, но не защото ми е нисък прага, а защото болката наистина беше много силна  ooooh! Раждането ми пасти да яде  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 877
и той така казва, че при непоносима болка организмът си е намерил начин да я избегне....изключва се и припада.Ох, искам нещо да направим, че така ако припада нон стоп трябва да има човек около него. Мисля, че ще се нормализират нещата. И той изживява стрес от това, че е родител....Но, изследвания ще направим със сигурност.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 771
мамите са ти казали за тичането до лекар, най-добре специалист невролог.
Може и от кръвното да е. Поне на мен преди като ми падаше имах чувство, че ще припадна.
Мъж ми тея два дни ходи на зъболекар - и на него му падало кръвното на стола.
Не е епилепсия. Там припадъците са по-различни.

# 18
  • Мнения: 7 186
Добре де семейството му майчина линия припадало-ок,но какво говори фамилната анамнеза-какво им е имало на тези хора,защо са припадали,някакво заболяване ли са имали,не са ли установили причината?Все някой трябва да е наясно,не може просто да са свикнали,че си припадат и едва ли не да го приемат като нещо нормало и че организма им "се изключвал",ние не сме роботи в крайна сметка.Смятам,че тези припадъци хич не са шега работа.Търсете добър невролог на първо време. Peace

# 19
  • Мнения: 877
нямам предаства
нали знаеш, че всяка фамилия си има нещо.И се предава на всеки следващ, това е много характерно при заболявания на нервната система. И тези са най-неизлечими, като шизофренията примерно. Тя е генетично заболяване.Цели фамилии са си луди....Много от великите хора са от такива семейства

# 20
  • София
  • Мнения: 1 546
Мисля, че ще бъдеш по-спокойна ако установите на какво се дължи и тогава да си мислите за..гении  Joy (майтапче  hahaha)

Но определено трябва да се консултирате. Баща ми, на толкова години стана от скоро почна да му се случва. Няколко пъти е припадал така от ниско кръвно. Ако е това му давай като се свести айрян със сол. Действа безотказно. Grinning

# 21
  • Мнения: 877
Мисля, че ще бъдеш по-спокойна ако установите на какво се дължи и тогава да си мислите за..гении  Joy (майтапче  hahaha)

Но определено трябва да се консултирате. Баща ми, на толкова години стана от скоро почна да му се случва. Няколко пъти е припадал така от ниско кръвно. Ако е това му давай като се свести айрян със сол. Действа безотказно. Grinning

абе хората четат ли какво се пише? аз съм тревожна, те майтапи си правят...това не е клюкарника Twisted Evil А за гениите и шизофренията си е истина, не казвам гениите и припадането
Айран и сол? Той не може да погледна храна с часове след това?

# 22
  • Мнения: 7 186
На мен честно казано хич не ми прилича да е припадък,вследствие на ниско кръвно или анемия.Според мен припадъците по-скоро се дължат на нервна или психична основа,възможно е това да са хистерични припадъци,но те са по-специфични.Как точно протича един негов припадък?

# 23
  • Мнения: 877
след силна болка, му прилошава и става блед като платно. Отива да си легне и стиска очи от болка, избива му студена пот. И припада..аз тичам слагам си пръст между зъбите да не си прехапе езикът (така четох, че се прави) . По време на припадъка очите му се забелват и тялото му някой път трепери. После се съвзема и ме гледа като паднал от небето, чуди се защо тага го гледам...т.е. нищо не си спомня. Ако болката продължи си прави втори припадък.

# 24
  • Мнения: 7 186
Ами казваш след силна болка,а по-горе твърдиш,че припада и от вида на лоша храна,ужилване от оса или болки в стомаха? newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 1 546
Аз не се майтапя със ситуацията. Моля те, не го приемай така. Hug
Но след второто, което прочетох нещата наистина изглеждат страшнички. Когато ми пада кръвното и мен ме избива студена пот..тялото ме втриса и пребледнявам цялата. А това, че не помни какво е станало е абсолютно нормално. Аз като малка след един такъв припадъ съм си счупила ребро без дори да разбера. Чак после като започна да ме боли свързахме нещата с родителите ми. Дано да не е нищо сериозно. Моята баба така си почина с безброй припадъщи от това кръвно и след това дори не знаеше кой ден е...сутрин ли е, вечер ли е.  В последствие започнаха да й се губят по-големи интервали от време преди самия припадък. Мисля, че след като няма някакви сериозни здравословни проблеми може да е нещо свързано с това. Надявам се бързо да се оправяте.  Hug

# 26
  • Мнения: 877
Аз не се майтапя със ситуацията. Моля те, не го приемай така. Hug
Но след второто, което прочетох нещата наистина изглеждат страшнички. Когато ми пада кръвното и мен ме избива студена пот..тялото ме втриса и пребледнявам цялата. А това, че не помни какво е станало е абсолютно нормално. Аз като малка след един такъв припадъ съм си счупила ребро без дори да разбера. Чак после като започна да ме боли свързахме нещата с родителите ми. Дано да не е нищо сериозно. Моята баба така си почина с безброй припадъщи от това кръвно и след това дори не знаеше кой ден е...сутрин ли е, вечер ли е.  В последствие започнаха да й се губят по-големи интервали от време преди самия припадък. Мисля, че след като няма някакви сериозни здравословни проблеми може да е нещо свързано с това. Надявам се бързо да се оправяте.  Hug
Благодария за успокоителните думи  action032

# 27
  • Мнения: 877
Ами казваш след силна болка,а по-горе твърдиш,че припада и от вида на лоша храна,ужилване от оса или болки в стомаха? newsm78
как така от вида на лоша храна? Куде това съм писала...както и да е.
Благодаря на всички! Приемам темата за изчерпана.

# 28
  • Мнения: 17 407
Ами казваш след силна болка,а по-горе твърдиш,че припада и от вида на лоша храна,ужилване от оса или болки в стомаха? newsm78
как така от вида на лоша храна? Куде това съм писала...както и да е.
Благодаря на всички! Приемам темата за изчерпана.

Мами, някой имал ли е такъв проблем с някой познат?
От както забременях, мъжът ми е припадал 5-6 пъти. Ужас!!! Първият път помислих, че умира. Свлече се докато работеше...пред очите ми. И т.к. майка ми почина в ръцете ми помислих, че сега ми се случва отново. Бяхме вече 2 години заедно, а такова нещо не му се беше случвало Crying or Very sad
оказа се, че семейството му по майчина линия си... припадало Confused. Сестра му припаднала по време на раждане  Shocked
И се почна.....при болки в корема припада, при лоша храна припада.

Ето къде си написала, прочети внимателно първия си постинг!

# 29
  • Мнения: 877
Ами казваш след силна болка,а по-горе твърдиш,че припада и от вида на лоша храна,ужилване от оса или болки в стомаха? newsm78
как така от вида на лоша храна? Куде това съм писала...както и да е.
Благодаря на всички! Приемам темата за изчерпана.

Мами, някой имал ли е такъв проблем с някой познат?
От както забременях, мъжът ми е припадал 5-6 пъти. Ужас!!! Първият път помислих, че умира. Свлече се докато работеше...пред очите ми. И т.к. майка ми почина в ръцете ми помислих, че сега ми се случва отново. Бяхме вече 2 години заедно, а такова нещо не му се беше случвало Crying or Very sad
оказа се, че семейството му по майчина линия си... припадало Confused. Сестра му припаднала по време на раждане  Shocked
И се почна.....при болки в корема припада, при лоша храна припада.

Ето къде си написала, прочети внимателно първия си постинг!

При болки в корема....при лоша храна(не като види,а като яде нещо не добре сготвено) припада.....

Общи условия

Активация на акаунт