Ти какво сготви? Снимай, покажи! -14-та тема

  • 61 238
  • 508
  •   1
Отговори
# 15
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Честита нова тема и от мен, още не съм почнала да готвя, ама след малко запретвам ръкави, няма как.. Naughty Laughingдомочадието чака  Mr. Green
Весела вечер на всички кулинарки и приятни мигове в кухнята и в новата тема  Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 16:27 от Lindita

# 16
  • Мнения: 4 358
Голям комплимент е това за любител като мен PeaceВъпреки предимно нощните снимки и апаратът, които ползвам
Как наистина ли си любител #Crazy.Аз даже щях да гледам дали пък случайно не пишеш и във фотографския, че да науча нещо от теб.
Браво на теб. А това с нощните снимки ooooh! и моите са нощни но....е вярно аз снимам със GSM но...
Браво Esy - фен съм ти smile3501

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хайде и аз в новата тема със снощната манджа, днес ще дояждаме.

Ароматен ориз с праз и маслини

# 18
  • Мнения: 5 462
Марулка , сподели моля те с какъв уред правиш краставиците, морковите и картофите в такава форма ????

# 19
  • Мнения: 4 358
Марулка , сподели моля те с какъв уред правиш краставиците, морковите и картофите в такава форма ????
Не съм Марулка, но понеже коментирахме наскоро - ако нямаш уредче става и като краставицата я нанижеш на шишче и с ножче внимателно режеш покрай шишчето.Става интересна спирала.Пробвала съм PeaceСамо дето не става така обло де.Става си спирала обикновенна.
А уредчето е снимано май от Лабрекс newsm78, но в коя точно тема беше - те доста станаха вече.

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Да, уредчето го беше снимала Лабрекс, но и аз не помня къде, но ми беше като пътеводна светлина. Преди седмица ходих на сладкарската борса на ул. Кадемлия в София и като го видях не се и замислх, макар че за една телена пръчка дадох 11 лв, но пък реших, че мога да си направя подаръче  Mr. Green Все си викам, че съм заслужила поне с малко.

# 21
  • Мнения: 1 117
О, Lois, недей линкове... Ще ни лишиш от такива ктрасоти...! Виж размерите на снимките на esy, pepika, pep-4o, labrex, са доста по-големи. Достатъчни да им се насладиш! Peace

имах пред вид, че малката картинка представлява линк към дооооста по-голяма картинка  Peace който иска много детайли, може да види.

esy , то всички сме любители, ама има някои дето са по-любители от останалите, ако ме разбираш  Laughing би ли ми дала линк към профила си във Фликър? или по-скоро ето ме  мен, ако ти е интересно

Марулка, много интересна е краставичната спиралка. Ще взема и аз да посетя ул. Кадемлия Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 679
- Свекървения щрудел на Asyalein

Специални благодарности за рецептата  smile3525
Малко я промених - освен ябълки, сложих и круши, добавих есенция ванилия и ром. Наистина ухаеше страхотно докато се печеше.

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 19:16 от Smiley*

# 23
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Smiley* , дано и да ви е вкусен.... изглежда супер  Hug

през уикенда споменах на свеки, че разпространявам рецептите й, но тя не ми повярва  Joy
тя е страхотна майсторка на сладкиши и торти, които на мен не ми се удават  Rolling Eyes
за сметка на това тя не може да готви  Mr. Green

# 24
  • varna
  • Мнения: 676
Да е честита новата тема и от мен!

# 25
  • Мнения: 1 679
Smiley* , дано и да ви е вкусен.... изглежда супер  Hug

през уикенда споменах на свеки, че разпространявам рецептите й, но тя не ми повярва  Joy
тя е страхотна майсторка на сладкиши и торти, които на мен не ми се удават  Rolling Eyes
за сметка на това тя не може да готви  Mr. Green

asyalein, да я поздравиш специално, съпруга ми каза, че от малък не е ял такъв вкусен щрудел - майка му е приготвяла подобен.

Още от днес:

- супа от лапад

- панирани броколи

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 19:23 от Smiley*

# 26
  • Мнения: 9 776
Вместо запис: пълнени чушки на фурна и фокача със сирене от темата за любимите питки по рецепта на evak:


# 27
  • Мнения: 4 434
а може ли рецептата за ябълковия щрудел на Asyalein  bouquet

# 28
  • Мнения: 6 017
Smiley* свекървения щрудел изглежда превъзхосно.
Браво. Hug
polin_a фокачата ти със сирене е супер.  Peace
Честита нова темичка момичета.  Grinning

# 29
  • Мнения: 308
Хайде и аз пак -тука! Hug

Общи условия

Активация на акаунт