Какъв климатик в статя на детето?

  • 6 579
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
Дайкин-това е климатика имам два и не се чеват наистина

# 16
  • Мнения: 91
най добрия за момента е CARIER GOLD икономичен безшумен с нано филтър ,а и шума му е 21 децибела или по точно казано на полвината на шума на един нов хладилник

# 17
  • София
  • Мнения: 2 896
Не бих сложила климатик в стаята на детето. Дразни ме да ми духа постоянно, освен че е и вредно - схващам се и получавам главоболие.

# 18
  • Мнения: 2 498
Имаме 3  климатика-на Дженерал електрик са...доволна съм....но предимно за зимата ще ползваме парното....

# 19
  • Мнения: 4 784
Mitsubishi Electric, но не в стаята на детето, а в хола сме го поставили и то след задълбочена преценка за правилното място. Тих, тих, ама се чува...
Имаме и Делонги, но с него положението е още по - зле откъм шум и струя.

# 20
  • Мнения: 3 830
Инверторен и да се насочва струята да не духа в детето. Peace

# 21
  • Мнения: 8
У дома във всяка стая имам климатик. В спалната така се получи, че леглото на бебето е под климатика, не успях да му намеря друго място, проблемът с въздушната струя, всъщност не е толкова голям, просто регулирам работата на климатика на най- малката степен.  На леглото на детето съм поставила балдахин - хем практично  - отклонява въздушната струя да не идва директно към детенце, хем красиво  и уютно. Миналата година зимата въобще не изключван климатика, както и останалите два в апартамента. Климатиците са инверторни -"Хайер", не хабят много електричество. Единственият недостатък, ако може да се нарече така, е че не изсушават въздуха, но затова пък има влагоотделители - те обаче са по-шумни от климатика и имат доста специфичен дразнещ звук при включване.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 803
На нас също ни предстои закупуването на климатик. Когато се консултирахме с познат, работещ в тази сфера, ни препоръча Хайер, понеже не искахме да е много скъп, а в същото време да е с добри показтаели. Можете ли да споделите мнения за марката (понеже я чувам за първи път), приемам и други предложения. Hug

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Можете ли да споделите мнения за марката (понеже я чувам за първи път), приемам и други предложения. Hug

Мога да споделя... НЕ ти трябва. Хаер и циганин зиме не бачкат  Mr. Green

Иначе самата тема е супер безмислена и тъпа.

21dB дават на мнооооооого модели в режим QUIET.

# 24
  • Мнения: 8
Не съм съгласна с Шани. Моите климатици и трите са "Хайер" - две десятки за спалните  помещения и един - 24 за хола. Много съм доволна от тях. Не са изключвани последните две зими. У дома сме с особени разбирания за топлината - искаме да ни е достатъчно топличко, че да се разхождаме по тениски. Повярвайте ми, миналата зима - навън студ, минус десетина градуса и повече, а ние - по тениски...................готино е. Спомням си, че имаше и доста екстремни температури за няколко дни от над минус двадесет градуса - не съм имала никакви проблеми с работата на климатиците.
sise_to  с удоволствие ти препоръчвам тази марка - "Хайер". Вярно е, че царицата на климатичната техника е Мицубиши, но разликата на този етап на развитиетно на технологиите  е единствеуно в името - популярна марка, и цената - два пъти по-скъпи. А за "Хайер" смятам, че е оптималният вариант  - качество и цена.

# 25
  • Мнения: 1 426
инвертор, марката зависи от финансите, другите са просто едни големи духалки

# 26
  • Мнения: 2 803
Лично аз не бих рискувала с Хайер, но приятелка има 3 и вече няколко години не се е оплакала, казва че е много доволна. Може би е от късметлийките. Hug

# 27
  • Мнения: 637
На Mitsubishi electrik има модел, който е само 19 децибела.
danashki, вие сте ги хвърлили в джаза хората от тая фирма Joy

# 28
  • Мнения: 28
И нашият е Хайер. Имаме го от 4 години. Безшумен е и струята му е доста слаба. Като му правиха профилактика тази година, момчето каза, че това е един от малкото сполучливи модели на марката.
Така че, явно си е до късмет.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние с Toshiba Daiseikai много съм доволна не се чува когато работи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт