Марка кайма?!?

  • 3 523
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Тандем и Сами М, но опаковките по 500 грама

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Избирам да ми мелят- телешко и свинско наполовина. Но ако няма такава възможност купувам Сами-М и Тандем.

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ако няма от къде да си купя мляна пред мен 50/50 телешко свинско, купувам собствено производство на Билла или Тандем

# 18
  • Мнения: 304
 Peaceтандем Peace

# 19
  • Мнения: 113
Аз съм за "Сами-М" с две ръце и в никакъв случай "Народна"!!!!

# 20
  • Мнения: 144
Момичета, много Ви благодаря!
В крайна сметка взех Тандем, че мненията за него преобладаваха....Много съм доволна, а моят приятел много хареса мусаката, ей сега си облизва пръстите дори, яде до пръсване... Grinning
Още веднъж благодаря безкрайно!
Златни сте!  bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 1 195
Тандем и Сами М, но опаковките по 500 грама

 Peace

# 22
  • Мнения: 4 358
Бебуча браво на теб.
Едно фото що не показа Wink. И няма да казваш че питаш тук Wink - кажи всичко сама направих ОТ ЛЮБОВ Hug  Wink

# 23
  • Мнения: 151
аз вземам на Чико Peace

# 24
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Тандем най-често Peace

# 25
  • Мнения: 6 029
Тандем

# 26
  • Мнения: 929
На Чико или направо  смляна пред мен от месо което съм си избрала(в по чести случаи).

# 27
  • Мнения: 759
И аз съм доволна от Чико Simple Smile

# 28
  • Мнения: 144
Мале, Бъни, много съм зле..наистина трябваше да я снимам...че тя на всичкото отгоре и изглеждаше добре..и миришеше добре...а на вкус беше не просто добре, а отлична...следващия път като направя ще сложа!!! И наистина всичко беше с много любов, но си споделих, че момичетата от форума са ми помогнали за каймата - аз кайма не ям и така или иначе щеше да е интересно как съм се спряла на тази точно... Rolling Eyes
Лелееее...колко ви благодаря!!!  bouquet
Сега съм решила да правя кюфтета от тиквички..че поне и аз да ям...знам, че могат да станат много вкусни..дано и аз ги докарам такива!  Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз от Тандем съм доволна.Понякога и "Попов" е хубава.... но "Народната" е  Sick

Общи условия

Активация на акаунт