Кажете на майките си (а и на свекървите, с извинение)

  • 2 711
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 529
Вчера четох темата като мислех да пиша,че около мен това не се е случвало и вечерта леля ми се обажда.
Споделя,че сутринта са и се обадили от Вива тел като са и казали,че печели награда от 500 лв,цветен телевизор и два мобилни телефона
защото е била лоялен клиент и винаги е плащала редовно сметките си.Единственото условие е било да купи валчери за сумата от 60 лв и да ги
продиктува на казан от хората номер.След като го направи до 45 минути ще и доставят наградата.
Sad
 На мен преди месец се обадиха ,че съм спечелила телевизор. В началото клъвнах,но до момента когато ми казаха ,че трябва да си платя транспортните разходи. Иначе бяха уж от Глобул. Звъннах в Глобул и им дадох номера на жената ,която ми се обади казаха че веднага ще и блокират номера докато някой друг не се е излъгал. Благодариха ми и т.н
 

# 16
  • Мнения: 1 731
 #CrazyУжас! #2gunfire

# 17
  • Мнения: 524
Вчера четох темата като мислех да пиша,че около мен това не се е случвало и вечерта леля ми се обажда.
Споделя,че сутринта са и се обадили от Вива тел като са и казали,че печели награда от 500 лв,цветен телевизор и два мобилни телефона
защото е била лоялен клиент и винаги е плащала редовно сметките си.
Лятото и аз спечелих телевизор и 500 лв. и понеже имам два поредни номера наградата ми стана двойна, в началото и аз се вързах (пуста алчност), но като взех да разпитвам как ще докажат, че са от Вива-тел, нещата загрубяха и затвориха. До ваучери не се стигна.

# 18
  • Мнения: 1 447
Вчера четох темата като мислех да пиша,че около мен това не се е случвало и вечерта леля ми се обажда.
Споделя,че сутринта са и се обадили от Вива тел като са и казали,че печели награда от 500 лв,цветен телевизор и два мобилни телефона
защото е била лоялен клиент и винаги е плащала редовно сметките си.
Лятото и аз спечелих телевизор и 500 лв. и понеже имам два поредни номера наградата ми стана двойна, в началото и аз се вързах (пуста алчност), но като взех да разпитвам как ще докажат, че са от Вива-тел, нещата загрубяха и затвориха. До ваучери не се стигна.
Добре поне,че вие сте се усетили,явно леля ми ще е от прецаканите.Затова трябва повече да мислим след като ни каже някой,че печелим нещо.

# 19
  • Мнения: 4
Телефонът се води на свекито и те явно гледат човек в пенсионна възраст и хоп.

На мен ми е интересно откъде измамниците имат достъп до личните данни на абонатите, че разбират кой е на пенсионна възраст и се обаждат на него?
Защото и около мен все на възрастни хора са се обаждали. На моя телефон още не са звъняли, но......никога не е късно #2gunfire

# 20
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Нямат данни за възрастта на хората, просто ползват телефонния указател и звънят наред.

# 21
  • Мнения: 1 447
Нямат данни за възрастта на хората, просто ползват телефонния указател и звънят наред.
Добре де при случая с леля ми даже са знаели,че договора и изтича и след като си получила наградата щели да и кажат нови промоции,за да си поднови договора.А от къде изобщо знаят такива неща? newsm78
Затова не ми се вярва да е само от тел.указател.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
И на моята свекърва са й звъннали, и са и казали, че синът й катастрофирал, ама тя запазила самообладание и попитала дали знаят нейното име, и те затворили.

# 23
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Малко след като обясних на свеки и свеко надълго и нашироко за какво иде реч , звъннали и на тях .свекърва ми обаче нали предупредена и им затворила телефона и се обади на мен .....посмяхме се заедно . Трябва да им се говори на по възрастните хора ...няма начин ! Те добре че моите свекита са младички още ,че бързо схващат !

# 24
  • София
  • Мнения: 15 466
След две реванета по телефона, при които щях да пукна от стрес, вече или оставям внука да вдига, или мълча като вдигна, или крясвам силно "да". Grinning

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И на мен ми се обадиха  Laughing
Изрева в слушалката майкооооооооооооооо
Аз веднага се усетих и казах "Кажи, сине"..."Майкооооо, голяма беля направих майкооооооооооооо"
"паааак ли бе сине, пак ли си опикал гащите, на 4 г стана, а още пишкаш като бебе". Оня изрева някаква псувня и затвори.
За моя голяма изненада звъни след няколко минути и директно си ми поиска 20 лв. Тоя път аз бях тази с псувнята...

# 26
  • Мнения: 2 388
Много неприятно. Две възрастни жени, мои познати се опариха по този начин, въпреки, че бяха предупредени. Confused

Чета със смях, написаното от Erica . Laughing Все си мислех, че ако ме "уважат" и мен ще реагирам така, но като ми звъннаха преди няколко месеца се чу: "Лельо" с подсмърчащ глас.
Аз съм много чувствителна към това обръщение и диалог не се получи.

# 27
  • Мнения: 1 517
Аз щях да ходя да превеждам на арестуван италианец чак в Каварна. И самия адвокат Гатев (на медеците единия адвокат) ми се обади  Joy ама аз като не гледам новини, имато Гатев нищо не ми говореше тогава. И се вързах. Почти. Чак като ме помоли много учтиво да занеса на клиента му ваучери и се светнах.

Поздрави за мнимния  шеф на полицията в Каварна - Стоименов (така се представи) и фалшивия Гатев, дето майка му умираше и той нямало да идва на разпита. А колко са тъпи...нямам думи. След първата случка още два пъти ми звъняха (аз си бях запазила номерата им) и всеки път като за пръв път ми звънят: преводач си търсят хората, ама с ваучери. Накрая им казах поне списък да си правят кого са метнали и кого не и да ме оставят намира.

Общи условия

Активация на акаунт