Тиролски ябълков щрудел

  • 5 374
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
а ти твоите ябълки настърга ли ги,защото аз на ситни кубчета ги рязах Thinking да не би от това да хрупат ooooh!

на кубчета бяха Thinking
първо ябълката на 4, почистих семената и после нарязах на кубчета.
ама не съм си давала зор да са на дребно....

П.П. ти наряза ли отгоре тестото, както е на моята снимка?
като е нарязано и ябълките вътре се изпичат, иначе тестото ги пази от топлината и може да останат недопечени...

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 10:59 от asyalein

# 16
  • Мнения: 4 434
а ти твоите ябълки настърга ли ги,защото аз на ситни кубчета ги рязах Thinking да не би от това да хрупат ooooh!

на кубчета бяха Thinking
първо ябълката на 4, почистих семената и после нарязах на кубчета.
ама не съм си давала зор да са на дребно....

П.П. ти наряза ли отгоре тестото, както е на моята снимка?
като е нарязано и ябълките вътре се изпичат, иначе тестото ги пази от топлината и може да останат недопечени...
Да нарязах тестото отгоре Thinking
но аз мисля,че 40 мин сигурно му е било малко Tired

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

но аз мисля,че 40 мин сигурно му е било малко Tired

ако тестото си е било изпечено и вътре не е било глетаво, значи 40 мин. са му достатъчни.
ако само ябълките са сурови, значи зависи от сорта им  Peace
моята фурна е без вентилатор  Peace

# 18
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, съжалявам че едва сега прочетох последните ви коментари за рецептата. Рецептата я намерих в Интернет и е на италианка която живее в Трентино, ИТ, почти на границата с Австрия, рецептата си беше озаглавена така както съм я дала, тиролски ябълков щрудел.
Другият път обаче и аз ще сложа набухвател. Peace

# 19
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Току що го направих и аз, ухае невероятно #Crazy, студен ли се яде  Twisted Evil?
Сплетох го отгоре като датските бутер-банички, така ми харесва повече а и не се налага да го мачкам и режа след това. На Асялайн със тестото и на Линдита плънката, като четох коментарите реших да позадуша ябълките Mr. Green. Мерси за рецептата, точно се върнахме от Октоберфест този уикенд и сме много на вълна немска кухня, сега търся рецепта за свински опашчици със сладък сос че мъжа ми много ги хареса Rolling Eyes ...
Благодаря за рецептата и на двете девойки   bouquet ...


35-40 мин. е достатъчно, на 300-350F, но със задушена с масло плънка  Peace ...

# 20
  • Мнения: 7 474
Обожавам всичко с ябълки, ще го пробвам и този Crazy

Общи условия

Активация на акаунт