Къде са пътеките?

  • 3 789
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 621
Е, ако те притеснява да й кажеш истината, излъжи, че си заляла едната с нещо /кафе, сок/ и не се е изпрало, поради което си ги изхвърлила всичките с голяма мъка на сърце.  Mr. Green Обаче наистина не виждам това как ще те предпази от последваща "подходяща" покупка. newsm78

# 16
  • Мнения: 2 960
Друга идея - подарила си ги на най-близката си приятелка, защото много ги е харесала и влизали в нов дом, а Вие не сте имали пари за да и купите такива. И че тя на всички в службата се хвалела за щедрия жест и красивите пътеки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 001
Даааа- и аз имах подобен проблем с подарък пътеки за коридора.Освен ,че бяха грозни се почистваха страшно трудно .И всеки път като я видех - /свекърва ми/ и го казвах - колко трудно се почистват Joy Joy Joy
Като ги смених - тя си ги поиска ShockedДа ги сложела някъде из нейния дом Rolling Eyes Rolling EyesЕ- не и ги дадох!Реших,че след годините тормоз по почистването им мога да ги нарежа на парчета и слагах на терасата пред вратата,за да не стъпваме по мозайката! Когато ги видя - само не припадна
Това беше моето отмъщение Joy Joy Joy Joy
А ти - кажи и истината!Ако искаш да я засегнеш- или излъжи ако не искаш
Но когато и да е лъжата излиза наяве Naughty

# 18
  • Мнения: 194
Най -добре би било да и кажеш, че си ги сменила в магазина, както те посъветва някой по горе.

Моята свекърва, ако изяви желание да купи нещо ме води директно в магазина аз да го избера. Досетлива е!

Е, в началото ми подаряваше разни неща ( не нарочно ), но и аз си казвам ( както и на майка си де ), че " нещото " е хубаво, но не ми пасва примерно.

# 19
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Кажи, че си ги прибрала за чеиз на детето си. Прекалено са хубави и ти е жал да ги хабиш.  Mr. Green
Ако имаш момче, кажи, че ще ги подариш един ден на снаха си.  Flutter

Както винаги, абсолютно си права.

Тези глупости за педиатъра, смяната с други пътеки, и най-вече истината, могат да ви доведат до пълен разрив на взаимоотношенията.


ПП: Може да кажеш, че си ги дала в автомивка да ги изперат и сега съхнат. /Хм, Пуканка вече ме е изпреварила с това предложение/

Моля те, моля те, ще кажеш ли как е минала срещата и какво си казала на свеки Popcorn

# 20
  • Мнения: 473
И аз си мисля, че е най-добре да й кажеш, че страшно много ти харесват и не искаш докато е малко детето да ти ги цапа. Та затова си ги прибрала, та като поотрасне малко детенце, като стане по-голямо тогава ще си ги сложиш да ти са нови. И в това има малко истина, защото ние дадохме много пари за един килим и малкия постоянно плюе и маца върху него.

# 21
  • Мнения: 183

ПП: Може да кажеш, че си ги дала в автомивка да ги изперат и сега съхнат.


То хубаво, ма следващия път пак ли ще са прани и ще съхнат?
Всеки път, ще трябва да мисли нова схема, зарад едните пътеки.
Кажи си и го на жаната, че не са ти легнали на сърце, пък каквото сабя покаже.
Ако е човек нормален, ще разбере.
И тя има къща, и предполагам в нея тя решава, къде и с какво ще застила, и ще застила ли изобщо.
Пък, ако каже, че ги е прибрала, не се знае, кога свекито ще се присети пак за тях. Ей така просто.
Те са пълни с изненади.. Simple Smile

# 22
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Vasilina,

ти свекърва имаш ли? Thinking


Май не, защото иначе нямаше да мислиш, че "...Ако е човек нормален, ще разбере..."

То такава свекърва рядко се среща, пък и най-нормалният човек да е, няма да разбере защо снаха й е продала/подарила/изхвърлила подаръка й.

# 23
  • Мнения: 2 448
Моята свекърва хич не е от "нормалните и разбраните", но за нейно нещастие и аз не съм.  Mr. Green
Директно и забивам, ако нещо не ми харесва , както и ако ми хареса не спестявам да и благодаря за подаръка.

# 24
  • Мнения: 230

Моля те, моля те, ще кажеш ли как е минала срещата и какво си казала на свеки Popcorn


оооооох, падам от майтап, вече! newsm50

# 25
  • Мнения: 1 404
Кажи ,че събират прах колкото и да ги чистиш и бебо много кашля.Кажи и че педиатъра те е посъветвал да ги махнеш.Абе в крайна сметка не си и длъжна да и даваш обяснения,това е твоят дом и ти решаваш какво къде да сложиш.

 Peace

# 26
  • Мнения: 230
ААААААААААААА, сетих сеееееееееее! Вземи ги назаем от приятелката, на която си ги продала! Тъкмо ще се посмеете заедно! Според мен, това е гениалното решение, ако сте от един град. Това решава и проблема с бъдещите посещения на дарителката. Ама да кажеш на приятелката си да ги пази, че ще ти трябват :

# 27
  • Мнения: 1 447
ААААААААААААА, сетих сеееееееееее! Вземи ги назаем от приятелката, на която си ги продала! Тъкмо ще се посмеете заедно! Според мен, това е гениалното решение, ако сте от един град. Това решава и проблема с бъдещите посещения на дарителката. Ама да кажеш на приятелката си да ги пази, че ще ти трябват :
Ти ме разби. Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 183
Vasilina,

ти свекърва имаш ли? Thinking


Май не, защото иначе нямаше да мислиш, че "...Ако е човек нормален, ще разбере..."

То такава свекърва рядко се среща, пък и най-нормалният човек да е, няма да разбере защо снаха й е продала/подарила/изхвърлила подаръка й.

Имам.
Явно мойта е от рядко срещаните!

# 29
  • Мнения: 230
ААААААААААААА, сетих сеееееееееее! Вземи ги назаем от приятелката, на която си ги продала! Тъкмо ще се посмеете заедно! Според мен, това е гениалното решение, ако сте от един град. Това решава и проблема с бъдещите посещения на дарителката. Ама да кажеш на приятелката си да ги пази, че ще ти трябват :
Ти ме разби. Joy Joy Joy

Ееемии, нали е форум за взаимопомощ. Даваме всичко от себе си!

Общи условия

Активация на акаунт