Пътуване на дълго разстояние в началото на 7 месец?

  • 6 106
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Същото разстояние съм го пътувала с кола по същото време като теб, докато бях бременна. Без абсолютно никакъв проблем. Всичко си беше наред.

# 16
  • Мнения: 8 242
И да питаш, и да не питаш тук, най-добре коментирай това с лекаря си..
Аз примерно пътувах само 300 км 3-4 месец и след това лежах 2 седмици за задържане в болница  Rolling Eyes
Това, че някой е изкачил Мусала в 8мия месец, не означава, че на ТЕБ няма да ти се случи нещо докато отиваш до магазина (не дай боже  Praynig)..
Прецени си рисковете  Hug

# 17
  • Мнения: 3 695
Аз лично пътувах много до последно, но имах една прекрасна бременност.   Simple Smile
Наистина най-добре говори с лекаря ти за рисковете.  Peace

# 18
  • Мнения: 2 334
Аз патувах до средата на седми месец  на разстояния от 350-400км.Според мен се консултирай с лекар за толкова дълго разстояние Peace

# 19
  • Мнения: 2 197
Зависи си от теб - как понасяш пътуванията и как ти се развива бременността. Има хора и небременни не могат да изминат такова разстояние. Има други, които могат да пътуват нон-стоп. Аз съм от последните. До последно си пътувах без никакъв проблем. Само че без колан. Нито сме спирали по-често, нито съм променяла нещо при пътуване. Аз пътувам с много изправена облегалка на седалката. Не ми е удобно да бъда полулегнала или даже наклонена назад. По същия начин си пътувах и когато бях бременна.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Зависи от теб и здравословното ти състояние и каква бременност караш.Аз лично пътувам често , но на по-къси разстояния.С повече почивки и консултация с наблюдаващият те лекар мисля, че не би било проблем 

# 21
  • Мнения: 805
Ако се чувстваш добре защо не. Аз съм пътувала до шестия месец, макар и не толкова много. Само до Германия.

# 22
  • Мнения: 826
Ако по принцип организма ти е свикнал на пътувания и бременността ти е безпроблемна мисля че нищо не ти пречи да пътуваш. Все пак се консултирай с лекаря си. Успех Simple Smile

# 23
  • Мнения: 386
Ако по принцип организма ти е свикнал на пътувания и бременността ти е безпроблемна мисля че нищо не ти пречи да пътуваш. Все пак се консултирай с лекаря си. Успех Simple Smile
Peace
 Аз пътувах до сега доста и съм нямала проблеми, но след последното пътуване  (на около 120км на отиване и на другия ден още толкова) два дни ме боля ужасно гърба и кръста.

# 24
  • Мнения: 4 335
Аз лично не бих рискувала.Дори и да е една безпроблемна бременност,това си е 7-ми месец Rolling Eyes

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз пътувах много през бременността си, но не бих предприела подобно пътуване.
Консултирай се с лекаря си.

Общи условия

Активация на акаунт