Днес кого ще поздравим 5

  • 36 730
  • 803
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 400
Честит рожден ден на Фуси! newsm30 nbirthday Gift  ura baloni kiss Kissing Heart

# 796
  • Мнения: 2 123
Благодаря от сърце   bouquet

# 797
  • Мнения: 104
[color=red]Честит рожден ден Фуси ! Желая щастие ,пари,винаги обичана мама и 100 рожденни дни ![/color]

# 798
  • Мнения: 1 325
Фуси, ЧРД! Да порастнеш голяма  bouquet

# 799
  • Мнения: 400
Честит рожден ден Мата! bdbaloni baloniБъди жива и здрава,щастлива и обичана!Наздраве и хубав празник!  party041 Gift smile3510 cheers  love001

# 800
  • Мнения: 4 138
твърде съм мерси Hug

# 801
  • на път
  • Мнения: 2 804
Целувки и поздрави от мен и домашните   bouquet

# 802
  • Мнения: 737
Мата, честит празник! Hug
Хубаво, весело да го отпразнувате! Честно казано, както го описваш (за радостта) в един скорошен пост - си го представям пълноценното празнуване, а си спомням, че и малката хубаво танцува Laughing

# 803
  • Мнения: 4 138
мдам, мерси много.
ама аз съм за седмица в мюнхен, а те са на село.
алекс твърдо отказва да бъде принцеса, а иска да е козарка. мирише на куче и се почесва на различни места, както само едно невинно дете може да го прави. като я гледам 5 минути и мен започва да ме сърби. Mr. Green
нахапани са с баща си от бълхите, а една баба в която са на квартира, защото ние сме без баня, тоалетна и покрив, им прави всяка сутрин мекички и им готви вкусотий, а алекс гони козите и кокошките.
та, макар и сама, мисълта, че детето ми е щастливо ме топли много и си отпразнувах рождения ден в душата си. и ми беше твърде добре. дай боже повечето ми бъдещи рождени дни да са също така хармонични.

Общи условия

Активация на акаунт