Добър ортопед в Горна баня

  • 92 123
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Моля дайте ми координати на добър детски ортопед.Имаме сериозен проблем и искам да чуя и други мнения на ортопеди.

# 1
  • Мнения: 426
Кехайов.Ет.1 кабинет 1 в Горна баня

# 2
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 488
Д-р Ивайло Ефремов, но не съм сигурна, че вече не практикува в Австрия? Ако искаш моб.тел. наЛС?

# 3
  • Мнения: 741
И аз съм доволна от д-р Кехайов

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 526
Зравей, ние ходихме при д-р Алексиев в Горна Баня.
Изпращам ти неговия сайт, за да имаш представа все пак, а прегледа при него е 20 лева.
Не мога да каже дали е добър или не, но ми го препоръчаха и за момента сме ОК.
http://www.einet.bg/~alexiev/

# 5
  • Мнения: 32
Здравей,ние също ходихме при д-р Алексиев.Нямам думи с които да изразя благодарноста си към него.Внимание,отношение,разбиране и човечност(която при повечето лекари липсва).

# 6
  • Мнения: 9 904
Д-р Ивайло Ефремов, но не съм сигурна, че вече не практикува в Австрия? Ако искаш моб.тел. наЛС?

Ефремов е тук, жив и здрав да е, бих го препоръчала.

# 7
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 488
А, супер! Жив и здрав да е му пожелавам и аз, много и само добро съм видяла от него  bouquet

# 8
zadaljitelno li triabva da e v gorna bania?S parvoto mi dete hodih v medecinska akademia,i ostanah dovolna,sega s vtoroto pak tam otidoh mnogo sam dovolna

# 9
  • Мнения: 9 904
zadaljitelno li triabva da e v gorna bania?S parvoto mi dete hodih v medecinska akademia,i ostanah dovolna,sega s vtoroto pak tam otidoh mnogo sam dovolna


жената споменава, че има сериозен проблем, не е за рутинен преглед.

# 10
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 488
Между другото, в Горна баня освен че има специалисти-ортопеди, имат и още по-тясна специализация-горен крайник, долен крайник и т.н. Какъв е точно проблема?

# 11
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Последния ни проблем е плоскостъпие и искат да му правят операция за надигане на свода.Затова искам да чуя и друго мнение.

# 12
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 488
Ще разпитам за специалист в областта, ние имаме точно сега лош опит в областта обаче на горен крайник(майка ми счупи ръка) и имам координати на ортопед-оператор на горен крайник.

# 13
  • Мнения: 138
На нас ни предстои профилактичен преглед при ортопед. Може ли някой да ми каже като си вземем направление от личната лекарка, трябва ли след това да да си записваме час за преглед в ортопедията, в Горна баня, или отиваме там и чакаме? ако е с часове, предварително ли се обаждаме някъде?

# 14
  • Мнения: 4 028
Цвете, Отивате и чакате. Аз лично исках да си запишем час, но май няма такава практика.

# 15
  • Мнения: 138
Благодаря, ние във вторник мислим да ходим. Ще пиша после да кажа как е минало. Стискайте палци всичко да е наред.  Praynig

# 16
  • Мнения: 9 973
Алексиев,както и всички други лекари

# 17
  • Мнения: 138
Отидохме и ние в четвъртък, от болницата като ни видяха направлението ни изпратиха в мед. център срещу болницата, мисля че Ортомед се казва. Защо така правят и аз незнам!!!???  newsm78 Там преглежда само един доктор, Стефан Стефанов. Незнам като лекар добър ли е, ама като човек, определено не е  #Cussing out Имаше точно 3 бебета, той закъсня естествено..... Ами на всичкото отгоре, след всичките бебета дойде една жена, която влезе първа, щото доктора каза, че той определял кой ще влезе първи. Да не му е частния кабинет това, че да определя той  #Cussing out  #2gunfire Имала операция, ми като има операция що стои права до вратата, а не седна на столчето до нея, беше свободно......... Нямам думи... Не ходете там хора, не си заслужава нервите.  И си платихме ехографията щото им свършили безплатните прегледи, ми аз що плащам осигуровки тогава?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
     Скапаните им направления бяха свършили още на 4-ти сутринта.  Confused За 2 дни били свършили. И аз това попитах - мен това какво ме интересува, нали ми се полага безплатно ??? Точно тоя Стефанов взе да обяснява как 60 направления за месеца доникъде не стигали, кой преварил - заварил, как на запад се чакало за специалист с месеци, ние тук какви сме били неблагодарни и т.н. И номера с пререждането го имаше и при нас.  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 138
А на амбулаторния лист, който той ни даде пишеше 15.12., ама късно видях аз, вече се бяхме прибрали, а ние ходихме на 11.12.!!!
Извод: Не ходете при Стефан Стефанов в Ортомед!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 430
И на мен преди година точно ми трябваше специалист в областта, защото имахме малък проблем с детенцето. Взехме направление и зачакахме пред портата на съответния доктор в Горна Баня. Когато той се появи за няколко минути, попита кой чака за него, погледна ни и влезе обратно в кабинета при сестрата. Излезе след малко без да ни обърне внимание. Излезе и сестрата и ни каза "Д-р еди кой си (не помня вече честно, май Георгиев беше) ще ви чака в кабинета си еди кога си (частния), записвам ви час, прегледът ще струва 30лв" Ето и визитка да се ориентирате за адреса #Crazy Стана ми толкова обидно, че не ни обърнаха внимание да ни прегледат, дошли с бебе на 20 дни...просто се обърнах и си тръгнах..От там директно се запътих към Д-р Ефремов, който се оказа страхотен и като специалист и като човек.
Мога с 2 ръце също да препоръчам Д-р Драганов от поликлиниката на ВМА. Невероятен ! Детски ортопед е и предразполага дечицата страхотно. Графикът му е пълен за седмица поне напред затова давам координати. 0898 50 30 10.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 476
Д-р Кехайов и Д-р Алексиев препоръчвам горещо. И при двамата заведох детенцето си, поотделно, защото по ЗК ортопеда от поликлиниката ме наплаши, че има проблем, който трябва да се лекува  Confused
За щастие те и двамата ме успокоиха че проблем няма! Доверих се на тях, все пак са едни от най добрите специалисти  Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 704
Аз съм много доволна от д-р Алексиев  Peace

# 23
  • Мнения: 4 028
Ние сме водили детето при Алексиев и при Евтимов, и двамата са взаимозаменяеми (т.е добри и нещо повече, ако единият е дал една диагноза, другият не би я подложил на съмнение)

# 24
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Моля за кординати на специалист долен краиник (за възраастен), става въпрос за счупена пета!

# 25
5МОЛЯ ЗА ПОМОЩ............СЧУПЕНИ ПЕТИ.....НА 34 год. съм

# 26
  • Мнения: 403
Аз съм на 33 преди 3 години сменях две тазобедрени стави в Горна Баня при професор Борис Владимиров шеф на детското отделение там много съм доволна и се чувствам отлично както казва моята ревматоложка съм с най подвижни стави. Той оперира и деца много е внимателен и обяснява добре очарована съм и от добре свършенанта работа на него и екипа му. Горещо ви го преторъчвам там изпратих и моя приятелка и тя смени две тазобедрени стави и също е доволна. Като специалист знам че е с над 40 години стаж и е наследник на най добрите в областа на ортопедията. Успех.

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 1 634
  Peace Д-р Райчо КЕХАЙОВ - Горна Баня,  е специалист именно по долни крайници - специализирал е в чужбина не е дин път, прави и операция за плоскостъпие

# 29
  • Мнения: 2
Моля за съвет.Дъщеря ми е на 14 г. и има изкривяване на гръбнака.Препоръчайте ми добър специалист в тази област в Горна баня.Мисля че преди две години попадах на този Стефанов но нещо не съм доволна.Какво трябва да направя за да ни приеме Алексиев т. е. къде и колко трябва да платя.Моля помогнете!

# 30
az sam na 31g,predstoi mi operatcia na dvete tazobedreni stavi.Predlojiha mi D-r VLADIMIROV,Strashna li e operatciata.kolko vreme se vazstanoviava sled neia,za6toto imam 2 deca ,no niama babi da mi pomagat.

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте! Много моля, ако някой има координати на добри специалисти в областта на ръката, ще му бъда много благодарна да ми ги даде. Може и на лични.
Препоръчват ми местните лекари операция на сухожилията на китката на ръката. Искам да направя и друга консултация.
Благодаря предварително!  Peace

# 32
Имаме проблем с новородено дете.Проблема е с къс крайник и тазобедрената става.Тя е сега към годинка.Ако има някой със същия проблем да ми помогне.

# 33
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета,искам да попитам за отзиви за д-р Христо Георгиев -завеждащ детска ортопедия в Горна баня?Някой ходил ли е при него,работи ли със здравната каса,ако не колко струва прегледа ,как е като специалист?
Благодаря предварително!

# 34
  • Мнения: 2 732
Здравейте темата е стара, но за да не пускам нова ще питам тук.
 Става въпрос за преглед на бебе на 1м., сега как седят нещата? Взех направление от педиатъра, но ни каза че въпреки него ще трябва да заплатим прегледа.Преди 4год.с дъщеря ми не съм плащала с талон от педиатъра.Колко струва прегледа? Записваме ли се преди това или направо се отива?Въобще ако има някои с пресни впечатления нека сподели

# 35
  • Мнения: 0
Здравей,ние също ходихме при д-р Алексиев.Нямам думи с които да изразя благодарноста си към него.Внимание,отношение,разбиране и човечност(която при повечето лекари липсва).

Здравейте искам да заведа дъщеря си при добър детски ортопед.За д-р Венелин Алексие ли става въпрос?

# 36
  • Мнения: 805
Ние ходихме при Венелин Алексиев. Цената май беше 40лв. Той не работи с НЗОК или поне преди 10м не работеше.

Иначе с направление, доколкото знам от майките, се ходи рано сутрин в Горна Баня. Няма часове.
Но това не е мой опит ... чула .. прочела ... Peace

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте препоръчвам др Кехайов в Горна  Баня мн внимателен обяснява подробно аз лично съм ходила при него и съм мн доволно

# 38
  • Мнения: 4
Аз съм изключително доволна от Др Младенов - работи в Горна Баня доколкото знам е в екип с др Кехайов .
Др Кехайов ни насочи към него защото нашето дете беше с вродено криво краче. Др Младенов е изключително компетентен  и отзивчив,страхотно отношение към пациента ,което е радко срещано.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 461
ОПитвам се да планирам преглед при д-р Кехайов. НАсочиха ме с препоръки  към него като специалист детски травматолог.Дъщеря ми танцува интензивно и  се оплаква напоследък  от болки в коленете.На 13 години е.Всички казват че е от растежа, но искам специалист да се изкаже. Каква е процедурата за връзка с лекаря? ПО здравна каса приема ли? Приемам препоръки и за  други  лекари

# 40
  • Мнения: 4
Моля за съвет.Дъщеря ми е на 14 г. и има изкривяване на гръбнака.Препоръчайте ми добър специалист в тази област в Горна баня.Мисля че преди две години попадах на този Стефанов но нещо не съм доволна.Какво трябва да направя за да ни приеме Алексиев т. е. къде и колко трябва да платя.Моля помогнете!


Здравейте!
На 22г и имам същия проблем. След снимка с ЯМР, установиха, че е много рядко изкиряране в областта на шията. Насочиха ме към болница Бойчо Бойчев в Горна баня. Вие към кого се обърнахте и къде?

Общи условия

Активация на акаунт