Коледни подаръци от www.leiselsbach.de - ще правим ли поръчка?

  • 25 381
  • 551
  •   1
Отговори
# 15
  • Банкя
  • Мнения: 823
И аз се включвам, но ще трябва да разгледам по подробно, тоест най-вероятно чак другата седмица ще пусна линкове. Peace

newsm78А иначе каква е цената на доставката?
Например за над 29кг, което им е най-голямата опция, е 100евро. Rolling Eyes

https://www.leiselsbach.de/index.php?&ToShow=One&ArticleID=4213061
Моля , за малко разяснение от немскоговорящите ..какво точно е това ?
По принцип няма точно обяснение на играчката, но в Германия въртят едно детско филмче за локомотива Thomas и това явно е куфар във формата на локомотив с разни колички, вагончета и други МПС-та в него.

# 16
  • някъде
  • Мнения: 979
Това влакче е популярно из цяла Европа.Дъщеря ми има такава играчка,но е на Чико.Сладка е,но парите...Та тоя куфар за тези пари си е находка.

# 17
  • Мнения: 3 835
И аз се вкл, този сайт ми се струва по-изгоден от Киндербут-а, погледнах един-два артикула, така че дори и да не се съберат 1500 Е, предлагам поръчката да е от тук.
За сравнение
http://www.leiselsbach.de/_py_Spielwaren-Spielwaren-nach-Themen- … -4-789-706-860-0/ това е 15 Е в Киндербутт-а.
Директорката в нашата Детската градина иска да събира пари от родителите, за да купи пързалка, ако я навия да е от тук, бройте от мен поне 100 Е.

# 18
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
И аз искам да се включа при всички условия. Само до кога да се дават линковете някакво дата да се определи.

# 19
  • Мнения: 3 835
Бих предложила за сега са не се дават линкове, а приблизително сумата, с която се включва всеки. Доколкото аз разбрах, идеята е да се види, дали могат да се достигнат 1500-те Евро за БД.

# 20
  • Марс
  • Мнения: 439
Бих предложила за сега са не се дават линкове, а приблизително сумата, с която се включва всеки. Доколкото аз разбрах, идеята е да се види, дали могат да се достигнат 1500-те Евро за БД.

Еми то линковете са парите де факто и така ще е по лесно на alex_shu да си пресметне паричките и да видим събираме ли 1500евро, поне аз така мисля newsm78
Ето линк с моята кухня, но не гарантирам че ще е само тя Mr. Green

http://www.leiselsbach.de/_py_Spielwaren-Spielwaren-nach-Themen- … 11-4-789-611-0-0/

П.П. И като представител на русокосите пак ще попитам, коя е истинската цена, препоръчителната или тази от горе Blush

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
ev4o , nur ? 103,59 (само за ? 103,59) .Ех как спестяваш 26 ? !  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 708
И аз ще се включа със 100 евро/минимум/! Peace
Така като гледам ще е около 3 кг!

# 23
  • Марс
  • Мнения: 439
ev4o , nur ? 103,59 (само за ? 103,59) .Ех как спестяваш 26 ? !  Laughing

Ееееееееееее казах ти, ти си ми късметчето, мерси Heart Eyes

# 24
  • Мнения: X
Тези дни и аз ще дам моите поръчки и на една приятелка.
Струва ми се, че все ще съберем сумата за безплатна доставка  Party
Важното е пари да се харчат  Laughing

# 25
  • Мнения: 521
и аз започвам да харесвам че има толкова хубави нещица тука Simple Smile

# 26
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Добро утро, момичета!
Започнахте да ми пишете на лични с въпроси, но отговарям тук, за да не пиша на всяка поотделно. Ето аз как си представям нещата:
Още сл. седмица ще разбера събираме ли се достатъчно хора. И ако да - започваме събиране на пари и точни линкове на стоките, които ще поръчваме. Предполагам, че трябва да събера по 2-3 лв. над покупките за банковия превод. Отделно за онези, които не са в София, ще трябва сами да си сметнат по тегло и обем на играчките куриера в Бг колко ще струва и да добавят тази сума към цената... Най-късно до 10-15 ноември искам да съм поръчала, за да сме спокойни, че ще стигнат до Коледа нещата, знаете как е по празниците.
Мито няма логика да ни се начислява заради големината, все пак поръчваме от ЕС.
Ако някой има спомен от миналата година имало ли е по-високи такси за обработка на митница да пише... Както и с други спомени, които ще помогнат за организацията, не съм правила подобни поръчки и ще съм благодарна за всяка помощ!
Това се сещам засега, дерзайте... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 324
И аз бих се включила.
От миналата поръчка, останах много доволна.  Grinning
Междудругото, аз оттук си поръчах детската шейничка с коланчетата, но сега нещо не мога да се ориентирам и не я намирам  newsm78
Според мен обаче, трябва да се отправи запитване, дали за шипинг до България ще важи условието за безплатна доставка над 1500 евро или се отнася само за Германия. Нещо не ми се вярва, особено, ако пратката стане много обемна.

# 28
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Доставката в Германия при 500 евро е безплатна, а 1500 е за чужбина. Но аз така или иначе вече им писах. Simple Smile

# 29
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Момичета това според вас акумулаторна количка ли е? http://www.leiselsbach.de/_py_Spielwaren-Spielwaren-nach-Themen- … -4-789-706-859-0/

Общи условия

Активация на акаунт