Тайната на дългата и здрава коса - 46

  • 25 444
  • 391
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 164



Този ползвам аз. Сега ми се иска и светлия да пробвам.  ooooh!

Благодаря и аз ще се снабдя след малко.

# 46
  • Мнения: 2 631
И аз съм с тъмния, но исках Мандитка да каже с кой е..  Flutter

# 47
  • Мнения: 2 375
Някой ползвал ли е ампулите за косопад на ГАРНИЕР? Вчера се двоумях дали да си ги купя, но тъй като на тях пишеше, че са за мъже, си взех едни други? 4470

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Мис Арк и ЦРУ, извинявайте, че ви създадох грижи за тая възстановка.  Joy

Аз се сетих за цената, но не се обадих, понеже разбрах, че има триви и на цена 5.50 (но не знам къде точно).
Чакам колежката ми да се появи другата седмица и ще я разпитам, тогава ще пиша тук в темата.  Hug

# 49
  • Мнения: 42
KAFE,използвам кафявия шампоан,който е показала на снимка ANASTANGELCHE!
Жълтият шампоан е за косопад специално,а този е за подхранване  Grinning
След него косата ми е мекичка и се омазнява много по-бавно,но въпреки,че пише след него да не се слага маска или балсам,аз си слагам,защото не мога да се среша без тях  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 2 110
Използвала съм и двата -много са добри !!!Отмиват добре и маската с Тривитаминола !
П.П.Жълтия е Фитовал + ,т.е. по-силен!

# 51
  • Мнения: 2 631
KAFE,използвам кафявия шампоан,който е показала на снимка ANASTANGELCHE!
Жълтият шампоан е за косопад специално,а този е за подхранване  Grinning
След него косата ми е мекичка и се омазнява много по-бавно,но въпреки,че пише след него да не се слага маска или балсам,аз си слагам,защото не мога да се среша без тях  Rolling Eyes

Тц!  Rolling Eyes Кафевия е точно за косопад, другия не го знам за какво се води....  Whistling

# 52
  • Мнения: 17
chukun4e,а дали ще има ефект от този костен мозък??Сетих се,че при отмиването може да сложа хума в шампоана да не е мазно.

# 53
  • Мнения: 42
Kafe,може и да греша,защото съм изхвърлила опаковката.  Peace
Момичета,която е ползвала и двата Фитовала може ли да сподели дали има разлика в измиването с единя и другия  Rolling Eyes и изобщо някаква разлика при миенето усеща ли се?
В темата за Фитовала някои дами бяха споменали,че започва да им растe по-бързо косата от него!Забелязали ли сте подобно нещо?Аз винаги го оставям да действа поне 5 мин.,но не съм забелязала все още такъв ефект.
А вие ?

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 13:39 от MANDITKA

# 54
  • Мнения: 2 110
Kafe,може и да греша,защото съм изхвърлила опаковката.  Peace
Момичета,която е ползвала и двата Фитовала може ли да сподели дали има разлика в измиването с единя и другия  Rolling Eyes и изобщо някаква разлика при миенето усеща ли се?
В темата за Фитовала някои дами бяха споменали,че започва да им растe по-бързо косата от него!Забелязали ли сте подобно нещо?Аз винаги го оставям да действа поне 5 мин.,но не съм забелязала все още такъв ефект.
А вие ?
Добре ми действа на косата , след няколко измиваня намалява косопада! Става ми леко суха, но и аз използвам маска след него или балсам за омекотяване ! Не направих разлика между двата!
Не съм забелязала и да ми расте по-бързо косата ,но по-здрава -ДА! Което е по-важно !

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 13:49 от si-si

# 55
  • Мнения: 42
SI_SI,благодаря ти   bouquet
Отговорът ти ми хареса Party Оставам с Фитовал  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2 110
https://cdn.bg-mamma.com/g9Zl/6b12321b.jpg
А някой знае ли нещо за това , има и шампоан ?! newsm78

# 57
  • Мнения: 1 282
Това лосион ли беше? Май мис арк и Игуанка са го ползвали. Да се включват те.

Ако е същото, за което си мисля, Игуанка беше казала, че го е хвърлила, защото имало гадна и трайна миризма. На одеколон май.  Rolling Eyes


И двата Фитовала май са за косопад.  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 4 496

А някой знае ли нещо за това , има и шампоан ?! newsm78

Знаем, знаем. Индийски масла с ужасен мирис на одеколон. Мажеш, спиш, миеш. И омирисваш всичко. Иначе правят косата мека. Имаше и мостра на шампоана в кутийката с маслата, ама толкова зле изглеждаше, че не посмях да си я сложа на косата.

По принцип всички продукти на Фитовал против косопад. И дражетата, дето ги пих, също.

# 59
  • Мнения: 179
chukun4e,а дали ще има ефект от този костен мозък??Сетих се,че при отмиването може да сложа хума в шампоана да не е мазно.

Ами според мен ще има ефект. То от всичко има ефект, но си трябва постоянство. А аз мисля да я направя пак, тъй като не е толкова гнусна, колкото звучи. Аз си купих от Женския пазар и казах да ми го начукат кокъла с брадвичка. Вкъщи само го извадих и като го сложа в ръка той както и маста се разтапя от телесната температура. Аз наистина мисля, че заедно с другите грижи и той ще подейства.  Не мога да кажа дали точно от него, защото то е комплексно, но косата ми вече е до долната част на плешките, като НИКОГА не ми е била по- дълга от раменете, тъй като цъфтеше ужасно много и сякаш спираше да расте. А сега.... Пак не е гъста(то си е до ген), но поне е по- здрава и успя да стигне тази дължина, която е за мен УАУ  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт