^_^ *** ИСПАНИЯ ОЛЕ(ле) ! *** ^_^

  • 23 464
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 52
Вес Hugпреди два месеца четох във вестника че ще награждават българин на Premios Príncipe de Asturias.  Ето линк ако някой има желание да прочете за Цветан ТодоровМного ми хареса дискурсото  Peace
Мимикогато доидохме в Испания 97-98 година имаше още визи и да си вземеше детето трябваше да имаш документи и след като вземеше резиденция за 1 година се изчакваше да ти я подновят и тогава му дадоха виза за 3 месеца.Оф тя е дълга и широка и не искам да ви отегчавам.И аз си поплаквах всяка вечер Confusedчаках с нетърпение неделите да му чуя гласчето...майка ми пращаше рисунките му от детската градина,ръчичката му ,снимките от първия му учебен ден.И нашите го бяха разглезили спомням си баща му един ден му се скара и той като ревна и каза че иска да си ходи при баба и дядо  Tired
Карчита Hug много сладки клипчета  Heart Eyes големи кукли са щерките ти  Heart Eyes
Силрай fingerscrossedстискам палци Елеана да е в добро настроение
От мен  Hug Hug Hug за всички

# 256
  • Мнения: 1 461
тогава не искам да ми я показвате тортата  Peace.Силве дано спечелиш  Heart Eyes
Честити Димитров ден на всички именници
Момичета страхотна идея, много ви се радвам че носите толкова много доброта в сърцата си дано ви се върне и само хубави неща да ви се случват

# 257
  • ES
  • Мнения: 2 172
Днес Митето и дядо му (баща ми) имат имен ден! Черпя! Да са ми живи и здрави!


Върнахте ли си часовника с един час назад?

# 258
  • Мнения: 1 156
Гери[/b  4естити ти именници, да са живи  , здрави и мног да терадват.
Мерси  за по4ерпката.

# 259
  • Мнения: 52
Честит Димитровден
Наздраве на всички празнуващи
newsm24

# 260
  • Мнения: 65
4естит имен ден на вси4ки именници
Леле колко сте изписали.
едвам ви из4етах.Аз все на бързо влизам,4ета и излизам.Все нямам време да пиша.Постоянно имаме гости от Бг,от Германия,Щото ние сме си едно голямо интернационално семейство,4ак да ти писне. Mr. Green
И аз искам да се вклу4а с карти4ките(ако може).5 деца мога да поема,4е много сме се ошушкали финансово.До нова година не о4аквам гости и малко Ще сте си стъпем на крака.
Много се радвам 4е ви има моми4ета.Толкова позитивна енергия сабирам от вас.Успехи ви пожелавам във вси4ко.
Внимавайте много с торентите,4е ние такива проблеми си имахме,не е за разправяне.Компа ни струва ве4е двойно.
Аз сега си гледам филми онлаин от dospuntocerovicion.com и няма никакви проблеми.Сайта е 4ист 100%.
Надявам се ве4е да имам пове4е време ида пиша редовно.

# 261
  • Мнения: 1 156
Здравейте дами
Вес[/b за наградения българин 4етох и аз , само 4е не занм за6то в тука6бия вестник  бяха напислаи 4е е с френско потекло newsm78. Но определено се по4увствах мног горда от факта. Иска ми се да про4ета и книгата, стига да успея да я намеря.
Моми4ета ,гледам предаването за Димитровден по БНТ. Ду6ата ми се напълни , толкова отдавна не бях гледала такова предаване.

Аз да се опла4а. Мен съпруга ми в4ера ми нанесе емоционален 6ок. Както си говорехме изведнъж заяви 4е иска да се прибираме в БГ. И сега клепам на парцалиШ След вси4ко което сме постигнали, жертви и пр. изведнъж ей така с лека ръка да зарежа вси4ко и да хукна да гоня Михаля в България... То никаде няма ни6то сигурно, но някакси едно такова завръ6тане в БГ ме пла6и....
Гери, ти си бе6е скоро в родината, пи6и ми на ли4ни какви впе4атления има6, моля те....

Весел празник на вси4ки. И ние сме канени на имен ден днес, по този повод не закусвах, изпразвам място за пове4е ядене  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 1 461
Гери в България е хубаво но всичко е много скъпо  ooooh! и ние си мислихме че ще е по добре да се върнем но вече съм на друго мнение.

# 263
  • Мнения: 789


Честит Димитровден и от нас!Бъдете всички живи и здрави и нека името ви да живее вечно!

amiga,поплаках си като четох поста ти.И ние така...всеки ден исках да си чувам малчо и мама като ми разказваше как вечер му чете и му държи ръчичката за да заспи,така исках аз да съм на нейно място...Дано на никой никога не се налага да минава през това Praynig!

Силрайка, Peace,успех в тортената надпревара!!!!Аз вярвам в теб!Podemos Wink!

Момичета,ние отиваме да берем сетас.Ако наберем повечко,казвайте рецепти за сушене или консервиране.

Лек ден на всички и целувки на дечицата! Hug

# 264
  • Мнения: 1 271
Честит Имен ден, на Митето и на дядо му!Да са живи и здрави и много да са обичани!
Герито, прекрасна почерпка!

pavka30 , много зависи, от къде сваляш торенти!Аз до сега проблем с торент сайтове не съм имала  Naughty За картичките, ще те пиша в списъка, и само да получа имената на новите попълнения и ви ги разпращам.

Момичета, това предизвикателство няма състезателен характер, просто правим торта на определена тематика и на първи ги показваме всички накуп.Разказваме си как сме ги направили, какви проблеми сме имали и така.Няма победители, няма победени.Просто се забавляваме-по време на криза!  Mr. Green

Та като написах криза-Гери Петрова-кво му е влязло пак в главата на твоя мъж?!?

# 265
  • Мнения: 3 098
Здравейте.
Дивина,Тони,Мими,вси4ки сме добре,а малката попадна в добра среда,благодаря 4е попитахте!

Дивина,много гадно те е изненадала твоята гледа4ка,но е добре,4е си се справила с проблема.

Тони,мисля 4е тази година много хора връщайки се от ваканция ги 4акаха проблеми за решаване.А наистина е гадно да ти понижат заплатата зад гърба ти. Confused

Мими,браво на послушното мом4енце,сега си по_спокойна. Hug

Амига,не си пропуснала,просто не съм споменавала досега.Записах обу4ение въз основа на моята диплома,в тази сфера пак,но специалност,която и тук и в България ще ми е от полза.

Бип бип,ако не сте си писали с Дивина,пращай ли4ни,да не товарим темата за каквото те интересува.

Кар4и,сигурно банална ставам ве4е,ама не мога да се стърпя_децата ти са съкровища. Hug

Саби,права си,тези курове наистина са безценни за бременната.То едно подготовката и друго,4е общуваш там със себеподобни и говорите за проблемите,страховете,всяка информация е добре дошла.

Много се радвам за награденият българин,много.  bouquet
Сега ще ида да про4ета за него.
Преди време писах за детето,спе4елило тук във Валенсия измежду деца от разли4ни нации "дете гений",4е е българка.Тогава страшно се зарадвах и ми стана много мило и приятно заради това моми4е. Hug

Силрай,Габи,успех с на4инанието ви!

Гери,4естит имен ден на Митака!Със здраве да си носи името!  bouquet

На вси4ки останали,които не съм споменала,много поздрави.

И завършвам с една клюкина,която много ме озада4и.
За фаерите става въпрос.4ух един ден по максима фм,Дани Морено да се залива от смях и да говори как фаерите във Валенсия си решили проблема с кризата и ненабирането на достатъ4но средства за празника.Зна4и,те се снимали голи... Crazy И през смях обяснява в какви пози,на морето,дрън,дрън...Аз помислих,4е се майтапи,щото нали знаете фаера как се избира и какво олицетворява,викам си тоя ебаси гаврата с тях прави. Confused

Оба4е мъжът ми гледал предаване за това,фотографа,който ги снимал съвсем безплатно,календара им,моми4етата...
Та наистина било така.Какъв е извода?По време на криза да ти падат задръжките. Laughing

# 266
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИчКИ,ЖИВИ И ЗДРАВИ ,И МНОГО БОГАТИ Hug  bouquet
Сиска,спокойно само те хваля PeaceНяма да им я покажа да ги е яд Joy

# 267
  • София
  • Мнения: 2 952
Благодаря ви   bouquet

# 268
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Гери 4естит имен ден на мъжете ти   bouquet
Честит имен ден на вси4ки празнуващи!
  bouquet

# 269
  • Мнения: 1 818
Гери,Честит Имен Ден на малкото и голямото ти Мите ! Със здраве да си носят имената !

                                 

Общи условия

Активация на акаунт